سرمربی الغرافه : مجیدی تنها گزینه گلزنی ما به پرسپولیس بود/نمی توانستم نیمه اول تعویض
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: سرمربی الغرافه : مجیدی تنها گزینه گلزنی ما به پرسپولیس بود/نمی توانستم نیمه اول تعویض

نام واقعی
    عليرضا
    استاتوس
    تير آرش در کمانم...نام ايران بر زبانم... قله ها در زير پاي
    شغل و حرفه
    دانشجو
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Arsenal | England
    تشکر شده 4,736 بار در 1,653 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک

سرمربی الغرافه : مجیدی تنها گزینه گلزنی ما به پرسپولیس بود/نمی توانستم نیمه اول تعویض

سیلاس، سرمربی برزیلی تیم الغرافه در مصاحبه با شبکه الکاس در تشریح دلایل باخت 3 بر صفر تیمش مقابل پیروزی اعلام داشت که 2 گل زود هنگام پرسپوليس نظم تیمی الغرافه را به هم ریخت و این امر باعث شد تا بازیکنان تیم الغرافه نتوانند دستورات کادر فنی تیم را همانند آنچه که در بازی با الهلال عربستان به نمایش گذاشتند در بازی با پرسپوليس، اجرا کنند.

سیلاس در پاسخ به انتقاداتكارشناسان فوتبال قطر که تعویض های دیرهنگام سیلاس را از دلایل شکست الغرافه دانسته اند اظهار داشت: ما بازی را با تاکتیک و نقشه مشخصی آغاز کردیم ولی 2 گل پرسپوليس که در 5 دقیقیه ابتدایی بازی به دلیل اشتباهات فردی وارد دروازه ما شد جریان بازی را به نفع تیم حریف تغییر داد. من سعی کردم تا براساس ابزار و امکانات تیم این روند را تغییر دهم و اگر فرهاد مجیدی را نیمه اول از بازی بیرون می کشیدم مجبور می شدم که بازی را بدون یک مهاجم نوک ادامه دهم و فرهاد تنها گزینه ای بود که می توانست با حضور در محوطه جریمه حریف و خلق موقعیت گلزنی برای ما مثمر ثمر واقع شود. از طرفی دیگر بازیکن دیگر خط حمله ما ارونا دیندانی بود که به تازگی از بند مصدومیت رها شده است و من نمی توانستم ریسک کنم و وی را به زمین بفرستم.

سیلاس در ادامه این مصاحبه گفت: در بین دو نیمه تنها سعی کردم تا به بازیکنان تیم انگیزه بدهم و روحیه تهاجمی را به تیم القا کنم چرا که ما 2 گل عقب بودیم والبته جبران 2 گل کار آسانی هم نبود ولی در فوتبال هیچ نتیجه ای قابل پیش بینی نیست و تیم الغرافه در فکر جبران 2 گل و حتی کسب سه امتیاز بازی خانگی بود. البته این امر محقق نشد و.متاسفانه تیم در نیمه دوم باز هم روی یک اشتباه فردی گل سوم را دریافت کرد و بازی با همین نتیجه به پایان رسید.

سیلاس در پاسخ به این سوال که چه کسی مسئول شکست مقابل پرسپوليس است، گفت : نمی توانم کسی را به عنوان مقصر این باخت معرفی کنم و این سوال برمی گردد به همه مجموعه الغرافه از مدیریت گرفته تا کادر فنی و تک تک بازیکنان ، من تنها مدت کمی است که سکان هدایت تیم را در دست گرفته ام و نمی توانم یک شبه همه مشکلات تیم را حل کنم به هر حال من تلاش خودم را انجام می دهم تا مشکلات تیم را به حداقل برسانم .متاسفانه اینجا و مخصوصا كارشناسان فوتبال فقط و فقط مشکلات تیم را می بینند و هیچ کس نقاط قوت تیم را نمی بیند.

پسر جرمت چیست؟

جرمت چیست که یک ملت نام تو را فریاد میزند؟

جرمت چیست که مادری با فرزند ۷ ماهه مریضش که مشکل مالی دارد به سراغ تو میآید؟

جرمت چیست که هواداران دو آتشه تیم رقیبت تو را عاشقانه دوست دارند؟

جرمت چیست که وقتی یک استادیوم نام تو را میخواند صدای ورزشگاه را از تلویزیون ضعیف میکنند؟

جرمت چیست که همین فضای مجازی روزهاست از 8 مقدس پر شده؟

ما فکر نمیکنیم فقط یک "مچ بند سبز" جرم تو باشد

جرم تو اسطوره بودن است
    اینها از اسطوره میترسند

این عادت این جماعت است
    آنها از تختی ترسیدند ... از حجازی ترسیدند

از تو میترسند .... از تو میترسند

2. کاربر مقابل از Aliparsa عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

sahar1 (6th April 2012)

نام واقعی
    sahar
    استاتوس
    ........
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 755 بار در 400 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 5 تاپیک
    به حال تیمی که تنها گزینه گلزنی اش مجیدیست/باید گریست
    پرسپولیسه اگه یا که پیروزیه

حقه
    طوفانه سرخ طعم پیروزیه

پرسپولیس واسمون عشق هر روزیه

4. 2 کاربر مقابل از sahar1 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Aliparsa (6th April 2012), ghalbeghermez (6th April 2012)