محمد نوری: نمی دانم پرسپولیس فصل بعد من را می خواهد یا نه ؛ با تقویت تیم در آسیا مدعی
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: محمد نوری: نمی دانم پرسپولیس فصل بعد من را می خواهد یا نه ؛ با تقویت تیم در آسیا مدعی

نام واقعی
    عليرضا
    استاتوس
    تير آرش در کمانم...نام ايران بر زبانم... قله ها در زير پاي
    شغل و حرفه
    دانشجو
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Arsenal | England
    تشکر شده 4,736 بار در 1,653 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک

محمد نوری: نمی دانم پرسپولیس فصل بعد من را می خواهد یا نه ؛ با تقویت تیم در آسیا مدعی

محمد نوری درباره مسائل مختلف پرسپوليس، تیم ملی و فوتبال ايران صحبت کرد:

شاید خوشبین ترین هواداران پرسپوليس همفكر نميكرد اينجوري متحول شويد.

بازیکنان ما خیلی خوب بازی را شروع کردند و توانستيم در پنج دقیقه دو گل بزنیم. طبیعی بود آن ها در ادامه روی دروازه ما فشار بیاورند اما بازی را کنترل و هدایت کردیم. در ادامه توانستيم یک گل دیگر بزنیم و تا پایان بازی سه، چهار گل دیگر هم می توانستيم بزنیم اما مهم پیروزی بود که توانستيم آن را بدست آوریم.اميدوارم در بازی برگشت بتوانیم با پیروزی پر گل این تیم را شکست دهیم.

صعودپرسپوليس به مرحله بعد را با امتیازاتی که تاکنون بدست آمده، قطعی می دانید؟

ان شا الله اگر بازی بعدی را ببریم صعودمان قطعی خواهد شد و باید برای اول شدن در گروه بجنگیم اما فکر می کنم باید قهرمان اسيا شویم. خوب شروع کردن در بازی ها خیلی مهم است اما مهمتر آن است که بتوانیم خوب هم این رقابت ها را به پایان برسانیم و پس از مدت ها پرسپوليس کنیم.

فکر می کنید پرسپوليس با بضاعت فعلی و همین ترکیب بازیکنان پتانسیل قهرمانی در آسیا دارد؟

تیم ما الان پتانسیل اول شدن در گروه خود را دارد. اان شا الله در سال آینده تیم تقویت شود و دستمان بازتر شود و در نهایت یک تیم بهتر و قوی تر را روانه مراحل پایانی لیگ قهرمانان آسیا کنیم.

فکر می کنید دنیزلیپرسپوليس را متحول کرده است؟

بله، این اعتقاد را دارم. شما بازی های الان ما را با بازی هایی که قبل از حضور دنیزلی داشته ایم مقایسه کنید. واقعا تیم ما خیلی بهتر بازی می کند، اميدوارم این روند را ادامه دهیم. به نظرم دنیزلی مربی است که مدیریت خوبی دارد و بازیکنان وظایفی را که بر عهده شان گذاشته می شود به خوبی انجام می دهند. نوع برخورد دنیزلی با بازیکنان فوق العاده است. چه بازیکنانی که در میدان بازی می کنند و چه بازیکنانی که بازی نمی کنند، همه از کار کردن با دنیزلی راضی هستند و فقط اظهار امیدواری می کنند که این روند ادامه داشته باشد و بازیکنان بتوانند دستورات کادر فنی را در زمین اجرا کنند.

فصل آینده در پرسپوليس می مانی؟

من برای فصل آینده هنوز با پرسپوليس قراردادی ندارم. باید اول ببینیم من را می خواهند یا خیر. من به عنوان یک بازیکن شخصا دنیزلی را دوست دارم وخوشحالم زیر نظر او کار می کنم.

شما به عنوان بازیکنی که در مقاطع مختلف در تیم ملی هم حضور داشتید فکر می کنید چرا کی روش اهمیت زیادی به کشف بازیکنان ایرانی شاغل در اروپا دارد؟حتی بازیکنانی که ممکن است در تیم های درجه دوم و سوم بازی می کنند، آیا او به خروجی لیگ برتر از حیث پیشرفت بازیکنان امید زیادی ندارد؟

مطمئنا کی روش مربی بزرگی است و بی شک اگر بازیکنی به درد تیم ملی بخورد او را دعوت خواهد کرد مانند اشکان دژاگه که واقعا به تیم ملی کمک کرد. اعتقاد دارم اگر بازیکنی به درد تیم ملی نخورد قطعا کی روش او را به تیم ملی دعوت نخواهد کرد. حالا ضرر ندارد که او همه بازیکنان ایرانی که در هر کجای دنیا بازی می کنند را ارزیابی کند. اگر کسی در سطح تیم ملی نباشد به تیم ملی راه پیدا نمی کند. در عین حال فکر می کنم لیگ برتر ما امسال خیلی رشد داشته و رقابت شدیدی میان بازیکنان آن وجود داشت.

فشردگی رقابت ها و شرایط حاکم بر برگزاری مسابقات داخلی تاثیری در این پیشرفتی که گفتید نمی گذارد؟

مطمئنا تاثیرگذار است. الان وضعیت استقلال را ببینید؛ آن کیفیت لازم را ندارند. این قطعا به خاطر فشردگی بازی های لیگ و لیگ قهرمانان اسيا آسیا و حضورشان در جام حذفی بود. به هر حال تیم ها باید بدون خستگی در لیگ قهرمانان آسیا ظاهر شوند تا نماینده شایسته ای برای ایران باشند. می شدبرنامه ريزي بهتری صورت گیرد تا تیم ها در وضعیت جسمی بهتری در رقابت های آسیایی حاضر شوند چرا که هدف لیگ حضور موفق تیم های ایرانی در لیگ قهرمانان آسیا است تا آن ها بتوانند قهرمانی این بازی ها را بدست آورند. وقتی تیمی خسته باشد و به لیگ قهرمانان بروند فایده ای ندارد. فکر می کنم استقلال الان در این قضیه ضرر می کند. اگر می توانست بعضی از بازیکنانش را فقط در برخی مسابقات به میدان می فرستاد تا آن ها فشار زیادی را تحمل نکنند، اتفاقهای بهتری برایشان می افتاد.

برخی کارشناسان معتقدند اگر برنامه بازیکنان کاملا حرفه ای اجرا شود و آن ها در بحث تغذیه، تمرینات منظم و ... حرفه ای عمل کنند و باشگاه ها نیز در این موضوع کنترل داشته باشند بی شک باید بتوانند هر چهار روز یک بار مسابقه دهند و خسته نشوند. این را قبول دارید؟

این مسئله را تا حدی قبول دارم. اگر فشردگی مقطعی باشد می توان برای ریکاوری بازیکنانبرنامه ريزي داشت تا بر روی بازیکنان فشار نیاید و الان می بینید سه، چهار ماه است که بعضی تیم ها در چه فشردگی بالایی کار می کنند. واقعا نوع ریکاوری تیم های اروپایی با ما فرق می کند. شرایط زمین هایمان هم مساعد نیست. امکانات آنجا را نباید با امکانات فوتبال ايران مقایسه کرد. امکاناتی که آن ها در فوتبال دارند اصلا قابل قياس نیست. برنامه های ریکاوری که آنجا انجام می شود قابل قياس با تیم های ما نیست. حتی در بحث تغذیه هم شرایطشان واقعا با ما فرق می کند. ما تا حد توانمان این مسائل را رعایت می کنیم. در مجموع با یک برنامه ريزي خوب و ایجاد شرایطی خوب یک تیم می تواند سر حال تر وارد لیگ قهرمانان آسیا شود.

برخی فشردگی بازی ها ظاهرا به خاطر شروع اردوهای تیم ملی اجتناب ناپذیر است. این را که قبول دارید؟

به هر حال موفقیت تیم ملی از اهداف اصلی ماست و می خواهیم این تیم به جام جهانی برزیل راه پیدا کند. این جزو اهداف بزرگ فوتبال ايران است و در جایگاه ویژه ای قرار دارد. به هر حالاميدوارم راهی پیدا شود تا تعادل مناسبی بین این موضوعات بوجود آید که فوتبال ايران حضور قدرتمندانه ای در عرصه های بین المللی داشته باشد، چه ملی و چه باشگاهی.
    ویرایش توسط Aliparsa : 7th April 2012 در ساعت 18:36

پسر جرمت چیست؟

جرمت چیست که یک ملت نام تو را فریاد میزند؟

جرمت چیست که مادری با فرزند ۷ ماهه مریضش که مشکل مالی دارد به سراغ تو میآید؟

جرمت چیست که هواداران دو آتشه تیم رقیبت تو را عاشقانه دوست دارند؟

جرمت چیست که وقتی یک استادیوم نام تو را میخواند صدای ورزشگاه را از تلویزیون ضعیف میکنند؟

جرمت چیست که همین فضای مجازی روزهاست از 8 مقدس پر شده؟

ما فکر نمیکنیم فقط یک "مچ بند سبز" جرم تو باشد

جرم تو اسطوره بودن است
    اینها از اسطوره میترسند

این عادت این جماعت است
    آنها از تختی ترسیدند ... از حجازی ترسیدند

از تو میترسند .... از تو میترسند

2. کاربر مقابل از Aliparsa عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

maryam 71 (7th April 2012)