قول نمی دهم اما برای سهمیه آسیا تلاش می کنیم/ بازیکن خارجی جذب نمی کنیم
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: قول نمی دهم اما برای سهمیه آسیا تلاش می کنیم/ بازیکن خارجی جذب نمی کنیم

نام واقعی
    عليرضا
    استاتوس
    تير آرش در کمانم...نام ايران بر زبانم... قله ها در زير پاي
    شغل و حرفه
    دانشجو
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Arsenal | England
    تشکر شده 4,736 بار در 1,653 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک

قول نمی دهم اما برای سهمیه آسیا تلاش می کنیم/ بازیکن خارجی جذب نمی کنیم

مصطفی دنیزلی سرمربی تیم فوتبال ر پرسپوليس در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل داماش گیلان که بعد از ظهر امروز شنبه در محل سازمان لیگ برتر برگزار شد با بیان این مطلب اظهار داشت: از تیم خود راضی هستم اما این به این معنا نیست که اشتباهات نداشته ایم. در دیدارهای گذشته مرتکب خطاهایی شده ایم که هر هفته سعی می کنیم این اشتباهات را به حداقل برسانیم.

وی ضمن ابراز رضایت از شرایط بازیکنان تیمش خاطرنشان کرد: فردا یکشنبه تفکرمان در بازی مقابل داماش این است که سطح بازی خود را بالاتر ببریم و در عین حال به 3 امتیاز دست یابیم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپوليس در پاسخ به سئوال که از او شرایط بازیکنان نیمکت نشین این تیم در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا را جویا شد، گفت: تمامی بازیکنان ما از نظر بدنی آماده هستند چه آنهایی که در لیگقهرمانان آسیا فرصت بازی پیدا کرده اند و چه آنها که کمتر به میدان رفته اند. اختلاف آنها در یک سری جزئیات کوچک است که تاثیری بر روند بازی این تیم ندارد.

وی در این رابطه افزود: ما مسابقات لیگ قهرمانان آسیا را با یک سری بازیکنان خاص آغاز کردیم و از آنجایی که نتايج خوبي در این مسابقات به دست آورده ایم و روند ایده آلی را در پیش گرفته ایم.

دنیزلیخاطر نشان کرد: در این بین بسته به شرایط هر بازی دست به تعویض می زنیم به طور مثال جواد كاظميان در 2 بازی ابتدایی لیگ قهرمانان اسيا جزو بهترین های ما بود اما در بازی سوم در ترکیب اصلی قرار نگرفت و در ادامه مسابقه وارد زمین شد.

سرمربی تیم فوتبال پرسپوليس با تاکید بر اینکه تیمش از انگیزه کافی برای رقابت در لیگ برتر برخوردار است گفت: ما در لیگ هم به اندازه لیگ قهرمانان آسیا انگیزه داریم. ما روند خوبی را در پیش گرفته ایم هم در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا و هم در لیگ برتر و در بازی با نفت نشان دادیم که روندمان در لیگ برتر هم رو به رشد است و در دیدار مقابل داماش هم این روند را ادامه خواهیم داد.

خبرنگاري از دنیزلی در خصوص فهرست مورد نظرش برای فصل آینده سئوال کرد که وی گفت: کارهایمان برای فصل آینده را به موازاتی که در فصل جاری داشته ایم انجام می دهیم اما من هنوز هیچ لیستی را به مسئولان باشگاه نداده ام چون در درجه اول باید لیست بازیکنان مورد نظر تیم فعلی مان برای فصل آینده را مشخص کنیم این امر نیز میسر نمی شود جز با ارزیابی عملکرد بازیکنان در دیدارهای پیش رو.

وی همچنین در پاسخ به این پرسش که آیا برای فصل آینده برونو سزار مهاجم برزیلی سپاهان را مد نظر دارید، گفت: من اسامی را مد نظر دارم اما در بین آنها نام بازیکن خارجی وجود ندارد و به دنبال آن هستم که از نفرات ایرانی استفاده کنم. در حال حاضر 4 و 5 بازیکن ایرانی را مد نظر دارم که مربوط می شوند به باشگاه و ارتباطی که آنچه با روزنامه ها و رسانه ها عنوان می شود ندارد.

این مربی ترکیه ای ضمن تاکید بر اینکه عملکرد پرسپوليس در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا با مسابقات داخلی اختلافی ندارد گفت: اینکه ما در آسیانتايج خوبي کسب کرده ایم بر می گردد به روند رو به رشدی که هفته ها قبل آغاز کرده ایم. ما هفته به هفته این روند را ادامه می دهیم و برایمان تفاوتی بین مسابقات لیگ قهرمانان آسیا و لیگ برتر وجود ندارد.

دنیزلی همچنین در پاسخ به خبر نگاري
    ویرایش توسط Aliparsa : 7th April 2012 در ساعت 18:42

پسر جرمت چیست؟

جرمت چیست که یک ملت نام تو را فریاد میزند؟

جرمت چیست که مادری با فرزند ۷ ماهه مریضش که مشکل مالی دارد به سراغ تو میآید؟

جرمت چیست که هواداران دو آتشه تیم رقیبت تو را عاشقانه دوست دارند؟

جرمت چیست که وقتی یک استادیوم نام تو را میخواند صدای ورزشگاه را از تلویزیون ضعیف میکنند؟

جرمت چیست که همین فضای مجازی روزهاست از 8 مقدس پر شده؟

ما فکر نمیکنیم فقط یک "مچ بند سبز" جرم تو باشد

جرم تو اسطوره بودن است
    اینها از اسطوره میترسند

این عادت این جماعت است
    آنها از تختی ترسیدند ... از حجازی ترسیدند

از تو میترسند .... از تو میترسند

2. 2 کاربر مقابل از Aliparsa عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

amirhossein (7th April 2012), who am i (7th April 2012)

نام واقعی
    AmirHossein
    شغل و حرفه
    سرگردون تو اینترنت
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Germany
    تشکر شده 1,161 بار در 545 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 5 تاپیک
    ایشالله سهمیه بگیریم دارم نا امید میشم