اخبار کميته انضباطي


کميته انضباطي باشگاههاي استقلال، شهرداري تبريز، ملوان و داماش را به دليل فحاشي هوادارانش جريمه کرد.

به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، تماشاگران منتسب به تیم فولاد ماهان سپاهان اصفهان در دیدار 19 اسفند 90 در مقابل شهید منصوری قرچک، تخلفاتی مرتکب شدند که بر همین اساس باشگاه فولاد ماهان به پرداخت دو میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.
جریمه 2 باشگاه داماش گیلان و ملوان انزلی
در دیدار تیم های داماش گیلان و ملوان انزلی در 4 فروردین در رشت، تماشاگران دو تیم تخلفاتی را مرتکب شدند که بر همین اساس باشگاه داماش گیلان به پرداخت مبلغ 50 میلیون ریال و باشگاه ملوان انزلی به پرداخت مبلغ 70 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. در صورت تکرار جریمه های سنگین تری مثل برگزاری دیدار بدون تماشاگر و یا انتقال بازی آن تیم به شهرستان و یا استان دیگری در دستور کار قرار خواهد گرفت.

جریمه 2 باشگاه استقلال و ملوان انزلی
در دیدار تیم های استقلال و ملوان انزلی در 9 فروردین در تهران، تماشاگران دو تیم تخلفاتی را مرتکب شدند که بر همین اساس هر دو باشگاه به پرداخت 30 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شدند.

توبیخ کتبی باشگاه فولاد خوزستان
در دیدار تیم های فولاد خوزستان و داماش گیلان در تاریخ 19 بهمن نود در اهواز،رشت، تماشاگران منتسب به تیم فولاد تخلفاتی را مرتکب شدند که بر همین اساس باشگاه فولاد به جهت اینکه این اتفاق مسبوق به سابقه نبود، کمیته انضباطی به توبیخ کتبی بسنده می کند.

جریمه باشگاه استقلال
در دیدار تیم های استقلال و راه آهن که 20 اسفند 90 در تهران برگزار شد، تماشاگران منتسب به باشگاه استقلال بارها و بارها مرتکب تخلفاتی علیه داور،تیم مقابل و سرمربی تیم مقابل مرتکب شدند که بر همین اساس باشگاه استقلال علی رغم آرای قبلی و تذکراتی که کمیته انضباطی داده بود و موثر واقع نشده و به همین دلیل باشگاه استقلال به پرداخت 100 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

جریمه باشگاه شهرداری تبریز
در دیدار تیم های شهرداری تبریز و صبای قم که 10 فروردین 91 در تبریز برگزار شد، تماشاگران تیم شهرداری تبریز مرتکب تخلفاتی مثل اهانت به داور و استفاده از الفاظ نامناسب و پرتاب مواد محترقه و ترقه به داخل زمین شدند و به همین دلیل باشگاه شهرداری تبریز به پرداخت مبلغ 70 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. در صورت تکرار جریمه های سنگین تری مثل برگزاری دیدار بدون تماشاگر و یا انتقال بازی آن تیم به شهرستان و یا استان دیگری در دستور کار قرار خواهد گرفت.