شاهرودی: پرسپولیس با یک گل استقلال را میبرد
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: شاهرودی: پرسپولیس با یک گل استقلال را میبرد

نام واقعی
    کوروش رضایی
    شغل و حرفه
    نوازنده
    تشکر شده 2,249 بار در 952 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

شاهرودی: پرسپولیس با یک گل استقلال را میبرد

پرسپولیس در چهارمین مسابقه خود در لیگ برتر هم نتوانست به پیروزی برسد. این تیم که مقابل مس سرچشمه قرار گرفته بود، در همان ۲۰ دقیقه ابتدایی ۲ گل دریافت کرد و در ادامه تنها توانست ۲ گل خورده را جبران کند.
    به رغم این موضوع باز هم در این مسابقه علیه حمید استیلی شعارهایی سر داده شد و دایی نیز مورد تشویق قرار گرفت. موضوعی که مورد انتقاد رضا شاهرودی، دفاع چپ سابق پرسپولیس و تیم ملی است. او معتقد است که نباید علی دایی در مسابقههای پرسپولیس تشویق شود…
    * علی دایی باز هم تشویق شد. آیا این موضوع نمیتواند دلیل چنین نمایشی از سوی پرسپولیس باشد؟
    اگر پرسپولیس ضعیف هم بازی کند، دلیلی ندارد که هواداران علی دایی را تشویق کنند. هواداران اشتباه میکنند، چون دایی در حال حاضر سرمربی راهآهن است. هواداران هم بیشتر فکر کنند، میبینند که دلیلی برای تشویق دایی نیست. خیلیها در پرسپولیس بودند و به عشق این تیم بازی کردند یا مربی بودند، حالا نیستند و نفرات دیگری هستند که به عشق پرسپولیس در این تیم حضور دارند.
    * دلیل اصلی نتیجه نگرفتن پرسپولیس را چه میدانید؟
    چون پرسپولیس هنوز برنده نشده، وضعیت به این شکل است. این وضعیت هم خوشایند هواداران نیستند. آنها از تیمشان پیروزی میخواهند. پرسپولیس جلو مس سرچشمه بد نبود. این درست است که خیلی زود گل خورد، ولی توانست در همان نیمه اول جبران کند.
    *یعنی شما هیچ ایرادی به کادرفنی و بازیکنان پرسپولیس وارد نمیدانید؟
    چرا، بالاخره بازیکنان استرس داشتند. آنها موفق نبودند و هر چه زمان میگذرد و بازیکنان نمیتوانند در یک مسابقه برنده شوند، استرسشان بیشتر میشود. مس هم در این بازی توانست اولین امتیازش را کسب کند و فکر کنم برای بازیکنان این تیم خیلی خوب شد.
    *فکر میکنید کدام بازیکنان پرسپولیس در ۴ مسابقه گذشته عملکرد ضعیفی داشتند؟
    وقتی یک تیم یا مساوی میگیرد یا میبازد، در نتیجه همه بازیکنان عملکرد ضعیفی داشتهاند. نمیتوانم از بازیکن خاصی اسم ببرم. در حال حاضر پرسپولیس شرایط سخت و دشواری دارد و اگر بتواند یک بازی را ببرد، اوضاع این تیم هم بهتر میشود.
    *البته پرسپولیس در فصل گذشته هم تیم قدرتمندی نبود و ۵ باخت متوالی در تاریخ این باشگاه کمسابقه بود. پرسپولیس حتی ۲ مسابقه دربی را هم واگذار کرد. قبول دارید؟
    بله، اتفاقا همین پارسال به خاطر نتایج ضعیف همین علی دایی را در ورزشگاه هو کردند. در کل فکر میکنم چه اعضای تیم پرسپولیس و چه هواداران باید صبور باشند. البته در کنار آن به تلاش خود نیز اضافه کنند و بتوانند تیم خوبی داشته باشند.
    *زمانی که خودتان در پرسپولیس بازی میکردید، چه فصلی را بهترین تیم پرسپولیس میدانید؟
    نسل ما نسل طلایی بود. در فصل ۷۳-۷۲ بهترین تیم لیگ را داشتیم. ۱۱ بازیکن پرسپولیس در تیم ملی حضور داشتند. بازیکنانی مثل عابدزاده، پیروانی، همین دایی و استیلی برای پرسپولیس بازی میکردند. بازیکنانی مثل کریم باقری و نعیم (سعداوی) هم بودند. واقعا تیم خوبی داشتیم.
    * خود شما هم در آن سالها یکی از بهترینهای پرسپولیس بودید، به خصوص که از بهترینهای جناح چپ فوتبال ایران به حساب میآیید؟
    بهتر از من بودند. در همان پرسپولیس مجتبی محرمی و جواد منافی بازی میکردند. من هم آن موقع دفاع چپ بودم. مجتبی هم بک وسط بود. هر دوی آنها جزو بهترینهای پرسپولیس بودند.
    * البته در بین هواداران پرسپولیس بازیکن محبوبی بودید و لقب رضا مالدینی را هم به شما داده بودند. راستی چه زمانی این لقب را به شما دادند؟
    راستش نمیدانم. اصلاً نمیدانم چه کسی اولین بار گفت رضا مالدینی. شایدم توی استادیوم یکی خط داده بود که مالدینی بگویند. خیلیها میگفتند و من هم این لقب را خیلی دوست داشتم. چون مالدینی یکی از بهترینهای دنیا بود. هنوز هم برخی از مردم به من میگویند رضا مالدینی.
    * ۲۵ شهریور دربی رفت برگزار میشود، فکر میکنید با این وضعیت پرسپولیس میتواند مقابل استقلال به پیروزی برسد؟
    من که خیلی خوشبین هستم و فکر کنم پرسپولیس یک بر صفر استقلال را شکست دهد.
    کد:
    درد يعني ، سرت به همون سنگي بخوره كه يه عمري به سينت ميزدي !!!

نام واقعی
    24 ابدی
    استاتوس
    24 ابدی
    شغل و حرفه
    .
    بازیکن محبوب
    Mahdi Mahdavikia
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | Germany
    تشکر شده 17,577 بار در 6,034 ارسال
    یاد شده