مقایسه آماری محمد نوری در دو نیم فصل (اختصاصی)

کانون هواداری قرمزته : نورعلی نور شد!

دنیزلی در زمان حضورش در پاس و پرسپولیس، بازیکنانی مثل پژمان نوری، حمید هدایتی و فراز فاطمی را دوباره به روزهای خوبشان باز گرداند و از امثالاحسان خرسندی و رسول ستارپور هم طوری بازی گرفت که آنها هیچ وقت موفق به تکرار دوران بازیگری شان زیرنظر دنیزلی نشدند.
سرمربی ترکیه پرسپولیس هرچند نسبت به آن سال ها کمی مسن تر شده اما هنوز این توانایی ویژه اش رااز دست نداده.
یکی از این بازیکنان محمد نوری است. بازیکنی که در زمان پیوستنش به پرسپولیس از صبای قم، قرار بود عصای دست مربیان پرسپولیس باشد
اما هیچ گاه نتوانست کیفیت بالای خود را در چند بازی متوالی نشان دهد.نوری نیم فصل اول را هم که همه با از دست دادن پنالتی حساس تیمش در دربی حیثیتی مقابل استقلال و یک چهره ناتوان در باز کردن دروازه رقبا به یاددارند. شماره 14 پرپسپولیس در نیم فصل اول، از معدود بازیکنانی بود که درهر 17 بازی برای تیمش بازی کرد اما آمارش به هیچ وجه با تعداد بازی هایی که انجام داد همخوانی نداشت.
او دو گل مقابل تیم های پایین جدولی داماش گیلان و راه آهن زد، یک پنالتی در بازی با سایپا گرفت که تبدیل به گل شد، 3 پاس گل داد که یکی از آنهادر بازی با مس سرچشمه، با اشتباه داور بازی به دست آمد. نوری در جام حذفی هم عملکرد درخشانی نداشت و فقط در بازی مقابل مس رفسنجان بود که توانست در دقیقه 117 گل برتری پرسپولیس را بزند. با آمدن دنیزلی نوری یک بار در مقابل ملوان، به عنوان هافبک تهاجمی بازی کرد اما از آن به بعد و با توجه به نمایش ضعیفش در این پست، کمی عقب تر رفت. او مقابل شاهین بوشهر، در جریان بازی تأثیرگذار بود و روی یک ضربه ایستگاهی، حتی موفق به گلزنی هم شد. در بازی خانگی بعد مقابل مس سرچشمه، پنالتی منجر به گل دوم توسط نوری گرفته شد. هفته بعد ازآن در آبادان یک گل زد و یک پاس گل داد اما نتوانست جلوی شاهکار معمارزاده را بگیرد. در مقابل استقلال تهران، او با دادن پاس گل اول به ایمون زاید، جرقه آتش بازی پرسپولیس را زد و در بازی بعدی مقابل فجر، 2 گل زد و اگر کمی خوش شانس بود، می توانست هت تریکش را کامل کند. نوری پس از این، در مقابل صبا و نفت، مصدوم بود و بازی نکرد اما در بازگشت دوباره به میادین، پاس منجر به پنالتی را در بازی با داماش به علی کریمی داد و مقابل سپاهان هم نود دقیقه بازی کرد و یک گل یک امتیازی زد.