کي روش: اعلام فهرستنهايي تيمملي سههفته ديگر
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: کي روش: اعلام فهرستنهايي تيمملي سههفته ديگر

نام واقعی
    R@MiN
    استاتوس
    چقدر زود دیر میشود
    شغل و حرفه
    کارم رنگه تخصصم موبایل فوتبال
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Argentina
    تشکر شده 16,554 بار در 3,918 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 59 تاپیک

کي روش: اعلام فهرستنهايي تيمملي سههفته ديگر

سرمربي تيم ملي فوتبال ايران در حاشيه تمرين تيم کشورمان در جمع خبرنگاران اعلام کرد که ترکيب نهايي تيم ملي سه هفته ديگر اعلام مي شود.

کارلوس کی روش عصر دوشنبه در خصوص نفرات دعوت شده به اردوی اخیر تیم ملی گفت: ما مینی کمپی با حضور بازیکنان جدید که در تیمهای سپاهان، پرسپولیس و استقلال نیستند و بعضا تاکنون به تیم ملی دعوت نشده اند، تشکیل داده ایم.

وی افزود: این بازیکنان در این مینی کمپ فرصت آن را پیدا کرده اند تا خودشان را نشان دهند و برای فهرست نهایی که سه هفته دیگر اعلام می شود، حرفی برای گفتن داشته باشند.

کی روش افزود: آمادهسازی ما برای دو بازی اول که در مرحله انتخابی جام جهانی داریم، از 26 اردیبهشت شکل بسیار جدی به خود میگیرد، یعنی اینکه ما تمامی کادر تیم ملی را از 26 اردیبهشت به سفر میبریم و اردوهایمان پیوسته ادامه خواهد داشت.

کی روش در ادامه گفت: همه باید این موضوع را بدانند که ما سه هفته وقت داریم تا فهرست نهایی تیم ملی را اعلام کنیم، بنابراین نباید حتی یک لحظه را از دست بدهیم.

وی به برنامهریزی برای هتلها، محل دایر کردن اردوها، زمان حضور در اردو، هماهنگی برای پرواز و... اشاره کرد و گفت: همگی این موارد مهم است و در حال حاضر روی آنها کار میکنیم.

کی روش با اشاره به تشکیل اردوی آمادگی در ترکیه گفت: طبق توافقی که با فدراسیون داشتیم تیم ملی با تمامی بازیکنانش اردویی در ترکیه خواهد داشت ضمن آنکه رییس و هیات رییسه فدراسیون موافقت کرده که تمامی ملیپوشان از نظر پزشکی زیر نظر کادر پزشکی تیم ملی باشند.

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در واکنش به اینکه آیا از پشتیبانی فدراسیون رضایت دارد، گفت: کارها در مسیر درستی قرار گرفته است، البته همواره اتفاقاتی نیز رخ می دهد که از سوی مسوولان این فدراسیون نیست.

وی در ادامه گفت: به شایعات توجه نکنید و سئوال های خود را از من بپرسید و حاضر هستم جوابگوی رسانه ها باشم .

وی در خصوص برکناری مارکار آقاجانیان از تیم امید نیز گفت: وی به سبب فعالیتی که در تیم بزرگسالان و همچنین در تیم امید داشت نمیتوانست همزمان حضور فعالی در هر دو بخش داشته باشد، معتقدم او یک ابر انسان نیست که بتواند در هر دو بخش موفق کار کند، بنابراین تصمیم گرفتم که اقاجانیان در کنار تیم بزرگسالان باشد.

وی در ارزیابی عملکرد لژیونرهای ایرانی شاغل در خارج از کشور نیز گفت: کادر فنی تیم ملی لژیونرها را زیر نظر دارد اما تا انتخاب تکمیل نشده است نباید در این خصوص اظهار نظر کرد.

وی درباره حضور عبدالله ویسی سرمربی تیم صبا در کمپ تیمهای ملی و زیر نظر گرفتن تمرینهای تیم ملی، گفت: تمام برنامههای ما به این دلیل مسیر صعودی در پیش گرفته که مربیان باشگاهها تعامل خوبی با تیم ملی داشتهاند.

کی روش گفت: موفقیت آینده تیم ملی در گرو حفظ این تعامل است، من نه تنها از ویسی بلکه از سایر مربیان لیگ برتری که از تیم ملی حمایت کرده اند، تشکر می کنم.

سرمربی تیم ملی گفت: مربیان لیگ باید خود را در فعالیت های تیم ملی شریک کنند چرا که در موفقیت تیم سهیم خواهند بود و ما بدون حمایت آنها نمیتوانیم به نتیجه برسیم.

کیروش در واکنش به اینکه گفته شده از شما خواسته اند که به سرمربی چلسی برای شکست بارسلونا مشاوره بدهید، خندید و گفت: تمرکز من بروی بازی با تیمهای ازبکستان و قطر است، من مشکلات خودم را دارم و مشکلات دیگران را روی دوشم نمیگذارم.

وی درباره برنامه تمرینی که به آندرانیک تیموریان داده و باعث ناراحتی کادر فنی استقلال شده نیز گفت: با هیچ تیمی مشکل نداشته و نمی خواهم داشته باشم.

وی افزود: هیچ تصمیمی بدون موافقت رییس فدراسیون، دبیرکل فدراسیون، هیات رییسه فدراسیون و حتی در برخی مواقع مسوولان لیگ نمی گیرم.

کی روش گفت: طبق تایید هیات رییسه فدراسیون ارجحیت با تیم ملی است اما وقتی میبینم در جایی که سه پزشک جراح تذکر دادهاند که تیموریان نباید بازی کند اما باشگاه استقلال در مقابل 90 دقیقه از او در زمین مسابقه استفاده می کند، قطعا وظیفه دارم این موضوع را به رییس فدراسیون تذکر داده و در مقابل آن واکنش نشان دهم.

وی افزود: به همین دلیل قرار شد بازیکنان تیم ملی زیر نظر کادر پزشکی تیم ملی باشند و باشگاهها با پزشکان تیم ملی تعامل داشته باشند.

کی روش گفت: نمی خواهیم زور بگوییم یا نظرمان را تحمیل کنیم بلکه به دنبال راه حل هستیم تا فرصت ها را از دست ندهیم.

وی افزود: شنیده ام که گفتهاند بهتر است بینالمللیتر رفتار کنم که باید بگویم در آن دنیایی که من در آن کار کردم و از آن تجربه دارم وقتی سه دکتر تذکر میدهند که یک بازیکن بازی نکند من افتخار میکنم که به نظر آنها احترام بگذارم و آن را انجام دهم. ''

دهانم را بستید پاهایم را به زنجیر کشیدید

با افکارم چه میکنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

2. کاربر مقابل از RaMiN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

FaRsHaD_8 (17th April 2012)

نام واقعی
    FarSHaD
    استاتوس
    به بهشت نمی روم اگه علی آنجا نباشد
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Brazil