سرمربي تيم فوتبال راهآهن گفت: باشگاه پرسپوليس بگويد پژوهايي که قرار بود به عنوان پاداش قهرماني بدهد چه شد؟

به گزارش خبرگزاري فارس، علي دايي در نشست خبري پيش از ديدار با مس سرچشمه گفت: مس سرچشمه اگرچه که در آخر جدول قرار دارد اما بازي سختي در پيش داريم اين تيم مربي فهيمي دارد و ما يک راه بيشتر نداريم آن هم اينکه 3 امتياز بازي را بگيريم. در بازيهاي گذشته مسائلي اتفاق افتاد که نتوانستيم پيروز شويم اما در بازي فرداشب تلاش خواهيم کرد که 3 امتياز را بگيريم و خود را در جدول بالا بکشيم.

دايي در پاسخ به سؤال خبرنگار فارس مبني بر اينکه در قراردادتان با پرسپوليس شرط قهرماني ذکر شده بود، آيا در قرارداد با راهآهن نيز شرط و شروطي وجود دارد يا نه، گفت: در قراردادم با راهآهن شرط و شروط زيادي دارد اما پرسپوليس و راهآهن با هم فرق دارد. من اين شرط پرسپوليس را قبول کردم براي آنکه بگويم نميخواهم به هر نحوي در پرسپوليس بمانم و در فصل اول چنين شرطي را قبول کردم.

وي ادامه داد: از 20 خرداد ماه که ما قهرمان شديم تا امروز که اول شهريور است، حدود 2 ماه و نيم ميگذرد و من همچنان دو ماه و نيم است که منتظر تسويه حساب هستم. آيا اين درست است که با مربي که تيمش را قهرمان کرده تسويه حساب نميکنند. مگر مسئولان باشگاه پرسپوليس قول نداده بودند که به بازيکنان که در صورت قهرماني به آنها پژو پاداش ميدهند پس آن پژوها چه شد؟

علي دايي تاکيد کرد: آنها خيلي شعار دادند که ما اين کارها را ميکنيم و خيلي کارها کردهايم در روزنامه منتسب به آقايان خيلي مسائل را مطرح کردند و گفتند ما بهترين کارها را کرديم ميخواستند همه توپها را به زمين من بياندازند. اما وقتي که آن بالايي را دارم اينها که سهل است گندهتر از اينها هم جمع شوند نميتوانند با من مقابله کنند، خيلي اتفاقها افتاده است.

علي دايي براي چندين بار تاکيد کرد: چرا با من تسويه حساب نميکنند چرا مبلغ قراردادم را پرداخت نميکنند. آيا ميخواهند بروم و يک شکايت ديگر بکنم. دو و نيم ماه زمان زيادي است، چرا نيامدند با من تسويه حساب کنند. خيليچيزها را نميتوان گفت. دوست ندارم در مورد تيمي که خيلي دوستش دارم و در آن زحمت کشيدم زياد صحبت کنم. باشگاه پرسپوليس براي من دايي خيلي زحمت کشيده است. گوش شنوايي نيست کسي نميخواهد پاسخگو باشد.

وي در مورد اينکه يعني مسئولان باشگاه پرسپوليس تصور ميکردند شما قهرمان نميشويد و چنين پاداشي در نظر ميگرفتند، گفت: بله، توپها را به زمين من انداختند و همه جور کار کردند و گفتند فلاني نتيجه نميگيرد و نميدانستند حالا که نتيجه گرفتيم پژوهاي قهرماني چه شد آنها که ميگفتند ما خيلي کارها کرديم.

دايي تاکيد کرد: کارنامه من خيلي چيزها را نشان داده است و برخلاف آقاياني که يک زماني مربي بودند و ميگفتند اين نتايج را گرفتهايم کارنامه من مشخص است و تمرکز من بر روي تيم جديد است. من نهايت سعي و تلاشم را ميکنم تا براي تيم راهآهن مفيد باشم و من همه را به حال خود رها ميکنم و به کار خود ميچسبم.

سرمربي راهآهن در مورد جدايي مايلي کهن از پرسپوليس گفت: من در مورد فرد خاصي حرف نميزنم. ارزشش را ندارد که وقتم را صرف اين مسائل بکنم. حرفهايم را زدهام من به مجموعه راهآهن تعهد دادم و عاشق آن هستم که در کارم موفق شوم. کار خيلي سختي در راهآهن دارم اما به مجموعه راهآهن اميد و اعتقاد دارم.