جان تری، کاپیتان چلسی، تاکید کرد که مطمئن است که تیمش می تواند با عبور از بارسا به فینال چمپیونزلیگ راه پیدا کند.
دیدار رفت دو تیم که شب گذشته در استمفورد بریج برگزار شد، با پیروزی 1-0 چلسی با تک گل دروگبا به پایان رسید و کاپیتان آبی ها هم تیمی هایش را به خاطر تلاش و صبرشان مورد ستایش قرار داد.
او در گفتگو با آی تی وی اسپورت گفت:" من در این بازی یاد گرفتن که باید صبور باشیم. در دقایق ابتدایی ما بسیار کم صاحب توپ بودیم و فکر می کنم در 15-10 دقیقه ابتدایی اصلا به توپ نرسیدیم.
بارسا واقعا تیم فوق العاده ای است. ما واقعا باید صبور باشیم. ما فوق العاده بودیم و همگی خستگی ناپذیر کار کردیم."
دروگبا در حالی تک گل این دیدار را به ثمر رساند که پیش از آن بارسا چند موقعیت خوب گلزنی را از دست داد و تری مهاجم ساحل عاجی تیمش را مورد ستایش قرار داد.
" او فوق العاده است. او بازیکنی است که در چنین موقعیت هایی خودش را نشان می دهد.این را در دیدار مقابل تاتنهام هم می توانستید ببینید.
او در مقابل چند نفر از بهترین مدافعان دنیا بازی خودش را ارائه داد."
کاپیتان آبی ها در مورد دیدر برگشت در نوکمپ گفت:" فکر می کنم واضح است که شب سختی در نوکمپ خواهیم داشت؛ زمین نوکمپ بزرگ است و آنها هم تیم فوق العاده ای هستند.
ما در این دیدار نشان دادیم که به آنها احترام می گذاریم اما از آنها نمی ترسیم و بازی خودمان را ارائه خواهیم داد."