زارع: دنيزلي و کريمي مشکل را حل ميکنند
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: زارع: دنيزلي و کريمي مشکل را حل ميکنند

نام واقعی
    R@MiN
    استاتوس
    چقدر زود دیر میشود
    شغل و حرفه
    کارم رنگه تخصصم موبایل فوتبال
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Argentina
    تشکر شده 16,554 بار در 3,918 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 59 تاپیک

زارع: دنيزلي و کريمي مشکل را حل ميکنند

جمشيد زارع ميگويد دنيزلي و کريمي سوء تفاهمهاي پيش آمده را رفع خواهند کرد.

قائم مقام باشگاه پرسپوليس درباره صحبتهاي علي کريمي پس از بازي با الغرافه و انتقادهايي که به دنيزلي انجام داده بود، گفت: دنيزلي بيشترين رابطه عاطفي را در اين مدت با کريمي داشته و متقابلا کريمي هم احترام زيادي براي او قائل است. شايد رسانهها برداشت ديگري از صحبتهاي کريمي کردهاند.

وي ادامه داد: من مطمئنم که دنيزلي در بازگشت به ايران نشستي با کريمي خواهد گذاشت و اين سوء تفاهمها را برطرف خواهد کرد. تا زماني که من و سردار رويانيان در پرسپوليس هستيم اجازه نميدهيم کوچکترين بحث حاشيهاي در تيم به وجود آيد.

زارع با اشاره به اين که نيازي نيست هواداران نگران اين موضوع باشند، افزود: ما در ليگ عملکرد خوبي نداشتهايم و بنابراين تمام هم و غم خود را روي موفقيت در آسيا گذاشتهايم. من با شناختي که از دنيزلي و کريمي دارم، مطمئنم به زودي اين موضوع را حل خواهند کرد. البته من نميدانم منظور کريمي چه بوده و بايد با او در اين باره صحبت کنم. مطمئنا او قصد دخالت در کار دنيزلي را نداشته است و شايد از موقعيتهاي که ساير بازيکنان از دست داده بودند، ناراحت بوده. آن هم در ديداري که 96 هزار نفر در ورزشگاه بودند و به راحتي ميتوانستيم پيروز بازي باشيم. به هر حال کريمي به عنوان بزرگ تيم فشار زيادي روي دوشش است و بايد به او حق داد اما ما بايد بپذيريم که حتي در شرايط سخت هم سنجيده صحبت کنيم و فراموش نکنيم که تمام مسائل فني بر عهده سرمربي است.

زارع همچنين درباره سفر ناگهاني دنيزلي به ترکيه گفت: دنيزلي از 15 روز قبل برنامه اين سفر خود را تنظيم کرده بود و براي ديدن خانوادهاش از رويانيان مرخصي گرفته است و مطمئن باشيد که او جمعه شب به تهران باز ميگردد.

قائم مقام باشگاه پرسپوليس همچنين درباره وضعيت سردان گمالوويچ که در نيم فصل نخست مربي بدنساز اين تيم بود و پس از آمدن دنيزلي سمت خود را از دست داد و حالا هم ادعا کرده که به خاطر مشکل خروج از کشور نزديک به يک سال است خانوادهاش را نديده گفت: من شخصا تا به حال 4 ـ 5 جلسه با گمالوويچ گذاشتهام. متاسفانه مديران قبلي قرارداد خوبي با او امضا نکردهاند و حتي در آن قرارداد يک بند هم نگذاشتهاند که باشگاه حق و حقوق خود را حفظ کند. با اين حال او نيم فصل در پرسپوليس بوده و بايد به خاطر آن 52 هزار دلار بگيرد. در عين حال ما براي اين که او را راضي کنيم، به او گفتيم 70 هزار دلار بگير، اما او که در يک سوئيت در هتل پنج ستاره زندگي ميکند و زندگي راحتي هم دارد، راضي نشده است. البته در اين موضوع حق با اوست و بايد مشکلش را حل کنيم.

جمشيد زارع همچنين درباره اين شايعه که گفته ميشود فدراسيون فوتبال به خاطر کاريکاتوري که روزنامه پرسپوليس در يکي از شمارههايش به چاپ رسانده بود، از رويانيان شکايت ميکند، گفت: من زياد روزنامهها را دنبال نميکنم و آن کاريکاتور را هم نديدهام. بايد پيگيري کنم و ببينم ماجرا از چه قرار بوده و بعد مي توانم در اين باره اظهار نظر کنم.

دهانم را بستید پاهایم را به زنجیر کشیدید

با افکارم چه میکنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

2. 2 کاربر مقابل از RaMiN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

amirhossein (20th April 2012), arshambarselona (20th April 2012)