گزارش روز: اين هشتپوش هميشه شاكي!/ تمام اختلافات كريمي با مربيانش در اين ساله
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
  گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
  اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
  افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
  ~ اطلاعیه امنیتی ~
  تاپیک 5
  تاپیک 6
  تاپیک 7
  تاپیک 8
  تاپیک 9
  تاپیک 10
  تاپیک 11
  تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8

موضوع: گزارش روز: اين هشتپوش هميشه شاكي!/ تمام اختلافات كريمي با مربيانش در اين ساله

 1. #1


  محل سکونت
  اصفهان
  نام واقعی
  عليرضا
  استاتوس
  تير آرش در کمانم...نام ايران بر زبانم... قله ها در زير پاي
  شغل و حرفه
  دانشجو
  بازیکن محبوب
  ali karimi
  تیم های محبوب خارجی
  Arsenal | England
  نوشته ها
  2,996
  تشکر
  2,339
  تشکر شده 4,736 بار در 1,653 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 1 تاپیک

  گزارش روز: اين هشتپوش هميشه شاكي!/ تمام اختلافات كريمي با مربيانش در اين ساله

  او فقط در مقطعی که به فوتبال اروپا رفت خود را بازیکني مطیع نشان داد و در سایر مقاطع کریمی نسبت به مربیان خود یک یاغی تمامعیار بوده است


  اختلافات علی کریمی با مربیان خود به سریالی تکراری در سالهای گذشته فوتبال ایران تبدیل شده است. در سالهای گذشته كمتر تيمي بوده كه كريمي در آن بازي كند و با مربياش به مشكل برنخورده باشد.
  او فقط در مقطعی که به فوتبال اروپا رفت خود را بازیکني مطیع نشان داد و در سایر مقاطع کریمی نسبت به مربیان خود یک یاغی تمامعیار بوده است. اعتراض به محل تمرین، نوع غذا و حتی بازی دادن بازیکنی یا بازی ندادن بازیکن مورد علاقهاش عوامل اختلاف این ستاره فوتبال با مربیان خود بوده است. در طول فوتبال کریمی کمتر مربیاي بوده است که تا انتهای کار رابطه خوبی با این بازیکن تاثیرگذار داشته باشد.


  برخی مربیان همانند بلاژویچ شرایط را میپذیرفتند و بدخلقیهاي او را تحمل میکردند به طوری که چيرو میز شام که باب میل کریمی نبود را تعطیل کرد و کل تیم را به خواسته ستاره تیمش به مک دونالد برد. اما خیلیها مثل بلاژویچ نبودند و تحمل رفتارهای کریمی را نداشتند که باعث جنجالهای بزرگی در فوتبال ایران شد. مروری بر کارنامه اختلافات کریمی با مربیان خود نشان میدهد او کمتر با مربیان خود رابطه خوب و دوستانهای داشته است.
  برانکو؛ لگد به ساک پزشکی
  تیم ملی به جام جهانی رفته بود و خود را برای بازیهای نهایی در آلمان آماده میکرد. پیش از بازیهای جام جهانی تیم قصد سفر به کرواسی را داشت که برانکو تصمیم گرفته بود بازیکنان ساعت 2 بامداد در لابی هتل حضور داشته باشند و پس از سه چهار ساعت تیم به فرودگاه برود. همه بازیکنان در لابی حضور داشتند. کریمی هم در کنار سایر بازیکنان بود. او پس از مدتی شروع به اعتراض کرد و صدایش بلند شد. به سمت برانکو رفت و با صدای بلند از او توضیح خواست: «چرا ما را به هتل آوردی؟ مگر ما بیکاریم که سه چهار ساعت در هتل بنشینیم؟ میگفتید خودمان میآمدیم فرودگاه!» برانکو هم به صراحت پاسخش را داد: «این تصمیم من است. هر کس اعتراض دارد در تهران بماند. من نباید به بازیکن پاسخگو باشم.»
  این جر و بحث با وساطت فرکی و شاهرخی به پایان رسید اما سرآغاز جریانات اختلاف کریمی با برانکو در جام جهانی بود که در نهایت پس از تعویض در بازی با پرتغال با لگد به ساک پزشکی به پایان رسید. کریمی در آلمان یکی از دورههاي یاغیگری خود را پشت سر گذاشت که شاید بحرانیترین دوران او بود. او یک بار توسط برانکو از اردو اخراج شد اما محمد دادکان او را به هتل برگرداند و حاصلش لگد ماندگار کریمی به ساک پزشکی بود.
  امير قلعه نویی؛ پای تخته
  امیر قلعه نویی از آن دسته مربیانی بود که بدخلقیهای بازیکنش را تحمل میکرد و اختلافی با کریمی نداشت تا اينكه در جام ملتهای مالزی و در جلسه آنالیز، پیش از آمدن قلعهنویی به جلسه كريمي پای تخته رفت و ادای قلعهنویی را در آورد! البته قلعهنویی واکنشی به این رفتار از خود نشان نداد تا حاشیهای برای تیمش به وجود نیاید.
  علي دایی؛ خداحافظی از تیم ملی
  در دوران بازیگری همه میدانستند رابطه دایی و کریمی خوب نیست. این دو از دو گروه مختلف در تیم ملی بودند که کمتر زمانی رابطه آنها صمیمی شد. در دوران مربیگری دایی در تیم ملی او در لیست خود علی کریمی را دعوت کرد. اتفاقی که آینده خوبی برای هر دوی آنها نداشت. دایی تیم ملی را برای اردو به اردبیل برد و کریمی هم از امکانات بد اردو به شدت انتقاد کرد و اردبیل را در شان تیم ملی ندانست. اختلاف دایی و کریمی دوباره شروع شد و این بار در قامت مربی - بازیکن. رفتار کریمی با واکنش تند مسئولان تیم ملی همراه شد و کریمی در پاسخ به این رفتار در بیانيهای تند از تیم ملی خداحافظی کرد. او اگرچه به تیم ملی برگشت اما تا پایان دوران دایی در تیم ملی جایی نداشت.
  افشين قطبی؛ کمپی کنار گاوداری
  با حضور قطبی در تیم ملی دوباره کریمی ملیپوش شد. اما اردوی اتریش اختلاف او و قطبی را هم آغاز كرد. اردویی که در آن خبری از کولر نبود و نزدیک به یک گاوداری و چوببری بود. کریمی اولین بازیکنی بود که به این وضعیت اعتراض کرد. او یک روز صبح در حضور تمامی بازیکنان رفتار بسیار تندی با قطبی داشت و حاضر نشد با تیم تمرین کند. قطبی پس از بازگشت از اردوي اتریش همان کاری را با کریمی کرد که دایی انجام داده بود. او را از تیم ملی خط زد و تا زمان حضور قطبی او ديگر پیراهن تیم ملی را نپوشید.
  خاکپور؛ اخراج از استیلآذین
  اوج درگیریهای کریمی در استیلآذین بود که ابتدا با سردار آجورلو دچار مشکل شد و یکی از عوامل اصلی جدایی آجورلو از استیلآذین جادوگر ناراضی فوتبال ایران بود. اما کار به همین جا ختم نشد. کریمی در ادامه کار در استیلآذین توسط خاکپور از تیم اخراج شد. او برای بازی در تیم الاهلی مقابل میلان حاضر نشده بود از کسی در باشگاه اجازه بگیرد و همین مساله باعث اخراج او از استیلآذین شد.
  سناریوي آخر؛ اعتراض به ارنج دنیزلی
  روزی که در رختکن با محمد نصرتی درگیر شد و این درگیری جلوی چشمان دنیزلی رخ داد جرقههایی در ذهن دنیزلی بوجود آمد که کریمی همان خداداد پاس است و فعلا بايد تحملش کرد، چون تیم به او نیاز دارد. اما انتقاد از ترکیب تیم آن هم مقابل خبرنگاران اختلافات را کاملا نمایان کرد. کریمی و دنیزلی به پایان خط رسیدهاند و در فصل آینده به طور حتم فقط یکی از آنها در پرسپولیس میماند. دنیزلی آخرین مربی است که کریمی با او دچار اختلاف میشود. اختلافی که میتواند او را از پیراهن قرمز دور کند.

  پسر جرمت چیست؟

  جرمت چیست که یک ملت نام تو را فریاد میزند؟

  جرمت چیست که مادری با فرزند ۷ ماهه مریضش که مشکل مالی دارد به سراغ تو میآید؟

  جرمت چیست که هواداران دو آتشه تیم رقیبت تو را عاشقانه دوست دارند؟

  جرمت چیست که وقتی یک استادیوم نام تو را میخواند صدای ورزشگاه را از تلویزیون ضعیف میکنند؟

  جرمت چیست که همین فضای مجازی روزهاست از 8 مقدس پر شده؟

  ما فکر نمیکنیم فقط یک "مچ بند سبز" جرم تو باشد

  جرم تو اسطوره بودن است
  اینها از اسطوره میترسند

  این عادت این جماعت است
  آنها از تختی ترسیدند ... از حجازی ترسیدند

  از تو میترسند .... از تو میترسند
 2. 2 کاربر مقابل از Aliparsa عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

  888 (21st April 2012), IMAN (21st April 2012)

 3. #2


  محل سکونت
  اصفهان
  نام واقعی
  عليرضا
  استاتوس
  تير آرش در کمانم...نام ايران بر زبانم... قله ها در زير پاي
  شغل و حرفه
  دانشجو
  بازیکن محبوب
  ali karimi
  تیم های محبوب خارجی
  Arsenal | England
  نوشته ها
  2,996
  تشکر
  2,339
  تشکر شده 4,736 بار در 1,653 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 1 تاپیک


  هرچند علی کریمی به صورت ضمنی از دنیزلی تشکر کرده است اما جنجالی که او در روزهای اخیر به راه انداخته نکاتی را در بر دارد:
خوردن گل تساوی در وقت های اضافی مسابقه، تنها شوکی نبود که در روز بیست ونهم فروردین ماه به پرسپوليسی ها وارد شد. شوک بزرگ تر وقتی از راه رسید که کریمی بار دیگر با اظهارنظر تند و غیرحرفه ای اش علیه کادر فنی آب به آسیاب کسانی ریخت که تماشای اوضاع مساعد و آرام پرسپوليس ناآرام شان می کند!
این روزها تفسیرهای متعددی از اختلاف نظر بین دنیزلی و کریمی به بیرون باشگاه درز پیدا کرده است. برخی شایعات حتی از درخواست ستاره شماره 8 سرخ ها از رویانیان برای انتخاب یک نفر از بین او و افندی حکایت داشت. حالا بهتر است هواداران پرسپوليس به جای حمله به منتشرکنندگان این اخبار با خودشان فکر کنند انتخاب شان برای فصل بعد کدام یک از این دو نفر است. سوالی که پاسخ دادنش چندان دشوار نیست.


  ما بی تو می توانیم، تو بی ما می توانی؟
  
چند هفته پیش علی کریمی در مصاحبه ای به اردوی خارجی پرسپوليس معترض شد و بازیکنان این تیم را به مارکوپولو تشبیه کرد. کمی بعد اما پرسپوليس توانست در سایه آمادگی به دست آمده در همین اردو 7 امتیاز از 3 مسابقه اول خود در آسیا کسب کند. جدیدترین انتقاد این بازیکن نیز به استفاده دنیزلی از بازیکنی مربوط می شود که به تعبیر کریمی در مسابقه قبلی اشتباه کرده است. علاوه بر اینکه این انتقاد هم مثل انتقاد قبلی اصولا در حیطه وظایف یک بازیکن نیست و تنها به کادر فنی مربوط می شود این سوال را نیز باید از جادوگر پرسید که چرا وقتی دنیزلی پس از بازی نا امیدکننده کریمی در دربی 74 او را فیکس بازی بعدی کرد هیچ اعتراضی به عملکرد کادر فنی نداشت؟!
پرواضح است که علی کریمی بازیکن، علیرغم توانایی های فنی مثال زدنی اش نمی تواند به تنهایی برای موفقیت یک تیم کافی باشد. گواه این ادعا شرایط اسفبار پرسپوليس در نیم فصل اول لیگ امسال است. پرسپوليس استیلی در شرایطی به بن بست رسید که هیچ کس نمی تواند اختیارات فراتر از حد کریمی در آن تیم را کتمان کند. حاصل دورانی که طی آن کریمی گاهی به تنبیه شخصی بازیکنان می پرداخت و گاهی حتی در ارنج تیم دخالت می کرد تنها نتایج فاجعه باری بود که آقامصطفی انتقام چندتایشان را گرفت. 


  کریمیِ پرسپوليس یاپرسپوليس کریمی؟
  
بی تردید علی کریمی یکی از محبوب ترین فوتبالیست های تاریخ کشورمان است و این محبوبیت تنها به ظرفیت بالای فنی او مربوط نمی شود. او بارها و بارها نشان داده که در کنار مردم کشورش ایستاده و البته با اقدامات انسان دوستانه اش حتی تحسین هواداران تیم های رقیب را نیز متوجه خود کرده است. بهتر است این ستاره بی بدیل فوتبال ایران در سال های پایانی فوتبالش این پایگاه رفیع اجتماعی را حفظ کند و بداند شرایط پرسپوليس با سایر تیم های ایرانی تا حدود زیادی متفاوت است. حضور تعداد زیادی اسطوره در بین سرخ ها موجب شده است که اگر یکی از آن ها در میانه راه ترک شان کرد نتواند بعدها با یک حرکت پوپولیستی کدورت ها را از دل هواداران پاک کند. اینجا برای اسطوره ماندن باید سرت جلوی توپ بگذاری.
به نظر می رسد علی کریمی دوست دارد «محبوب ترین» عنصر مجموعه پرسپوليس باشد و در این راه تحمل داشتن رقیبی بزرگ مثل دنیزلی را ندارد. اگر هنوز هم هوادرانی که در سخت ترین شرایط سکوهای آزادی را به طور کامل به رنگ سرخ درمی آورند برای کریمی مهم اند او باید جایگاهش را به عنوان یکی از سربازان دنیزلی بپذیرد در غیر این صورت درب های خروجی باشگاه باید برای عبور یکی از بزرگ ترین ستاره های سرخ مهیا شوند!

  ویرایش توسط Aliparsa : 21st April 2012 در ساعت 13:03

  پسر جرمت چیست؟

  جرمت چیست که یک ملت نام تو را فریاد میزند؟

  جرمت چیست که مادری با فرزند ۷ ماهه مریضش که مشکل مالی دارد به سراغ تو میآید؟

  جرمت چیست که هواداران دو آتشه تیم رقیبت تو را عاشقانه دوست دارند؟

  جرمت چیست که وقتی یک استادیوم نام تو را میخواند صدای ورزشگاه را از تلویزیون ضعیف میکنند؟

  جرمت چیست که همین فضای مجازی روزهاست از 8 مقدس پر شده؟

  ما فکر نمیکنیم فقط یک "مچ بند سبز" جرم تو باشد

  جرم تو اسطوره بودن است
  اینها از اسطوره میترسند

  این عادت این جماعت است
  آنها از تختی ترسیدند ... از حجازی ترسیدند

  از تو میترسند .... از تو میترسند
 4. 2 کاربر مقابل از Aliparsa عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

  FaRsHaD_8 (21st April 2012), IMAN (21st April 2012)

 5. #3


  محل سکونت
  تهران
  نام واقعی
  بهنام
  شغل و حرفه
  مكانيك
  نوشته ها
  12
  تشکر
  0
  تشکر شده 0 بار در 0 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 0 تاپیک
  داش علي همينه!!!!!اخرش هم پرسپوليسيه

 6. #4


  محل سکونت
  تهران
  نام واقعی
  بهنام
  شغل و حرفه
  مكانيك
  نوشته ها
  12
  تشکر
  0
  تشکر شده 0 بار در 0 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 0 تاپیک
  Karimi_Frust1.JPG
  داش علي

 7. #5


  محل سکونت
  ایران زمین
  نام واقعی
  IMAN
  استاتوس
  هنو اولشه...
  شغل و حرفه
  در ره طبابت
  بازیکن محبوب
  ahmdareza abedzadeh
  تیم های محبوب خارجی
  AC-Milan | Brazil
  نوشته ها
  6,996
  تشکر
  9,466
  تشکر شده 8,004 بار در 3,145 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 27 تاپیک
  خدا کنه نره....
  نه...!نه...!نه...! 8. #6


  محل سکونت
  تهران
  نام واقعی
  رضا
  شغل و حرفه
  کار در باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس- لیسانس سخت افزار
  تیم های محبوب خارجی
  Manchester-United | Spain
  نوشته ها
  1,034
  تشکر
  475
  تشکر شده 1,378 بار در 439 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 1 تاپیک
  داش علی اسطوره تعصبه حرف نباشه داش علی یدوونه باشه
  آموزش هک سایت @ سرور @ آی دی @ برنامه نویسی @ طراحی سایت @ قالب

  *لطفا درخواست هک آیدی ندین*

  سردار سرخ ایران اس اس و کرده ویران


  ya id : full9r@yahoo.com
 9. کاربر مقابل از rezadj عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

  FaRsHaD_8 (21st April 2012)

 10. #7


  محل سکونت
  پرسپولیس اف سی
  نام واقعی
  FarSHaD
  استاتوس
  به بهشت نمی روم اگه علی آنجا نباشد
  بازیکن محبوب
  ali karimi
  تیم های محبوب خارجی
  Barcelona | Brazil
  نوشته ها
  16,939
  تشکر
  11,273
  تشکر شده 23,001 بار در 7,966 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 47 تاپیک
  داش علی باید بمونه

  بدرود آقای کریمی...

  ما چراغ ها را روشن نگه می داریم

  برای بچه های نسل هاوش و هیرسا

  تا یادشون نره یه روز دلخوشی فوتبالی ها

  جادوگری بود که 8 می پوشید...

  29 تیر روز مرگ فوتبال زیبا....

 11. #8


  محل سکونت
  شهرک تیفوسی های پرسپولیس - واحد 1
  نام واقعی
  AmirHossein
  شغل و حرفه
  سرگردون تو اینترنت
  تیم های محبوب خارجی
  Real-Madrid | Germany
  نوشته ها
  2,089
  تشکر
  1,567
  تشکر شده 1,161 بار در 545 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 5 تاپیک
  خب اختلاف نظر همیشه هست و همین اختلاف نظر هاست که موجب پیشرفت میشه
  ..:: Iker & SerGio are My LovE ::..

  http://axgig.com/images/99977427158129039060.jpg


مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
برو بالا