مربی چلسی:گواردیولا تهدیدی برای شغل من نیست
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: مربی چلسی:گواردیولا تهدیدی برای شغل من نیست

نام واقعی
    FarSHaD
    استاتوس
    به بهشت نمی روم اگه علی آنجا نباشد
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Brazil
    تشکر شده 23,000 بار در 7,966 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 47 تاپیک

مربی چلسی:گواردیولا تهدیدی برای شغل من نیست

دي ماتئو: گوارديولا تهديدي براي شغل من نيست

روبرتو دي ماتئو سرمربي موقت چلسي معتقد است براي به دست گرفتن سرمربيگري دائم چلسي گوارديولا تهديدي براي او نخواهد بود.

به گزارش خبرگزاري فرانسه، گوارديولا تا چند هفته آينده با بارسلونا خداحافظي خواهد کرد.

مردان دي ماتئو در نيمه نهايي ليگ قهرمانان اروپا با شکست بارسلونا مدافع عنوان قهرماني، به مرحله نهايي اين رقابتها صعود کردند تا مقابل بايرن مونيخ قرار گيرند.

گوارديولا که از ماه دسامبر به فکر جدايي از بارسلونا بوده ، روز جمعه تصميم خود را براي جدايي از بارسلونا اعلام کرد.

اگر چه سرمربي 41 ساله اسپانيايي اعلام کرده قصد دارد مدتي از فوتبال دور بماند، اما گمانه ها حاکي از آن است که رومن آبراموويچ مالک چلسي پيشنهادي به او خواهد داد که نتواند رد کند.

دي ماتئو در پاسخ به اين سوال که آيا اين موضوع او را تحت فشار بيشتري قرار نمي دهد خنديد و گفت نه اينطور نيست.

آبراموويچ که از ديرباز مشتاق اجراي تفکر بارسلونا در آبي هاي لندن بوده، گوارديولا را مربي کاملي براي اجراي اين ديدگاه مي داند.

بااين حال دي مائتو امکان انتقال فلسفه بارسا را به يک باشگاه ديگر مورد ترديد قرار داد و گفت: تاريخ به ما مي گويد تکرار فرهنگ يک باشگاه در يک باشگاه ديگر کار دشواري است.

دي ماتئو بعد از اخراج آندرس وياس بواس در اوايل ماه مارس که چلسي جزو چهار تيم بالاي ليگ برتر انگليس قرار نگرفت، مسئوليت پراسترس هدايت چلسي را به عهده گرفت.

هرچند چلسي براي دومين بار از سال 2008 تاکنون تحت هدايت دي ماتئو به ليگ قهرمانان اروپا راه يافته، اما سرمربي ايتاليايي اين تيم هنوز ايده اي در مورد آينده خود در اين باشگاه خبر ندارد.

وي با بيان اينکه از نظر من هيچ چيزي تغيير نکرده ، تاکيد کرد در مورد سرنوشت خود بسيار آسوده خاطرم.

وي گفت: بسيار خوشحالم که مي توانم اين باشگاه را تا پايان فصل هدايت کنم و بعد از آن باشگاه در اين باره تصميم خواهد گرفت.

اگرچه شيوه هاي چلسي در دو ديدار مقابل بارسلونا آنها را به مرحله نهايي ليگ قهرمانان اروپا رساند، اما اين برخلاف آن نوع فوتبالي است که آبراموويچ را براي خريدن باشگاهي از آن خود متقاعد کرد.

دي ماتئو بدون توجه به انتقادات گفت: ما سه گل در مقابل بارسا زديم و در پايان دو ديدار صعود کرديم.

وي افزود:باوجود دو سبک مختلف فوتبال ؛ اين ما بوديم که به فينال رسيديم.

بدرود آقای کریمی...

ما چراغ ها را روشن نگه می داریم

برای بچه های نسل هاوش و هیرسا

تا یادشون نره یه روز دلخوشی فوتبالی ها

جادوگری بود که 8 می پوشید...

29 تیر روز مرگ فوتبال زیبا....

2. کاربر مقابل از FaRsHaD_8 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Mohammadreza (3rd May 2012)