کيروش:بايدتمرکزمان روي موفقيت تيم ملي باشد
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
  گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
  اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
  افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
  ~ اطلاعیه امنیتی ~
  تاپیک 5
  تاپیک 6
  تاپیک 7
  تاپیک 8
  تاپیک 9
  تاپیک 10
  تاپیک 11
  تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: کيروش:بايدتمرکزمان روي موفقيت تيم ملي باشد

 1. #1


  محل سکونت
  ...
  نام واقعی
  مـــحـــMـــد Rـــضـــا
  استاتوس
  ...::|||Just Real & Perspolis|||::...
  شغل و حرفه
  ....
  بازیکن محبوب
  ali daei
  تیم های محبوب خارجی
  Real-Madrid | Spain
  نوشته ها
  8,844
  تشکر
  8,999
  تشکر شده 19,299 بار در 5,901 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 62 تاپیک

  کيروش:بايدتمرکزمان روي موفقيت تيم ملي باشد

  سرمربي تيم ملي فوتبال ايران تاکيد کرد که اکنون بايد تمرکز همه روي موفقيت تيم ملي باشد.


  کارلوس کيروش در نشست خبري پيش از تمرين تيم ملي که امروز در کمپ تيمهاي ملي برگزار شد در مورد انتخابات موزامبيک به عنوان حريف تدارکاتي ايران و اينکه اين تيم بر چه اساسي انتخاب شده گفت: برنامهاي براي تيم ملي تنظيم کرديم و بر اساس آن رو به جلو حرکت ميکنيم. بخشي از اين برنامه در مورد اين اردو بوده که در آن نميتوانيم بازيکنان ملي پوش برخي از باشگاهها را در اختيار داشته باشيم و از موقعيت پيش آمده استفاده کنيم تا بازيکنان باشگاههايي که در آسيا حضور ندارند را در تيم ملي به کار بگيريم.

  وي ادامه داد: انتخاب موزامبيک دو دليل دارد، اول اينکه موزامبيک يکي از حريفاني بود که ميتوانستيم انتخاب کنيم و آمادگي برگزاري مسابقه با ما را داشت و دوم حريفي ميخواستيم که در حد وسط آماده سازي خودمان باشد. ميخواستيم به بازيکناني که درگير مسابقات آسيايي نيستند و بازيکنان جوان فرصت بدهيم.

  کيروش در مورد اينکه موزامبيک به خاطر در دسترس بودن انتخاب شده است عنوان کرد: ما به منافعمان خودمان نگاه ميکنيم و بر اساس منافع خود موزامبيک را انتخاب کرديم. موزامبيک يکي از دو سه تيمي بود که ميتوانستيم با آنها بازي کنيم. کادر تيم ملي و فدراسيون تلاش زيادي کرد تا تيمي را انتخاب کنيم که منافع مشترک داشته باشيم و در حد آماده سازي خودمان باشد. دعوتهاي ديگري هم داشتيم که آنها را رد کرديم.

  سرمربي تيم ملي در مورد اينکه آيا ميخواهد يک تيم جوان آماده کند و به همين خاطر ممکن است به بازيکنان جوان فرصت بيشتري بدهد گفت: وظيفه من اين نيست، وظيفه من ساخت يک تيم ملي و مقتدر است و بايد بهترين بازيکنان ايراني را به تيم ملي بياورند تا موفق تر عمل کنيم. بايد بهترين بازيکنان ايراني چه در داخل و چه خارج از کشور را دعوت کنيم تا تيم ملي مقتدر داشته باشيم.

  کيروش اظهار داشت: در حال حاضر تمرکز ما روي بازي روز چهارشنبه با موزامبيک است. اردوي بعدي ما در ترکيه است که اين اردو آخرين اردوي تيم ملي قبل از بازيهاي ژوئن خواهد بود و بازي با موزامبيک هم مهم است. بعد از بازي با موريتاني و موزامبيک شناخت و قدرت تصميم گيري بهتري خواهم داشتم. و چهرههاي جديدي بعد از اين دو اردو مشخص ميشوند به همين خاطر اين اردو مهم است.

  وي ادامه داد: اردوي بعدي ما 14 مي شروع ميشود که آخرين اردوي تيم ملي است و ما به دنبال اين هستيم که در 19 و 20 مي يک بازي دوستانه داشته باشيم. اردوي آينده ما 14 مي در تهران شروع ميشود و تا 20 مي ادامه پيدا ميکند و 21 مي به ترکيه ميرويم و بعد از اردوي ترکيه به ازبکستان خواهيم رفت.

  سرمربي پرتغالي تيم ملي گفت: برنامه ريزي که انجام دادهايم اين است که تا 27 مي در استانبول باشيم و به طور حتم يک بازي با عراق در استانبول داريم و 2 روز بعد از آن هم از استانبول به تاشکند ميروي. اين برنامه و اردوها از خيلي وقت پيش هماهنگ شده بود و اميدوارم 14 مي بتوانم از تمام بازيکناني که ميخواهم استفاده کنم.

  کيروش در پاسخ سوالي مبني بر اينکه در سفرش به ازبکستان شرايط اين کشور را چگونه ديد و شايعه شده بود که او از برخي مسائل رضايت ندارد خاطرنشان کرد: من خوشحالم که اين سؤال را مطرح کرديد. شما حتي ميتوانيد خارج از کنفرانس هم به طور سيستماتيک با والي زاده تماس بگيرد و سؤالات خود را از او بپرسيد زيرا در چند هفته اخير مطالبي که نوشته ميشود درست نبوده و اشتباههاي زيادي در مطالب رسانهها ديده شده است. سفرم به ازبکستان خوب بود و امکانات خوبي در آنجا هست. من حتي از زمين بازي هم بازديد کردم و زمين در حال ترميم و بهتر شدن است.

  سرمربي تيم ملي در مورد اينکه نظرش در مورد ليگ برتر ايران چيست گفت: ميتوانم به اين سؤال جواب بدهم ولي در حال حاضر اين کار را نميکنم چون هنوز ليگ برتر تمام نشده است. دو هفته از مهمترين بخش مسابقات باقي مانده است. بعد از ليگ در مورد مسابقات مطالبم را ميگويم و بيشتر صحبت ميکنم. با عرض معذرت اکنون به اين سؤال جواب نميدهم چون نميخواهم کلمهاي بگويم و اشخاصي از آن کلمات استفادهاي که نشود را بکنند.

  وي ادامه داد: آنچه ميتوانم بگويم اين است که افراد زيادي براي موفقيت تيم ملي تلاش ميکنند. حس ميکنم و مطمئنم که اکثريت باشگاهها و دست اندرکاران فوتبال تيم ملي را حمايت کردهاند و آن چه از دستشان برآمده انجام دادهاند. بازيکنان هم تلاش زيادي کردهاند و تمام تلاششان را ميکنند تا به جام جهاني برويم.

  کيروش يادآور شد: فکر ميکنم بهتر است تمرکزمان روي اين مسائل باشد تا نکاتي که اهميت زيادي ندارد. من خيلي وقت است که اين حرف را ميزنم. از 6 ماه پيش هم گفتهام که جام جهاني براي ايران از 14 مي شروع ميشود و اين را دوباره تکرار ميکنم که از 14 روز ديگر جام جهاني شروع ميشود.

  کيروش تصريح کرد: اکنون زماني است که بايد در مورد نکات مثبت صحبت کنيم و با افرادي صحبت کنيم که دوست دارند قلبا به تيم ملي کمک کنند. همانطور که گفتم جام جهاني 14 روز ديگر شروع ميشود و جام جهاني براي ايران در سال 2014 برزيل نيست. 6،5،4 ماه قبل هم آن را گفتهام و باز هم آن را تکرار ميکنم. الان زماني است که بايد دست به دست هم بدهيم و زماني است که منافع تيم ملي بر همه چيز ارجحيت دارد.
  کيروش با تاکيد منافع تيم ملي ايران عنوان کرد: الان بايد منافع تيم ملي بالاتر از هر منافع ديگري در فوتبال ايران باشد و من شخصي نيستيم که اين تصميم را بگيرم. وظيفه من اين نيست که اين کار را انجام بدهم. من به شما و همه ميگويم که منافع تيم ملي بايد به همه چيز ارجح باشد. چيزهاي زيادي در زندگيام ياد ميگيرم و چيزهاي زيادي در مورد ايران ياد ميگيرم ولي يک چيز را ياد گرفتهام و آن اين است که مطمئنا هواداران فوتبال ايران ميخواهند دست به دست هم بدهيم تا تيم ملي به جام جهاني برود و آنها اين حق را دارند. جام جهاني 14 روز ديگر براي ايران شروع ميشود و من نميتوانم به تنهايي در اين مورد تصميم بگيرم.
  سرمربي تيم ملي در مورد اينکه امکان دارد 3 تيم استقلال، سپاهان و پرسپوليس در ليگ قهرمانان آسيا به مرحله بعدي صعود کنند و در آن صورت ممکن است بازيهاي آنها در مرحله حذفي آسيا با بازيهاي تيم ملي در مقدماتي جام جهاني همزمان شود و دراين صورت شما چه تصميمي ميگيرد. گفت: من نميتوانم به اين سؤال جواب بدهم. وظيفه من نيست اين سؤال نبايد از سرمربي تيم ملي پرسيد شود.
  وي در مورد اينکه غيبت ملي پوشان اين 3 باشگاه ميتواند به تيم ملي ضربه بزند، گفت: آنچه که ميدانم اين است مشکلي که به وجود آمده هيچ ارتباطي به ليگ باشگاههاي ايران، خود من و يا فدراسيون فوتبال ايران ندارد. اين تصميم اي اف سي است که باعث شده ايران، ازبکستان و قطر همه با هم اين مشکل را داشته باشيم. ما يک صندلي داريم و 2 نفر ميخواهند روي آن بنشيند. اين وظيفه من نيست که تصميم گيري کنم که چه کسي روي صندلي بنشيند. اين مسئله از قدرت من خارج است.
  کيروش اظهار داشت: متاسفانه اي اف سي مشکل را درست کرده و اين مشکل هم فقط براي ايران نيست و ساير کشورها هم با آن دست و پنجه نرم ميکنند. آن چيزي که ميتوانم بگويم اين است که يک برنامه داريم و تمام سعي و تلاشمان را ميکنيم که به نتيجه مورد نظرمان برسيم.
  سرمربي تيم ملي در مورد اينکه اگر بازيکنان ملي پوش باشگاههاي پرسپوليس و سپاهان را در اختيار نداشته باشد چه ميکند گفت: بهترين پيغامي که من ميتوانم به شما بدهم اين است که ما بايد دنبال راه حل خوبي باشيم. تيم ملي و باشگاهها بايد با يک رابطه خوب و گفت و گوي سازنده بهترين تصميم ممکن را بگيرند. وظيفه من در حال حاضر اين است که با اين مشکل با ذهنيتي راهگشا برخورد کنم تا اين مشکل حل شود نه اينکه ذهنيتي منفي داشته باشم.
  وي ادامه داد: تلاش کرديم راند شانزدهم را جا به جا کنيم. بقيه کشورها هم همين کار را کردهاند اما اي اف سي قبول نکرد. بهترين راه حل اين است که با باشگاهها ارتباط خوبي داشته باشيم و در گفت و گوي سازنده به يک راه حل مفيد برسيم.
  کيروش در مورد مصدوميت اشکان دژاگه گفت: مصدوميت او با يکي دو هفته استراحت برطرف ميشود.

  سرمربي تيم ملي در مورد احتمال دعوت از قوچاننژاد (گوچي) بازيکن ايراني خارج از کشور گفت: من در مورد بازيکن خاصي صحبت نميکنم و در آينده اگر مسئلهاي بود آن را اعلام ميکنيم. در آينده خبرهاي خوبي داريم.
  Say something new

  I have nothing left
  I can't face the dark without you
  There's nothing left to lose
  The fighting never ends
  I can't face the dark without you

 2. کاربر مقابل از Mohammadreza عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

  FaRsHaD_8 (29th April 2012)

 3. #2


  محل سکونت
  پرسپولیس اف سی
  نام واقعی
  FarSHaD
  استاتوس
  به بهشت نمی روم اگه علی آنجا نباشد
  بازیکن محبوب
  ali karimi
  تیم های محبوب خارجی
  Barcelona | Brazil
  نوشته ها
  16,939
  تشکر
  11,273
  تشکر شده 23,001 بار در 7,966 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 47 تاپیک

  بدرود آقای کریمی...

  ما چراغ ها را روشن نگه می داریم

  برای بچه های نسل هاوش و هیرسا

  تا یادشون نره یه روز دلخوشی فوتبالی ها

  جادوگری بود که 8 می پوشید...

  29 تیر روز مرگ فوتبال زیبا....

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
برو بالا