آچربی : آماده انتقال به میلان هستم
در اینجا میتوانید از آخرین وضعیت نقل و انتقالات باشگاه روسونری مطلع شوید.

این جوان 23 ساله باشگاه کیه وو در تازه ترین صحبت های خود اعلام کرد که احساس میکند آماده نقل مکان به باشگاه روسونری میباشد.

آچربی در مالکیت مشترک دو باشگاه کیه وو و جنوا قرار دارد و در حال حاضر برای باشگاه کیه وو توپ میزند .وی موفق شد تا با بازی های تاثیر گذار خود در فصل جاری سران روسونری را تحت تاثیر قرار دهد.

نشریه گاتزتادلوسپورت به نقل از این بازیکن نوشت"میدانم که میلان از باشگاه درخواست وضعیت من را کرده است.من احساس خوبی در کیه وو دارم اما اگر این احتمال وجود داشته باشد که بتوانم به میلان نقل مکان کنم,هرکاری خواهم کرد تا این اتفاق رخ دهد"

"احساس میکنم آماده انتقال به میلان هستم و میخواهم آن را نشان دهم.من دوست دارم تا یک چالش جدید را تجربه کنم و در برابر قهرمان هایی که هر روز در میلانلو تمرین میکنند ,بازی کنم تا در نهایت بتوانم پیشرفت کنم"

"من در حال حاضر در این فصل بسیار پیشرفت کرده ام و مطمئن هستم که در آینده پیشرفت بیشتری نیز خواهم کرد تا در نهایت بتوانم به میزان کافی برای میلان خوب باشم.تنها نیاز به کمی تجربه و آرامش در شرایط خاص دارم"

آچربی 23 ساله فوتبال حرفه ای خود را از باشگاه پاویا ایتالیا در سری بی آغاز کرد,و همچنین سابقه بازی برای باشگاه هایی چون رناته,اسپزیا و رجینا را نیز در کارنامه خود دارد.