پرسپولیس 3- نفت 1؛این جواد استثنایی
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: پرسپولیس 3- نفت 1؛این جواد استثنایی

نام واقعی
    کوروش رضایی
    شغل و حرفه
    نوازنده
    تشکر شده 2,249 بار در 952 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

پرسپولیس 3- نفت 1؛این جواد استثنایی

ورزشگاه آزادي تهران تماشاگر : 65 هزار نفر
    گل ها : جواد كاظميان ( 66 و 57 ،25) ، روح الله عرب ( 70 )
    داور : محسن تركي
    اخطار : جواد كاظميان ( 14 ) ، هادي رمضاني ( 28 ) ، اميد شريفي نسب ( 44 ) ، مازيار زارع ( 49 )
    پرسپوليس تهران : ميثاق معمارزاده ،محمّد نصرتي ، عليرضا نورمحمدي ، عليرضا محمّد ، ابراهيم شكوري ، مازيار زارع ( شيث رضايي 89 ) ، حسين بادامكي ، محمد نوري، حميد رضا علي عسگر، جواد كاظميان ( اميرحسين فشنگچي 71 ) و غلامرضا رضايي ( سامان آقازماني 83 )
    سرمربي : حميد استيلي
    صنعت نفت آبادان : حبيب دهقان ، مصطفي صبري ، علي ممبيني ، والري ( رسول نويد كيا 76 ) ، عباس مرداسي ، هادي رمضاني ( فونيك اسي 65 ) ، سيامك كوهنورد ، اميد شريفي نسب ، اميري ، لئون پاچاچيان ، روح الله عرب
    سرمربي : غلامحسين پيرواني
    شرح بازي :
    نياز مبرم به سه امتياز قرمز شايد بهترين تعريف از بازي امشب ورزشگاه آزادي بود . حميد استيلي به خوبي مي دانست روي لبه ي تيغ قدم بر مي دارد و از سوي دگر غلامحسين پيرواني دلشكسته در پايان بازي پيش ، بناي مدارا با سرمربي سرخ نداشت ! بازي با حملات دامنه دار سرخپوشان آغاز شد . مركز دفاع حريف با ميدان داري محمد نوري و پشتيباني حسين بادامكي هدف گرفته شده بود تا حداكثر استفاده از عصبانيت مصطفي صبري برده شود .
    سمت راست هجومي قرمزها نيز با دوندگي عليرضا محمد فعال مي نمود ولي كم دقتي مدافع شماره ي دو بارها فرصت هاي مناسب را از قرمزپوشان گرفت . نكته ي حائز اهميت در روند هجومي پرسپوليس ، غيبت محسوس علي كريمي محروم از بازي امشب بود تا فقدان تنوع در طرح هاي هجومي به خوبي در حركات قرمزها مشهود باشد . پرسپوليس در دقيقه ي 25پس از 385 دقيقه بالاخره توانست از حريف پيش بيفتد و گل جواد كاظميان اولا تنش هاي روي سكوها را به سود استيلي خواباند و ثانيا استرس واضح در ساق هاي بازيكنان پرسپوليس را از بين برد تا با آرامش خاطر بيشتر ميانه ي ميدان را در اختيار بگيرند . نيمه ي نخست در نهايت با همان يك گل به سود قرمزپوشان خاتمه يافت . رهسپاري پرسپوليس به رختكن با اختلاف يك گل ، مشخصا روحيه ي حميد استيلي و شاگردانش را بالا برده بود .
    قرمزپوشان از آغاز نيمه ي دوم يورش را با فراغ بال بيشتر پيشه نهادند تا دروازه ي دهقان بارها و بارها تا مرز فروپاشي پيش رود . پرسپوليس نيمه ي دوم با وجود مشكلات دفاعي مشخص ، در ميانه ي ميدان و هجوم موفق نشان داد. به مانند بازي هاي پيش از سر درگمي خبري نبود و طرح تهاجمي ويژه و البته موثر سبب گشت كه جواد كاظميان در شبي شكوهمند دو مرتبه ي ديگر گلزن لقب بگيرد و بارها فرصت هاي گلزني تيم ميزبان با كم دقتي بازيكنان بي ثمر جلوه كند . آباداني ها توپ و ميدان را در چهل و پنج دقيقه ي دوم نيز در اختيار حريف نهاده بودند و اگر نبود اشتباه محمد نصرتي در دقيقه ي 70 كه به گل عرب منجر گشت ، حتما عدد صفر برابر نام نفت روي اسكوربرد آزادي نقش مي گرفت !
    گل ها :
    1-0پرسپوليس :جواد كاظميان پشت ضربه ي آزاد پرسپوليس از سمت چپ دروازه ي زردپوشان نفت ايستاد و با ضربه اي محكم ، حداكثر استفاده را از ضعف دروازه بان حريف برد تا زننده ي نخستين گل قرمزها لقب بگيرد .
    2-0پرسپوليس:خط دفاع زردپوشان آباداني باز هم ضعف خود را نشان داد تا شماره ي هفده قرمزپوشان براي مرتبه ي دوم با كنار پايي هوشمندانه ، گلزن اين ديدار لقب بگيرد .
    3-0پرسپوليس : يك و دوي جواد كاظميان ستاره و حميدرضا علي عسگر در محوطه ي جريمه ي صنعت نفت آبادان ، فرصت گلزني بي نظيري را براي جواد كاظميان به وجود آورد تا با ضربه اي به زوايه ي مخالف ، هت تريك كند .
    3-1 پرسپوليس : پرسپوليس چهل و پنج دقيقه ي دوم هر چقدر در فاز هجوم موفق نشان داد ، ايرادهاي دفاعي اش در اين ديدار هم پابرجا بود . روح الله عرب در يكي از موارد اشتباه مدافعان مياني قرمز با كنار پايي آرام ، زننده ي گل نفت آبادان لقب گرفت .
    برترين بازيكن : حرف و حديث هاي پيرامون پيوستن دوباره ي جواد كاظميان به پرسپوليس و ضعف فني وي در فصل گذشته باعث گشته بود كه كمتر هوادار سرخ به پيوستن دقيقه ي نود او به پرسپوليس خوش بين باشد . اما جواد كاظميان با گلزني در كرمان انگيزه ي خويش را به نمايش گذاشت و با دوندگي ستودني ، هوشمندي در حركت و درنهايت سه گانه ي زيباي امشب ، برترين بازيكن زمين لقب گرفت .هواداران این مهاجم پرسپوليس را كه هر 3 گل تيمش را دراين بازي به ثمر رسانده بود بشدت مورد تشويق قرار دادند.
    اتفاق ويژه : اولين برد سرخپوشان در نخسنين بازي پرسپوليس در فصل اخير بدون مديريت فني محمد مايلي كهن بسيار پر معنا بود . پرسپوليس در چهار هفته همراهي با مايلي كهن هرگز طعم برد را نچشيد !
    کد:
    درد يعني ، سرت به همون سنگي بخوره كه يه عمري به سينت ميزدي !!!

2. 4 کاربر مقابل از Kurosh عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

darbedar (25th August 2011), Farzandeiran (25th August 2011), majid musioo (25th August 2011), UniQue (25th August 2011)

نام واقعی
    24 ابدی
    استاتوس
    24 ابدی
    شغل و حرفه
    .
    بازیکن محبوب
    Mahdi Mahdavikia
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | Germany
    تشکر شده 17,577 بار در 6,034 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 52 تاپیک
    هم دکمه تشکررو زدم هم این جا می گم تتتتتشششششششکککککککککرررر ررررررر....

نام واقعی
    کوروش رضایی
    شغل و حرفه
    نوازنده
    تشکر شده 2,249 بار در 952 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    ممنون ولی تشکرت نیومد;)
    دکمت خرابه
    کد:
    درد يعني ، سرت به همون سنگي بخوره كه يه عمري به سينت ميزدي !!!

نام واقعی
    Farshid
    استاتوس
    تو اضطراب دستاي پر ، آرامش دستاي خالي نيست
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    AC-Milan | Italy
    تشکر شده 4,257 بار در 1,635 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    ولي تشكر من اومد...

آن ها آزادانه وحشي اند ، ما وحشيانه آزاديم
    من به فاحشه بودن قلب بدن هاي باكره شان ايمان دارم
    من يك تار موي گنديده فرهنگ برهنگي ام را ، با برهنگي فرهنگي شان عوض نخواهم كرد
    و عادت نخواهم كرد به بلاهايي كه سرم مي آيد و به دروغ هايي كه ميشنوم
    آن ها روح ميفروشند و از تن فروشي ماهي هاي آزاد در تنگ بد ميگويند
    زندان مفهوم عميق تري از چهار ميله عمودي دارد؛
    يك در بسته است به دنيايي كه ميداني اگر بخواهي به آن وارد شوي ، نميتواني
    و چه غم انگيز است خواستني كه توانستن نيست!
    من درميان دو آينه روبروي هم ، در دو طرفم، گم نميشوم. تصوير آن ها تا ابد ادامه دارد
    اما راه مستقيم هنوز مقصد دارد...
    و تو از سر ناداني ات به من ميخندي و من براي شفايت گريه ميكنم
    تو من را نميداني. حتي خودم هم شايد خودم را نميدانم، حتي نميدانم كجايم!
    من در اين اتاق هستم يا اين اتاق در ذهن من است
    حتي نميدانم جز كساني هستم كه رفتند اما يادشان هست ، يا كساني كه هستند اما يادشان رفت كه هستند.
    اما ميدانم كه دورم از كساني كه آشنايي شان اتفاق است و جدايي شان سرنوشت...

6. کاربر مقابل از Farzandeiran عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است: