پاتو: رفتن به پاري سن ژرمن شايعه است
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: پاتو: رفتن به پاري سن ژرمن شايعه است

نام واقعی
    مـــحـــMـــد Rـــضـــا
    استاتوس
    ...::|||Just Real & Perspolis|||::...
    شغل و حرفه
    ....
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 19,298 بار در 5,901 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 62 تاپیک

پاتو: رفتن به پاري سن ژرمن شايعه است

اين مهاجم جوان روز گذشته در تمرينات ميلان شرکت کرد و به نظر ميرسد مشکل مصدوميت کشاله ران وي برطرف شده باشد.

الکساندر پاتو، مهاجم برزيلي و 22 ساله روسونري، براي چندمين بار در طول فصل جاري از بند مصدوميت رها شد. وي روز گذشته در تمرينات ميلان شرکت کرد و به نظر ميرسد مشکل مصدوميت کشاله ران وي برطرف شده باشد، گرچه مسئولان ميلان پيش از اين اعلام کرده بودند که فصل جاري براي پاتو به اتمام رسيده است و وي در ديدارهاي باقي مانده فصل 12-2011 براي ميلان به ميدان نخواهد رفت. اکنون پاتو احساس آمادگي ميکند، و اعلام کرده که ميخواهد براي ميلان و تيم ملي برزيل به ميدان برود.

وي همچنين تمام شايعات پيرامون پيوستن وي به پاري سن ژرمن فرانسه را رد ميکند.

پاتو، مهاجم سايق اينترناسيونال برزيل در اين زمينه توضيح داد: اکنون مدتي است که من تمرينات خود را شروع کرده ام. بعد از کوپا امريکا، تمام تمرکز من به تورنومنت المپيک معطوف خواهد بود. من هنوز 22 سال دارم و مطمئن هستم که توسط مانو منزس به تيم ملي فراخوانده خواهم شد. ميخواهم در رقابت هاي المپيک شرکت کنم و خود را به اثبات برسانم.

پاري سن ژرمن؟ همه آنها شايعه است، من حتي پيشنهاد رسمي از اين باشگاه دريافت نکرده ام. من ميخوام دوباره با ميلان و تيم ملي برزيل به سطح اول فوتبال اروپا بازگردم. اين کاري است که ميتوانم انجام دهم، و عاشق آن هستم، من براي فوتبال زندگي ميکنم. زماني که بتوانم به دنبال توپ بدوم و آن را شوت کنم، زماني است که من از زندگي لذت ميبرم. زماني که به ميلان آمدم بسيار جوان بودم، فقط 17 سال سن داشتم، اما مجبور بودم به خاطر قوانين فيفا حدود 6 ما براي حضور در ميادين با پيراهنن روسونري صبر کنم. زماني که به ميلان آمدم به تازگي با اينترناسونال قهرمان جام باشگاه هاي جهان شده بودم. من برزيل را خيلي دوست دارم و شايد حتي روزي به کشورم بازگردم. اما اکنون از چيزهاي زيادي در ايتاليا لذت ميبرم.

رسيدن به اين مقطع براي من آسان نبوده است، زماني که 11 سال سن داشتم با مادرم بر سر مسائل جزئي بحث ميکردم، زماني که تنها 17 سال سن داشتم از کشورم خارج شدم و وارد ايتاليا شدم. در آن زمان ها و در آن سنين پايين در حال پروراندن روياي حضور در چنين مقاطعي بودم که هنوز هم تلاش ميکنم تا به مراحل بالاتر صعود کنم.

الکساندر پاتو در سال 2007 و در ازاي مبلغ 24 ميليون يورو از اينترناسيونال برزيل به ميلان پيوست، او اولين ديدار خود با پيراهن روسونري را در حالي که تنها 18 سال سن داشت به ميدان رفت. و اکنون پنجمين فصل حضور خود در ميلان را طي ميکند. او در اين 5 فصل در 142 ديدار براي ميلان به ميدان رفته و موفق شده 61 گل با پيراهن روسونري به ثمر برساند. اما پاتو اکثر ديدارهاي فصل جاري را به دليل مصدوميت هاي مکرر از دست داده است.

Say something new

I have nothing left
    I can't face the dark without you
    There's nothing left to lose
    The fighting never ends
    I can't face the dark without you

2. کاربر مقابل از Mohammadreza عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Ya3r (7th May 2012)