هافبک تيم فوتبال پرسپوليس گفت: بسيار خوشحالم که به تيم ملي دعوت شدهام اما شلوغترين پست هميشه نصيب من ميشود.

محمد نوري درباره دعوتش به تيم ملي فوتبال کشورمان اظهار داشت: خوشحال هستم که نظر کيروش را جلب کردم هدف من حضور در جام جهاني برزيل است.

وي افزود: رقيبهاي بسيار سرسخت و آمادهاي را دارم. خيلي خوشحالم که به تيم ملي دعوت شدم اما شلوغترين پست که هافبک مياني است نصيب من شده است براي اينکه در ترکيب اصلي قرار بگيرم کار بسيار سختي دارم. اميدوارم که بتوانم اعتماد کيروش را جواب بدهم.

نوري در پاسخ سؤالي که چرا با توجه به نتايج اخير پرسپوليس 6 بازيکن از اين تيم به تيم ملي دعوت شده نيز گفت: اين سؤالي است که کيروش بايد جواب بدهد. قطعا نظر کيروش در اين باره مثبت بوده است. درست است که ما در ليگ نتايج خوبي نگرفتيم اما در ليگ قهرمانان آسيا خوب ظاهر شديم و حتي اکنون شانس صعود داريم. کيروش خيلي از بازيها را از نزديک ديده و قطعا براي تصميمهاي خود دلايل دارد. حتي من ميتوانم بگويم که از پرسپوليس بازيکنان ديگري هم بودند که لياقت حضور در تيم ملي را داشتند.

نوري درباره وضعيت خودش عنوان کرد: پس از بازي مقابل راهآهن، کادر پزشکي وضعيت مرا مورد بررسي قرار داد. منتظرم تا با دنيزلي صحبت کنم چون در بازي برابر فولاد نميتوانم به ميدان بروم و وضعيتم براي بازي با الشباب هم مشخص نيست.

هافبک پرسپوليس درباره پيشنهاد سايپا به وي نيز گفت: اگر در ايران باشم گزينه اولم پرسپوليس است، من 2 پيشنهاد بسيار خوب از کشورهاي عربي دارم که تا موقعي که به آنها جوابي ندادهام و صحبتي نکردم اسمشان را نميآورم. اميدوار هستم که تيمي در حد قهرماني بسته شود که من هم در پرسپوليس باشم اما براي آيندهام فعلا تصميمي نگرفتهام.