بر اساس آخرين گزارشات سران اين باشگاه برزيلي قصد دارند، تا يک مهاجم کلاس جهاني را به ترکيب تيم خود اضافه کند.سران باشگاه کورينتيانس برزيل به دنبال اضافه کردن يک مهاجم تراز اول به ترکيب خود در تابستان پيش رو هستندو در نظر دارند تا پاتو،ستاره 22 ساله برزيلي ميلان را که تقريبا تمام فصل قبل را با مصدوميت سپري کرده بود، به صورت قرضي به برزيل بکشانند.

آخرين گزارشات منتشره در گلوبو اسپورته حاکي از آن هستند که باشگاه کورينتيانس برزيل در تابستان با باشگاه روسونري وارد مذاکرده خواهند شد.

بر اساس آخرين گزارشات ,اين باشگاه برزيلي قصد دارد تا يک مهاجم کلاس جهاني را ترکيب تيم خود اضافه کند.

پاتو تقريبا تمام فصل جاري را با مصدوميت گذرانده بود و در مجموع تمام رقابت هاي اين فصل ، تنها 18 بار براي ميلان به ميدان رفته است.

انتظار مي رود تا سران اين باشگاه برزيلي، برزيل تلاش خود براي متقاعد کردن ميلان مبني بر به خدمت گرفتن پاتو به صورت قرضي را انجام دهند؛ بخصوص آنکه با توجه به تجهيزات پزشکي موجود به اين ستاره جوان کمک خواهد کرد تا به مصدوميت هاي پياپي خود پايان دهد.

با اين حال باشگاه ميلان ايتاليا در حال حاضر هيچ تمايلي براي واگذار کردن پاتو و يا فروش او اعلام نکرده است.اين ستاره برزيلي در سال 2007 از باشگاه اينترناسيونال برزيل به ميلان ايتاليا نقل مکان کرد.

مدير ورزشي باشگاه کورينتيانس ,ادو گاسپار در مصاحبه با گلوبو اسپورته گفت "پاتو يک بازيکن بزرگ است, ما منتظر آن هستيم تا سري آ به پايان برسد و سپس شرايط را ارزيابي کنيم