هديه بارسلونا معلم چيني را شگفت زده کرد


باشگاه بارسلونا براي يک معلم چيني که برنده رقابت توريستي ايالت کاتالونيا شد ولي نتوانست جايزه اش را بگيرد ، هديه اي فرستاد که او را شگفت زده کرد.

به گزارش سايت بارسلونا، قرار بود در يک مسابقه ، مردم چين نظر و احساسات و ديدگاه خود درباره کاتالونيا را شرح دهند . جايزه سه نفر از بهترين پيام ها سفر يک هفته اي به کوستا براوا در بارسلونا و حضور در مراسم سنت جوردي در ورزشگاه نيوکمپ بود.

سازمان توريسم کاتالونيا ، شرکت چيني تن سنت ، هواپيمايي ترکيش ايرلاينز، نايک و باشگاه بارسلونا برگزارکنندگان و حاميان مالي اين رقابت بودند .

ژنگ شوسو ، معلم يک مدرسه ابتدايي در جنوب شرقي چيني يکي از صدهزار شرکت کننده در اين مسابقه بود. او فيلمي را به دبيرخانه اين مسابقات فرستاد که در آن نه تنها علاقه خود بلکه شيفتگي شاگردان جوانش به بارسلونا را به خوبي به تصوير کشيده بود.

در اين فيلم کودکان چيني درباره بارسلونا صحبت مي کنند؛ سرود اين تيم را مي خوانند و به پرسش هاي معلم خود درباره اين باشگاه کاتالان پاسخ مي دهند.

در پايان اين رقابت فيلم اين معلم چيني نظر داوران را جلب کرد و برنده اعلام شد.

با اين حال، ژنگ به سبب آنچه که '' مشکلات بوروکراتيک'' خوانده شد؛ نتوانست به بارسلونا سفر کند ولي بجاي آن؛ سازمان توريسم کاتالونيا و باشگاه بارسلونا تصميم گرفتند به شيوه اي ديگر شاخص بودن کار اين معلم چيني را نشان دهند.

اين دو نهاد پيراهن تيم بارسلونا را با نام اين معلم چيني و شماره 8 که در فرهنگ چين نماد خوش اقبالي است برايش به چين فرستادند.

نمايندگاه سازمان توريسم کاتالونيا و شرکت چيني '' تن سنت'' روز چهارشنبه به شهر ''ون ژو'' در جنوب شرقي چين، جايي که ژنگ زندگي مي کند رفتند و جايزه اين معلم چيني را به او دادند.

ژنگ که از اين اقدام ذوق زده شده بود، گفت: حتي در روياهايم چنين لحظه اي را نمي ديدم. دريافت چنين هديه اي شگفت انگيز است. من هوادار بارسا خواهم ماند. بارسا هميشه درقلب من خواهد بود.

اين رقابت نه تنها براي چين بلکه براي ايالت کاتالونيا هم يک موفقيت محسوب مي شد. بيش از 100 هزار چيني در اين رقابت شرکت کردند و پيام خود را به شرکت تن سنت فرستادند.