استقلال با آن بزرگی در قلب من جای نمی گیرد
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: استقلال با آن بزرگی در قلب من جای نمی گیرد

نام واقعی
    FarSHaD
    استاتوس
    به بهشت نمی روم اگه علی آنجا نباشد
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Brazil
    تشکر شده 23,000 بار در 7,966 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 47 تاپیک

استقلال با آن بزرگی در قلب من جای نمی گیرد

جم
    کانون هواداران پرسپولیس: در بازي مقابل الهلال هم مانع نفوذ مهاجمان حريف عربستاني از جناح چپ ميشد تا به اتفاق آسمير يكي از بهترين هاي زمين باشد.

مدافع چپ پاي سرخپوشان پايتخت به دليل اين كه در مسابقات داخلي مجوز بازي ندارد، از همين حالا روي بازي با الشباب تمركز كرده است و به صعود تيم بسيار خوشبين است. روز گذشته فرصتي دست داد تا با ملي پوش شايسته پرسپوليس گفتوگويي انجام دهيم كه از نظرتان ميگذرد:

از نظر شما روحيه تيم قبل از بازي با فولاد چطور است؟

چه بخواهيم، چه نخواهيم بايد قبول كنيم تيم در مسابقات داخلي رمق و روحيه ندارد. بازيكنان دچار افت روحيه شده اند و اصلا انگيزه ندارند.

چرا بايد اين طور باشد؟
    من كه از اول فصل عضو اين تيم نبودم و نميتوانم در اين خصوص نظر بدهم. همان طور كه همگان ميدانند پرسپوليس از همان اول فصل دچار مشكلاتي ادامه دار شد كه تا بازي با راه آهن كش پيدا كرد.

يعني احتمال دارد پرسپوليس از فولاد هم چهار گل بخورد؟!

اميدوارم كه اين طور نشود و بد شانسي هاي تيم در مسابقات داخلي تمام شود، اما متاسفانه روند مسابقات داخلي به گونه اي شد كه پرسپوليس از كورس مدعيان دور ماند و خود به خود بازيكنان دچار افت روحيه شدند.

اگر پرسپوليس مقابل فولاد هم بازنده باشد، چه بايد كرد؟

هيچ كاري نميشود كرد! اين بازي براي پرسپوليسي ها حكم زنگ تفريح را دارد. از هواداران هم ميخواهم روي مسابقات داخلي زوم نكنند. بازي مهم ما 26 ارديبهشت ماه مقابل الشباب است. مطمئن باشيد در آن بازي برنده ميشويم.

يعني در بازي با الشباب گرماي هوا، بدشانسي و... را بهانه نميكنيد؟

در بازي با الشباب از آسمان آتش هم ببارد ما برنده ميشويم. هيچ بهانه اي هم براي نتيجه نگرفتن نداريم. شك نكنيد بازيكنان در مصاف با الشباب باانگيزه ظاهر ميشوند. چون حساب مسابقات آسيايي براي پرسپوليس از ساير بازي ها جداست. در ضمن فكر نكنيد اگر تيمي جز پرسپوليس مقابل الهلال بازي ميكرد، كمتر از سه، چهار گل ميخورد! چرا برخي نميخواهند قبول كنند كه الهلال يكي از تيمهاي حرفه اي آسياست كه براي قهرماني در اين جام سرمايه گذاري كرده است. اگر بازيكنان ما در مصاف با الهلال به بازيكناني معمولي تبديل شده بودند به خاطر قدرت تيم حريف بود. از طرفي ما هم زياد سرحال نبوديم. به هرحال آن باخت تمام شد و رفت پي كارش.

در مورد فصل آينده مسابقات ليگ برتر تصميم گيري كردي؟

باور كنيد هنوز تصميم خاصي نگرفته ام و فعلا روي صعود تيم از مسابقات گروهي و باخت الهلال مقابل الغرافه تمركز كرده ام و دعا ميكنم.

برخي ميگويند؛ دل شما پيش استقلال جا مانده است؟!

استقلال به آن بزرگي و عظمت كه در دل من جا نميشود! باور كنيد هنوز هيچ تصميمي براي آينده نگرفته ام و منتظرم تا مسابقات فصل به طور كامل تمام شود تا در مورد آيند هام تصميم گيري كنم. ماشاءا... استقلال در اين فصل هم كه
    نتايج خوبي گرفته و در بالاي جدول حضور دارد.

درمورد دعوتت به تيم ملي چه نظري داري؟

خدا را شكر ميکنم كه دوباره سالم و آماده هستم و ميتوانم پيراهن پرافتخار تيم ملي را بر تن كنم.

برخي درخصوص دعوت 6 بازيكن از پرسپوليس به تيم ملي انتقاد ميكنند، در اين خصوص چه نظري داريد؟

به نظر من هيچ كس حق ندارد به تصميم كيروش اعتراض كند. بالاخره كادر تيم ملي در حدي باسواد و بادانش هستند كه بدانند بازيكنان پرسپوليس از نظر بدني در چه شرايطي قرار دارند. مطمئن باشيد تك تك بازيكنان پرسپولیس با پیراهن تیم ملی بازی متفاوتی به نمایش خواهند گذاشت.

بدرود آقای کریمی...

ما چراغ ها را روشن نگه می داریم

برای بچه های نسل هاوش و هیرسا

تا یادشون نره یه روز دلخوشی فوتبالی ها

جادوگری بود که 8 می پوشید...

29 تیر روز مرگ فوتبال زیبا....

2. 3 کاربر مقابل از FaRsHaD_8 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

f_66_al (12th May 2012), IMAN (12th May 2012), mahya-red (12th May 2012)