رويانيان: پرسپوليس چوب سالهاي قبل را خورد
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: رويانيان: پرسپوليس چوب سالهاي قبل را خورد

نام واقعی
    R@MiN
    استاتوس
    چقدر زود دیر میشود
    شغل و حرفه
    کارم رنگه تخصصم موبایل فوتبال
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Argentina
    تشکر شده 16,554 بار در 3,918 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 59 تاپیک

رويانيان: پرسپوليس چوب سالهاي قبل را خورد

سرخپوشان پايتخت فصل سخت و البته تلخي را پشت سر گذاشتند. قرار گرفتن در رده دوازدهم جدول و رقم خوردن بدترين نتيجه اين تيم در تاريخ رقابتهاي ليگ برتر هواداران اين تيم را بيش از هميشه سرخورده کرد.

محمد رويانيان در همين رابطه اظهار کرد: پرسپوليس از ابتداي فصل ضربات زيادي خورد و تيم در شرايط بسيار بدي بسته شد. از طرفي در نيم فصل دوم و به دليل اين که بازيکناني که به تيم ما آمدند به دور از هر گونه دلالي و واسطه جذب شدند، هجمههايي عليه پرسپوليس صورت گرفت و وضعيت به گونهاي شد که تيمي که از نظر مالي و امکانات هيچ کمبودي نداشت، دچار روندي نزولي شد و به ناگهان نتايج ضعيفي گرفت.

وي افزود: من اين مسايل را به صورت ريشهاي بررسي کردهام و 12 دليل را براي مشکلات پرسپوليس پيدا کردم که به زودي آنها را اعلام خواهم کرد. خيليها به دنبال اين بودند که پرسپوليس سقوط کند، اما خدا جلوي اين سقوط را گرفت.

رويانيان با اشاره به اين که از سالهاي پيش ساختار غلطي در باشگاه پرسپوليس شکل گرفته، گفت: در سالهاي گذشته مشکلات پرسپوليس روي هم تلنبار شده و طوري شده که باشگاه در اين فصل ساختار مناسبي نداشت. پرسپوليس امسال چوب سالهاي قبل را ميخورد و حالا زخم کهنه اين باشگاه باز شده است. با اين حال من اين را فرصتي براي خودم ميدانم که پرسپوليس را به جايگاه واقعياش برسانم و همه تلاش ما اين است که با يک برنامه ريزي درست، يک پرسپوليس واقعي و يک باشگاه قدرتمند را به معناي واقعي بسازيم.

مديرعامل باشگاه پرسپوليس همچنين درباره برنامههايي که در سفر به چين پيگيري کرد، گفت: زماني که ماموريت دولتي من در حوزه حمل و نقل در اين کشور تمام شد از فرصت استفاده کردم و به داليان رفتم و در آنجا با وينگادا ديدار کردم.

وي ادامه داد: مذاکرات مثبتي با وينگادا داشتم و قرار شد که وينگادا به فيفا اعلام کند که ديگر شکايتي از باشگاه پرسپوليس ندارد و بقيه ماجرا را با خود ما پيگيري خواهد کرد.

رويانيان افزود: همچنين با نايب رييس فدراسيون فوتبال چين ديدار کردم که قرار شد تيم زير 19 سال پرسپوليس در يک تورنمنت جهاني در چين شرکت کند. ضمن اين که با او درباره توسعه تجارت در فوتبال بحث کرديم. پس از آن با يکي از شرکتهاي بزرگ سازنده ورزشگاه در دنيا مذاکره کرديم. پيشنهادي به آنها داديم و قرار شد به اين پيشنهاد پاسخ بدهند.

محمد رويانيان درباره خبر پيشنهاد يک ميليون دلاري پرسپوليس به يک بازيکن الجزايري گفت: ما به دنبال بازيکنان خارجي خوب هستيم و مطمئنا بازيکن خارجي خوب قيمتش هم زياد است. فعلا بيش از 20 بازيکن خارجي انتخاب شدهاند و ما در حال بررسي شرايط آنها هستيم که "حاج عيسي" هم يکي از آنها است. باشگاه رزومه او را بررسي کرده، اما هنوز به طور رسمي پيشنهادي به او نداده است. باشگاه کار خود را براي جذب بازيکن در فصل جديد از امروز آغاز ميکند.

مدير عامل باشگاه پرسپوليس در ادامه در رابطه با حکم کميته انضباطي فدراسيون در خصوص تيم فوتسال پرسپوليس، اظهار کرد: من نميتوانم در مسائل حقوقي کميته انضباطي نظر دهم. مسئوليت اين حکم هم با خودشان است و به من ربطي ندارد.

وي افزود: اينکه فوتسال ما مشکل داشت را خودمان اعلام کرديم و قبل از اينکه کميته انضباطي بگويد، خودم صراحتا باور، اعتقاد و يافته هايم را گفتم. الآن هم که کميته انضباطي اعلام کرده تباني نشده، من به حرفم پايبندم و روي صورت گرفتن تباني تاکيد دارم. اما حالا آقايان به چه شکل حکم مي دهند، هيچ تغييري در نظرم ايجاد نمي کند.

مدير عامل باشگاه پرسپوليس گفت: من صحبت هايي را با حسن زاده انجام دادم و چيزهايي را با او در ميان گذاشتم. وي نيز درخواست کرد تا مدارکم را به آن ها بدهم اما من اين کار را به مصلحت نديدم و هيچ گاه هم نگفتم که با کميته انضباطي همکاري مي کنم.

محمد رويانيان در ادامه از واگذاري امتياز تيم فوتسال پرسپوليس خبر داد و گفت: براي فوتسال پرسپوليس چند مشتري هست که به باشگاه تقاضا دادهاند. ما اين موارد را در باشگاه بررسي ميکنيم و هدفمان هم واگذاري امتياز اين تيم است. همچنين يکي از شرايطمان در واگذاري فوتسال اين است که اين تيم با همان نام پرسپوليس فعاليت کند. همچنين چند شرط ديگر هم داريم که در حال بررسي شرايط متقاضيان هستيم.

دهانم را بستید پاهایم را به زنجیر کشیدید

با افکارم چه میکنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

2. 3 کاربر مقابل از RaMiN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

amirhossein (12th May 2012), mahya-red (12th May 2012), Ya3r (12th May 2012)