لیگ فوتبال ایتالیا در هفته پایانی شاهد وداع سه بازیکن بزرگ بود. الساندرو دل پیروزی از یوونتوس و فیلیپو اینزاگی به همراه گنارو گاتوسو از آث میلان بازیکنانی بودند که از شب گذشته با سری A خداحافظی کردند تا فوتبال خود را در کشور دیگری دنبال کنند.

در هفته پایانی تیم یوونتوس قهرمان زودهنگام مسابقات با نتیجه 3-1 آتالانتا را شکست داد این سری A را با 23 برد، 15 تساویو بدون حتی یک باخت تمام کند.

در این بازی دل پیرو گل دوم تیمش را در نیمه اول به ثمر رساند و در پایان نیز جام قهرمانی را بالای سر برد.

در دیگر بازی تیم آث میلان نایب قهرمان لیگ با نتیجه 2-1 از سد نوورا گذشت. نکته مهم در این بازی خداحافظی اینزاگی و گاتوسو با هواداران روسونری بود. اینزاگی که در این فصل بسیار کم بازی کرد، در دقیقه 82 گل پیروزی تیمش را زد تا سن سیرو تا مرز انفجار پیش برود.

در یکی دیگر از مسابقات نیز تیم اینترمیلان در ورزشگاه المپیکوی شهر رم با نتیجه 3-1 مغلوب لاتزیو شد تا با قرار گرفتن در رده ششم، نتوانست به لیگ قهرمانان اروپا و حتی لیگ اروپا راه یابد.

در سایر بازی ها ناپولی 2-1 از سد سیه نا گذشت، کیه وو 1-0 لچه را مغلوب کرد، اودینزه با دو گل کاتانیا را از پیش رو برداشت، جنوا همین نتیجه را برابر پالرمو تکرار کرد، پارما 1-0 بولونیا را شکست داد، آاس رم 3-2 در خانه چزه نا پیروز شد و فیورنتینا نیز با تساووی بدون گل برابر کالیاری متوقف شد.

در پایان این فصل تیم یوونتوس با 84 امتیاز عنوان قهرمانی را از آن خود کرد، آث میلان با 80 امتیاز دوم شد و اودینزه با 64 امتیاز در رده سوم ایستاد. تیم های لچه، نووارا و چزه نا نیز راهی سری B شدند.