مرجع خبری پرسپولیس : ليگ برتر فوتبال روسيه با قهرماني زنيت سنت پترزبورگ به پايان رسيد.زنيت سنت پترزبورگ موفق شد در پايان رقابتهاي ليگ برتر فوتبال روسيه، عنوان قهرماني اين رقابتها را به خود اختصاص داده و به فصل آينده ليگ قهرمانان اروپا راه پيدا كند.
اسپارتاك مسكو نيز با قرار گرفتن در جايگاه دوم، به مرحله سوم انتخابي ليگ قهرمانان راه پيدا كرد. زسكا مسكو سوم شد و به بازي پلي آف ليگ اروپا رسيد، همچنين دينامو مسكو و آنژي ماخاچكالا به ترتيب چهارم و پنجم شدند و به مراحل سوم و دوم انتخابي ليگ اروپا رسيدند.
روبين كازان نيز كه با عليرضا حقيقي دروازهبان سابق پرسپوليس قرارداد امضا كرده، در جايگاه ششم جدول قرار گرفت تا در بازي پلي آف فصل آينده ليگ اروپا حاضر شود. حقيقي در فصل نقل و انقلات زمستاني ژانويه به روبين كازان پيوست و از آن زمان تا كنون موفق شده سه مسابقه تيمش را از روي نيمكت ذخيرهها تماشا كند. ديدار روبين كازان مقابل زسكا مسكو، كوبان كراسنودار و اسپارتاك مسكو تنها بازيهايي بوده كه حقيقي در فهرست 18 نفره تيمش قرار گرفته است. او در هيچ يك از بازيهاي رسمي روبين كازان براي اين تيم به ميدان نرفته است