در بازی با الاتحاد 6 انگشتم را مقابل دوربین میگیرم
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: در بازی با الاتحاد 6 انگشتم را مقابل دوربین میگیرم

نام واقعی
    FarSHaD
    استاتوس
    به بهشت نمی روم اگه علی آنجا نباشد
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Brazil
    تشکر شده 23,000 بار در 7,966 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 47 تاپیک

در بازی با الاتحاد 6 انگشتم را مقابل دوربین میگیرم

ایمون زاید با 5گل جایگاه خوبی در لیگ قهرمانان آسیا دارد و این برای یک تیم ایرانی بسیار موفقیت آمیز است. ایمون بعد از گلی که مقابل الشباب زد امیدوار است با ادامه این روند به آقای گلی این رقابت ها هم برسد. ایمون راه و روش کل کل هم یاد گرفته و می گوید می خواهد در بازی بعدی و پس از گلزنی شش انگشت خود را به نشانه زدن ششمین گل مقابل لنز دوربین ها نشان دهد. به هر حال ایمون از موفقیت پرسپولیس در لیگ قهرمانان راضی است و این رضایت را در جواب های او هم می توان مشاهده کرد.

- بازی با الشباب را بردید اما باز هم دوم شدید.
    این به عملکرد ما در بازی گذشته بر می گردد. ما در بازی های قبل فرصت این را داشتیم موقعیت خود را در صدر جدول مستحکم کنیم که متاسفانه خودمان آن را از دست دادیم. چیزی که مهم است این است که ما به عنوان یکی از تیم های برتر به مرحله بعدی رسیده ایم و این گام برایمان مهم تر است.

- نزدیک بود بازی را از دست بدهید.

گلی که روی غافلگیری خوردیم می توانست تیم ما را با مشکل مواجه کند اما خوشبختانه ما خیلی زود بازی را در اختیار گرفتیم و توانستیم با نتیجه خوبی به پایان برسانیم. تیم الشباب برای این بازی و جبران شکست در تهران انگیزه داشت اما ما در آن بازی یک تیم بودیم و نتیجه آن را هم گرفتیم. الشباب تیم خوبی بود و بهترین نتایج را مقابل این تیم پرسپولیس گرفت و نشان از کیفیت تیم ما دارد.

- موتور گلزنی ات انگار در اسیا خوب کار می کند.

از اینکه تیم برده خیلی خوشحالم. درست است این برد سرنوشت ما را تغییر نداد اما از نظر روانی برای پرسپولیس خیلی نیاز به آن داشتیم. بازی کاملا در اختیار ما بود و ما نباید آن را از دست می دادیم. خوشبختانه تیم با گل من روند خود را به دست آورد و توانستیم گل های بعدی را هم بزنیم. بعد از موقعیت اولی که از دست دادم دوست داشتم موقعیت بعدی را گل کنم که به آن رسیدم. فرصت برای گل دوم هم داشتم که توپ از دست رفت. در ان صحنه تمام قدرتم را با توجه به اینکه توپ روی پای چپم قرار داشت به کار بردم اما دروازه بان نگذاشت گل شود.

- این گل انگیزه ات را برای آقای گلی بیشتر نکرده؟

من زمانی که به پرسپولیس آمدم می دانستم آنها در جام حرفه ای آسیا قرار دارند و می خواستم در آن موفق باشم. من دوست دارم گل زنی هایم را تکرار کنم و به این افتخار برسم. برای این باید پرسپولیس موفق باشد و با کمک بازیکنان به آن می رسیم.

- دنیزلی از قهرمانی پرسپولیس حرف زده. تو به آن امیدواری؟

تیم ما پتانسیل رسیدن به آن را دارد اما باید ابتدا بازیکنان از نظر ذهنی این مسئله را باور کنند. تمام ان به خودمان و عملکرد ما برمی گردد. اگر انسجام تیمی مان را حفظ و بالا ببریم مطمئنا به آن می رسیم.

- بازی با الاتحاد در جده. خیلی ها می گویند پرسپولیس در خارج از خانه موفق تر است.

ما در بازی با همین تیم الشباب و در آزادی به آنها 6گل زدیم. من این مسئله را قبول ندارم و دوست داشتم در تهران و مقابل هواداران خودمان بازی کنم. بازی سختی مقابل الاتحاد داریم و یک بار در زمین انها با 3گل شکست خورده ایم و باید آن را جبران کنیم.

- اطلاعات خوبی از حریف داری.
    من فیلم تمام بازی های حریفان مان قبل از بازی می بینم و امشب(شب گذشته) هم بازی این تیم مقابل العربی را تماشا خواهم کرد. در اینترنت هم این مسئله را دنبال کرده ام و در فصلی که آنها قهرمان شدند در ایران با سه گل به پرسپولیس باخته اند. امیدوارم در این بازی هم موفق به گلزنی باشم و ششمین گلم را بزنم و مطمئنا 6 انگشتم را مقابل دوربین خواهم گرفت.
    ویرایش توسط Ya3r : 17th May 2012 در ساعت 14:43

بدرود آقای کریمی...

ما چراغ ها را روشن نگه می داریم

برای بچه های نسل هاوش و هیرسا

تا یادشون نره یه روز دلخوشی فوتبالی ها

جادوگری بود که 8 می پوشید...

29 تیر روز مرگ فوتبال زیبا....

2. 2 کاربر مقابل از FaRsHaD_8 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Queen (17th May 2012), sahar1 (17th May 2012)

نام واقعی
    عباس
    تشکر شده 2 بار در 2 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    امیدوارم همه بازیکنانهای تیم این روحیه رو داشته باشند و اینجوری بتونیم الاتحاد رو با سه گل توی شهرشون بذاریم و بریم من برای تیم محبوبم دعا میکنم و امیدوارم همه طرفدارها دست به دعا بردارند تا یک قدم دیگه به قهرمانی آسیا نزدیکتر بشیم

4. کاربر مقابل از shangul عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

sahar1 (17th May 2012)

نام واقعی
    sahar
    استاتوس
    ........
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 755 بار در 400 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده