مصطفي دنيزلي در صحبتهايي اعلام کرد که تيمش به دنبال قهرماني در رقابتهاي آسيايي است.

پرسپوليس در آخرين ديدارش در مرحله گروهي رقابتهاي ليگ قهرمانان آسيا با نتيجه 1-3 الشباب را از مقابل برداشت واکنون بايد در مرحله حذفي مقابل الاتحاد عربستان به ميدان برود.

دنيزلي در صحبتهايي گفت:« پرسپوليس تيمي است که بايد از تمام فرصتهايي که پيش رويش قرار مي گيرد بهره ببرد. ما روحيه و ذهنيت تيممان را نشان داديم و قطعا در مراحل حذفي بهتر از اين هم خواهيم بود.من مطمئنم که تيممان مي تواند به مراحل بالاتر راه بيابد. در حال حاضر بايد بازيهاي مرحله حذفي را آغازکنيم و نهايت تلاشمان را به کار مي گيريم تا پاسخ اعتماد هوادارانمان را بدهيم.»

مربي ترکيه اي پرسپوليس ادامه داد:« قول مي دهيم تا در بازيهاي بعدي هرکاري که شايسته نام پرسپوليس باشد را انجام دهيم.ما در بازي سه شنبه شب مي توانستيم گلهاي بيشتري به ثمر برسانيم ولي اين نتيجه براي ما کافي بود، چون ما به دنبال سه امتياز بازي بوديم»

بعد از برد پرسپوليس، الهلال موفق شد تا در ديگر ديدار گروه دي با نتيجه 1-2 مقابل الغرافه به پيروزي برسد تا صدرنشين جدول اين گروه شده و پرسپوليس به عنوان تيم دوم گروه به دور بعد راه يافته و درمرحله بعد مقابل الاتحاد عربستان قرار گيرد.