به نقل از ac-milan.ir-پایگاه اختصاصی اخبار میلان ایتالیا در ایران , بر اساس آخرین گزارشات منتشره در مطبوعات ایتالیایی، آدریانو گالیانی که اخیرا اعلام کرد به هیچ وجه قصد فروش زلاتان را ندار، حال درنظر دارد تا برای فصل آینده رهبری تیم را به ستاره با تجربه سوئدی اش بسپارد.

خبرگزاری آنسا در روز سه شنبه مدعی شد که ماکس آلگری از مالک باشگاه خواسته است تا ترافیک موجود در خط حمله را کاهش دهد .در این گزارش همچنین آمده بود از آنجایی که رابطه ماکس آلگری با زلاتان چندان خوب نیست، این مربی قصد فروش ستاره تیمش را دارد.

اما چندی طول نکشید که به ترتیب ماکس آلگری,گالیانی,مدیر برنامه های زلاتان و حتی خود ایبرا در مصاحبه ای تمامی این شایعات را تکذیب و رد کردند. حتی در پایان میلان با اتتشار یک بیانیه در وبسایت رسمی خود تمامی گزارشات اخیر را شایعات بی پایه و اساس رسانه ها اعلام کرد.

به گزارس توتو اسپورت ایتالیا-انتظار می رود تا سران روسونری به منظور پایان دادن به این شایعات بازوبند کاپیتانی تیم خود را در سال آینده به دستان ستاره سوئدی خود بسپارند؛ هر چند که این موضوع تایید نشده ؛چرا که آمبروزینی نیز قرار داد خود را باشگاه میلان تمدید کرده است.

این خبر در حالی منتشر شده است که در فصل آینده دیگر بازیکنانی چون الساندرو نستا,اینزاگی,گتوزو,سیدورف,م ارک فن بومل و زامبروتا در میلان حضور نخواهند داشت