باشگاه بارسلونا تمايلي به جذب رابين فن پرسي، کاپيتان گلزن آرسنال ندارد.

فن پرسي در رقابت هاي اين فصل بازي هاي بسيار خوبي در ترکيب توپچي ها به نمايش گذاشت و 37 گل براي آنها به ثمر رساند اما مديران باشگاه کاتالاني تمايلي براي جذب او ندارند.

در واقع چند دليل به طور همزمان موجب شده تا آبي و اناري ها از خريد اين بازيکن در تابستان پيش رو صرف نظر کنند. فن پرسي در ماه آگوست 29 ساله خواهد شد و از سوي ديگرباشگاه آرسنال براي فروش او قيمتي 20 ميليون پوندي در نظر گرفته و از سوي ديگر دستمزد سالانه او چيزي نزديک به 10 ميليون پوند است؛ و اين در حالي است که باشگاه بارسا به دنبال اين است که با کاهش هزينه هايش، از ميزان بدهي هايش کم کند.

از سوي ديگر دستمزد هفتگي 200 هزار پوندي فن پرسي موجب شد تا باشگاه يوونتوس هم از خريد او صرف نظر کند و به اين ترتيب، اکنون منچسترسيتي تنها مشتري پر و پا قرص اين ستاره هلندي در صورت تمايل باشگاه آرسنال براي فروش اوست.

اين در حالي است که فن پرسي و مدير برنامه هايش، کيس ووس، از روي گذشته مذاکرات براي تمديد قرارداد با باشگاه آرسنال را از روز گذشته آغاز کرده اند و ونگر اظهار اميدواري کرده که موضوع تمديد قرارداد کاپيتان تيمش، پيش از پيوستن او به اردوي تيم هلند براي رقابت هاي يورو 2012 حل شود.