حسين ماهيني در گفت و گو با فارس در مورد شايعه عقد قرارداد با باشگاه پرسپوليس گفت: هنوز قراردادي با اين باشگاه امضا نکردهام و هيچ چيز قطعي نيست. با چند باشگاه که يکي از آنها پرسپوليس بوده صحبت کردهام و در روزهاي آينده تصميم نهايي خود را ميگيرم.

وي در مورد اينکه چه زماني تيم فصل آيندهاش را مشخص ميکند، اظهار داشت: حداکثر تا سه روز ديگر و قبل از سفر تيم ملي به ترکيه قراردادم را با باشگاه آيندهام امضا خواهم کرد و از بين دو تيم پرسپوليس و يا سپاهان يکي را انتخاب ميکنم.

بازيکن فصل پيش ذوب آهن در مورد تغييرات کادر فني اين تيم عنوان کرد: من سالهاي خوبي را در ذوب آهن داشتم و اين باشگاه برايم زحمت زيادي کشيد. حضورم در تيم ملي را مديون ذوب آهن هستم. فصل گذشته کمي در ذوب آهن اذيت شديم اما در مجموع روزهاي خوبي در اين تيم داشتم و ابراهيمزاده نيز براي ذوب آهن خيلي زحمت کشيد و کارنامه موفقي داشت. اميدوارم کربکندي هم بتواند موفق عمل کند و ذوب آهن همچون گذشته در بين تيمهاي بالاي جدول باشد. تغيير تيم هم براي من لازم بود و به همين دليل از ذوب آهن جدا ميشوم.

وي در مورد وضعيت تيم ملي و گلايههاي کيروش از غيبت مليپوشان استقلال، پرسپوليس و سپاهان گفت: اين تقويم مسابقات است و کاري نميتوان کرد. اميدوارم با تلاش بازيکنان و کادر فني بتوانيم در بازي با ازبکستان موفق باشيم.