ايگواين: سال دشواري بود چون کم بازي کردم
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: ايگواين: سال دشواري بود چون کم بازي کردم

نام واقعی
    مـــحـــMـــد Rـــضـــا
    استاتوس
    ...::|||Just Real & Perspolis|||::...
    شغل و حرفه
    ....
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 19,298 بار در 5,901 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 62 تاپیک

ايگواين: سال دشواري بود چون کم بازي کردم

هر بار که روزنامه ها را مي خوانم ، بيشتر پشيمان مي شوم چرا که دروغهاي بيشتري از قول من و خواسته هاي من نقل مي شود.

به گزارش مرجع خبري رئال مادريد، گونزالو ايگواين امروز صبح به آرژانتين رسيد و با مارکا مصاحبه کرد . او از صحبت کردن در مورد آينده اش خودداري کرد اما گفت که "هيجان زده " مي شود وقتي " 80 هزار نفر درخواست ماندن " را از او مي کنند . وي افزود :" سال مشکلي بود چرا که کم بازي کردم . "اين مصاحبه را به نقل از مرجع خبري رئال بخوانيد:

تعطيلاتت را چطور شروع کردي ؟

بسيار سرحال هستم . رسيدن به لاليگا برايمان خيلي مهم بود چرا که سال خيلي مشکلي را داشتيم . طبيعتا با توجه به سفري که داشتم خسته هستم اما خوشحالم که در اين جا هستم ، به کشورم برگشته ام و از حضور در کنار اين مردم ، لذت مي برم . خوشحال هستم .

گلهاي زيادي زدي که در قهرماني لاليگا ، نقش مهمي داشت .

سال مشکلي بود . راستش فرصت زيادي براي بازي کردن نداشم اما بالاخره در آخرين بازي ، گلي که زدم به قهرماني منجر شد که گل خيلي مهمي بود . به خاطر لاليگا خيلي خوشحالم . اما حالا مي خواهم از حضور در کنار برادر زاده ها و دوستانم لذت ببرم .

براي يک مهاجم ، فيکس نشدن مشکل تر است ؟

بله، حقيقتا همين طور است. به خصوص براي من که با آن زندگي مي کنم و وقتي بازي نکني، اذيت مي شوي. اما پس از اين مشقات ، دسر ميوه اي نظير قهرماني نصيبت مي شود .

اما هواداران ، مربي و ... حسابي از تو تمجيد کرده اند .

بله ، در بازي آخر ، استقبال و محبت هواداران ، خارق العاده بود . همين طور کاري که هم تيمي هايم کردند . اين برايم خوشحال کننده است . من افتخار مي کنم و اين به اين معني است که کارم را درست انجام داده ام.

وقتي برنابئو ، ايستاده تشويقت کرد، اشک در چشمانت جمع شد؟

بله، هيجان زده شدم که 80 هزار نفر مي خواستند که بمانم. بي نظير بود. بي ترديد هيجان زده شدم.

چرا مي خواهند که بماني؟ مگر قرار است که بروي؟

از خودشان بپرسيد که چرا ... چون که حتما مرا مي خواهند. من براي استراحت به اين جا آمده ام. نظري ندارم. سال مشکلي بود .

تيتر روزنامه هاي آس و مارکا را مي بيني؟ به يووه مي روي ؟

نمي بينم. اطلاعي ندارم. هر بار که روزنامه ها را مي خوانم ، بيشتر پشيمان مي شوم چرا که دروغهاي بيشتري از قول من و خواسته هاي من نقل مي شود . حالا بيشترين چيزي که مي خواهم اين است که از حضور در اين جا لذت ببرم و پس از فصلي که داشتم ، لذت ببرم .

بيلسا و سيمئونه ، دو آرژانتيني هستند که در اسپانيا مي درخشند . چه نظري داري ؟

اين دو مربي آرژانتيني به فينال ليگ اروپا رسيدند تا کشورشان به آنها افتخار کند . در آرژانتين از آنها تمجيد مي کنند . چولو اتلتيکو را قهرمان کرد. بيلسا نيز در فينال کوپا دل ري است و در ليگ اروپا هم با تيمي باخت که چند تا از بازيکنانش را نداشت . از آنها خيلي تمجيد مي شود .

با رفتن گوارديولا ، تندي ال کلاسيکوها مي خوابد؟

راستش، کاري که در بارسلونا کرده تحسين بر انگيز است. 13 تا از 18 جام بي نظير است . بي ترديد ، او يکي از بهترين مربيان جهان است و اين را در سالهايي که در بارسا بود هم نشان داد . در يادها مي ماند.

با مورينيو حرف خاصي زده اي ؟

نه ، با هم مشکلي نداريم . من با هيچ کسي مشکلي ندارم . در رئال مادريد راحت هستم و بايد ديد که چه مي شود.

به تيم ملي فکر مي کني ؟

آمدن به کشورت و بازي براي تيم ملي ، تجربه بي بديلي است که هميشه رضايت بخش است .

به استاديوم ريور هم مي روي ؟

زيباست که تيمي که تو را بزرگ گرده دوباره به سطح اول برگردد . آنها تيم خوبي هستند . اميدوارم که آنها بتوانند پس از صعود، در بهترين سطح بمانند. بازيهايشان را مي بينم . از آنها خبر دارم . گاهي اوقات بازيهايشان با رئال مادريد همزمان مي شود. البته با ال فيدئو هم کري مي خوانم چرا که ريور با روساريو سنترال در طول فصل مي جنگيد . هميشه بازيها را با هم مي بينيم .

سابيا ممکن است که تصميم بگيرد از زوج آگرو - مسي استفاده کند و تو را کنار بگذارد.چه نظري داري ؟

اينها تصميمات مربي هستند . امسال با اين که کم بازي کردم ، خوب بودم و يک جام بردم . 22 گل زدم که درست به اندازه تعداد بازيهايي است که انجام داده ام .

Say something new

I have nothing left
    I can't face the dark without you
    There's nothing left to lose
    The fighting never ends
    I can't face the dark without you

2. کاربر مقابل از Mohammadreza عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

amirhossein (19th May 2012)