فتحاللهزاده: سپاهان منصفانه فکر کند
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: فتحاللهزاده: سپاهان منصفانه فکر کند

نام واقعی
    R@MiN
    استاتوس
    چقدر زود دیر میشود
    شغل و حرفه
    کارم رنگه تخصصم موبایل فوتبال
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Argentina
    تشکر شده 16,554 بار در 3,918 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 59 تاپیک

فتحاللهزاده: سپاهان منصفانه فکر کند

مديرعامل باشگاه استقلال در واکنش به اينکه سپاهان اعلام کرده 10 درصد ورزشگاه فولادشهر را به هواداران استقلال ميدهد گفت: از سپاهانيها ميخواهم منصفانه فکر کنند.

علي فتحاللهزاده در گفتوگو با فارس، درباره برتري 2 بر صفر استقلال برابر نسف قارشي ازبکستان اظهار داشت: خوشبختانه توانستيم با يک بازي خوب به مرحله بعد صعود کنيم. براي اين مسابقه کمي استرس داشتيم، چرا که ممکن بود با يک گل از مسابقات حذف شويم اما بچهها بخصوص در نيمه دوم بازي خيلي خوبي را انجام دادند و حتي در نيمه دوم با آنها آقا وسط بازي ميکردند.

مدير عامل باشگاه استقلال درباره اينکه استقلال در مرحله بعدي بايد با سپاهان بازي کند، عنوان کرد: مسلما اين قرعه بدي است چرا که يک تيم ايراني حذف ميشود و اينکه ايران براي مرحله بعد فقط 2 نماينده داشته باشد، خوب نيست. من فقط از اينکه يک تيم ايراني حذف ميشود، ناراحتم وگرنه به قدرت استقلال ايمان دارم.

فتحاللهزاده اضافه کرد: تيم قدرتمندي هستيم و اگر براي ما حاشيه درست نميکردند، ميتوانستيم قهرمان ليگ هم شويم و امسال دو جام بگيريم و فقط با اختلاف يک امتياز قهرماني را از دست داديم. مقابل نسف قارشي با وجودي که تيموريان، عمرانزاده و حمودي نبودند، بازي بسيار خوبي انجام داديم. با توجه به اينکه ما تيم قدرتمندي هستيم و داخل زمين نميتوانند حريف ما شوند، در بيرون از زمين برايمان حاشيه درست ميکنند.

وي درباره اينکه باشگاه سپاهان از AFC خواسته فقط 10 درصد از ظرفيت ورزشگاه به هواداران استقلال اختصاص پيدا کند، عنوان کرد:10 درصد هوادار براي ما کم است. در ورزشگاههاي خارجي که غريبه هم هستند 10 درصد ميگيريم اما سپاهان که هموطن ماست چرا فقط 10 درصد هوادار به ما ميدهد؟ بهتر است باشگاه سپاهان منصفانه فکر کند. با آقاي رحيمي و باشگاه سپاهان رفاقت چندين ساله دارم و انتظار داريم بخاطر اصفهانيها هواداران بيشتري را از استقلال در ورزشگاه جاي دهند.

وي افزود: استقلال در بازيهاي خارج از خانه بهتر بازي ميکند و تيم خطرناکتري است. در آسيا از استقلال حساب ميبرند، من مطمئن هستم اين کادر فني و بازيکنان زحمتکش يک بازي طوفاني مقابل سپاهان انجام ميدهند.

فتحاللهزاده درباره صحبتهاي محرم نويدکيا در برنامه 90 مبني بر اينکه حالا حالاها قهرماني براي سپاهان است و از رعايت نشدن سقف قرارداد در تيمهاي تهراني گلايه کرده بود، گفت: آدم که پول زيادي ميگيرد، از سر شکمسيري خوب حرف ميزند. همه ميدانند استقلال و پرسپوليس با وجود هواداران ميليوني با امکانات کمتري نسبت به باشگاه سپاهان اداره ميشوند. طبق صحبتهاي هيئت مديره سپاهان اين را ميگويم. سال گذشته با 10 ميليارد تومان تيم خود را اداره کرديم اما سپاهان 17،18 ميليارد تومان خرج کرده بود.

وي ادامه داد: کُري را داخل زمين ميخوانيم، حداقل دو سه بازيکن فصل گذشته سپاهان پيش ما هستند و اگر آنها نميدانند که چقدر به بازيکنانشان پول دادهاند، ما بخوبي ميدانيم. اين صحبتها خوب نيست و نويدکيا نبايد اين حرفها را بزند. اين صحبت به خود نويدکيا لطمه ميزند و من دوست ندارم او که بازيکن خوبي است به اين راه کشيده شود.

فتحاللهزاده درباره اينکه در صورت پيروزي مقابل سپاهان چه پاداشي براي تيم در نظر گرفته گفت: در شرايطي که حريفان ما وقتي ميبرند پاداشهاي 6 ميليوني به بازيکنان خود ميدهند، من يک ميليون تومان به بازيکنان پاداش ميدهم. ارزش اين بازيکنان براي من بيشتر از اين پول است و خودشان هم ميدانند که دستم خالي است اما مطمئن هستم با وجود همين پاداشهاي يک ميليوني بازي جانانهاي مقابل سپاهان برگزار ميکنند.

وي در خصوص اينکه قرار بود بعد از بازي با نسف قارشي تکليف ماندن يا رفتنش از استقلال را مشخص کند، به فارس گفت: استقلال تيم بزرگي است و نميشود به اين راحتي گفت که يکي ميرود و ديگري ميآيد. در حال انجام دادن کارهاي خود هستيم و تا زماني که باشم هيچ سهلانگاري انجام نميدهم و کارم را ميکنم.

فتحاللهزاده درباره اينکه گفته ميشود امير قلعهنويي جلسه پنهاني با هيئت مديره استقلال داشته است، اظهار داشت: من در جريان چنين جلسهاي نيستم. اساسنامه ميگويد مديرعامل بايد سرمربي را انتخاب کند و من هنوز با کسي صحبت نکردم. با وجود اين فشارها و اضطرابها که به تيم وارد ميشود، هر کسي جاي من بود، نميتوانست ادامه دهد، اما من گوشم بدهکار اين حرفها نيست و براي پست و مقام نميجنگم.

وي گفت: اگر يک ثانيه به کارم در استقلال مانده باشد، طوري کار ميکنم که انگار 100 سال ديگر هستم. اين شايعات از روي ناجوانمردي صورت گرفته و آنهايي که براي من چنين مشکلاتي را ايجاد کردند تاوان بدي پس خواهند داد. مطمئن باشيد که هم در اين دنيا و هم آن دنيا جواب پس ميدهند و البته من دوست دارم همه تاوان را آن دنيا پس بدهند.

دهانم را بستید پاهایم را به زنجیر کشیدید

با افکارم چه میکنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

2. کاربر مقابل از RaMiN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

FaRsHaD_8 (19th May 2012)

نام واقعی
    R@MiN
    استاتوس
    چقدر زود دیر میشود
    شغل و حرفه
    کارم رنگه تخصصم موبایل فوتبال
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Argentina
    تشکر شده 16,554 بار در 3,918 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 59 تاپیک
    اینم که دیگه شورشو در اورده از سپاهانیها خواهش میکردی بازی رو تو ازادی برگزار کنن از محسن ترکی هم میخواستی بیاد برات سوت بزنه از مسولان ای اف سی هم میخواستی کاپ تحویل شما بدن ..... بزک نمیر بهار میاد کومبوزه با خیار میاد
    دهانم را بستید پاهایم را به زنجیر کشیدید

با افکارم چه میکنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

4. کاربر مقابل از RaMiN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

IMAN (19th May 2012)

نام واقعی
    FarSHaD
    استاتوس
    به بهشت نمی روم اگه علی آنجا نباشد
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Brazil
    تشکر شده 23,000 بار در 7,966 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 47 تاپیک
    دیگه فرمایشی نبود فتل خان؟؟کاش میشد 50 در صد استادیوم را به شما اختصاص میدادن

بدرود آقای کریمی...

ما چراغ ها را روشن نگه می داریم

برای بچه های نسل هاوش و هیرسا

تا یادشون نره یه روز دلخوشی فوتبالی ها

جادوگری بود که 8 می پوشید...

29 تیر روز مرگ فوتبال زیبا....