رونالدو ، په په و راموس . این سه بازیکن ، بهترین فصلشان را با مورینیو داشتند . در حقیقت این سه نفر ، بازیکنانی هستند که در طول هشت ماه ، بی هیچ مشکلی با تمام قوا در خدمت مربی بودند و بهترین بازیهایشان را ارائه دادند .
مربی پرتغالی در شنبه گذشته در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی با مایورکا در مورد نظرش در مورد شرایط تیمی و ارزیابیش از فصل با کمی تامل گفت که نمره تیم ، "نوزده " بوده است .
سپس وقتی در مورد بازیکنان از او پرسیده شد گفت :" برخی 20 بودند . " این نمره بیست می تواند روی برخی گزینه ها باشند . گزینه هایی که در تمامی فصل ، آماده بودند . بازیکنانی هم بودند که بازیهای درخشانی داشته باشند اما پس از مقطعی ، دچار افت شدند .
حالا که فصل به اتمام رسانده ، زمان آنالیز نفر به نفر هر کدام از اعضای تیم است . مورینیو و همکارانش در حال بررسی هستند . گزارشات هم به فلورنتینو و خوزه آنخل سانچز تحویل داده می شود .
مورینیو ، آمار هر کدام از بازیکنانش را بررسی می کند . او می داند که کدام بازیکنان با تعصب در خدمت تیمش بودند و حتی در مقاطعی از فصل ، با وجود مصدومیت بازی کنند و سلامتیشان را به خطر انداختند تا تیم بتواند که بهتر نتیجه بگیرد .
مورینیو بیشترین توقع را از هر کدام از بازیکنانش دارد و به همین خاطر است که توانسته که لالیگای 100 امتیازی با 32 پیروزی و 121 گل را داشته باشد . طبیعتا توجیه مشخصی برای این آمار وجود دارد . مورینیو سعی می کند که بهترین آمار را برای هر نفر داشته باشد .
برخی بازیکنان هستند که جنگنده تر از بقیه بودند و تلاششان بیشتر بود . کریستیانو ، په په و راموس ، در صدر جدول هستند . بازیکنانی هستند که با این که در دقایق زیادی بازی کردند ، کمترین نشان از خستگی را از خود بروز دادند .