همه در انتظار تصميم دنيزلي و کريمي

در حالي که شايعاتي مبني بر عقد قرارداد علي کريمي با الاهلي امارات مطرح شده، مسئولان باشگاه پرسپوليس همه چيز را در اين باره به آينده موکول کردهاند.

علي کريمي پس از ديدار با الهلال عربستان اعلام کرد که زمان رفتن فرا رسيده و فصل آينده در پرسپوليس نخواهد ماند.اين حرف کريمي به اختلافات او با دنيزلي بازميگشت. هافبک و سرمربي پرسپوليس در اين مدت 2 بار با يکديگر مشکل پيدا کردند که هر دو با وساطت و پادرمياني بزرگترها و مسئولان تيم مشکلات برطرف شد.

با اين حال شماره 8 پرسپوليس پس از آخرين ديدار اين تيم در ليگ برتر برابر فولاد گفت: "بازي در پرسپوليس آرزوي هر بازيکني است و من هم از اين قاعده مستثني نيستم."

اين موضوع گذشت تا اينکه پرسپوليس براي ديدار با الشباب به امارات رفت. پس از اين بود که خبرهايي مبني بر تمايل باشگاه الاهلي براي عقد قرارداد با علي کريمي منتشر و حتي برخي رسانهها اعلام کردند وي به اين تيم که سابقه بازي در آن را دارد پيوسته است.

اين در حالي است که محمد رويانيان هفته گذشته اعلام کرده بود هيچگونه خبري مبني بر جدايي بازيکنان فعلي يا جذب بازيکنان جديد مورد تاييد اين باشگاه نيست. رويانيان چند روز بعد تاکيد کرد هم کريمي ميماند و هم دنيزلي فصل آينده در پرسپوليس ميمانند.

حال سؤال اين است که آيا شماره 8 فصل آينده در پرسپوليس ميماند؟ آيا او حاضر است همچنان زير نظر دنيزلي کار کند يا اينکه ترجيح ميدهد به ياد دوران جواني راه کشورهاي حوزه خليج فارس را در پيش گيرد و فارغ از هياهو به فوتبالش ادامه دهد؟ آيا دنيزلي اين بازيکن را در ليست فصل آيندهاش قرار داده است؟ فعلا که مسئولان پرسپوليس همه چيز و حتي اخبار مربوط به عقد قرارداد کريمي با الاهلي را به آينده موکول کردهاند.