مرد هایی که حال بدی دارند
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 , از مجموع 9

موضوع: مرد هایی که حال بدی دارند

نام واقعی
    کوروش رضایی
    شغل و حرفه
    نوازنده
    تشکر شده 2,249 بار در 952 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

مرد هایی که حال بدی دارند

الف- مردهایی که حال بدی دارند:
    ۱- مردهای خودشیفته:
    مردهایی هستند که قابلیتهایی دارند وبه شدت احتیاج دارند که به خاطر این قابلیتهایشان تحسین بشوند ودیده بشوند.این در حالی است که مردم تواضع را دوست دارند (منظور اینکه همانی باشند که هستند،نه کمتر). این مردها به دلیل این خواسته افراطیشان وقت ندارند و نمیگذارند دیگران را ببینند. مردخودشیفته فکرش،تجربیاتش،خانواده اش،بدنش، تحصیلاتش و نظراتش از نظر خودش یگانه هستند. البته نمی خواهیم انکار کنیم که ممکن است بعضی از آنها واقعا تک باشند ولی این نیاز زیاد به تحسین باعث دلزدگی اطرافیان میشود. خودشیفتهها نیاز به عذرخواهی در اشتباهاتشان هم نمیبینند. به شدت در ترکهای عاطفی مقاومت می کنند واعتقاد دارند هر کس آنها را ترک کند ضرر کرده. به همین دلیل هم هیچ وقت از اشتباهاتش درس نمیگیرد.

۲- مرد موفق عقده ای:
    آدمهایی که خودشان را از طبقه پایین به بالا میکشند، چه در دانش، چه در فرهنگ و چه در پول، لزوما انسانهای موفق سالمینمیشوند. اینها ممکن است تبدیل به آدمهای موفق عقده ای شوند. مثلا وقتی برای بچه شان پلیاستیشن میخرند، ناخواسته به این فکر میکنند که در بچگی خودشان چیزی نداشتند یا آنقدر از تلخیهای زندگیشان که منجر به موفقیت شده میگویند که همسرشان احساس ترحم پیدا میکند. این مردها از سختیهای زندگیشان عبور نکرده اند.
    ۳-محافظه کارها:
    تصور میکنند در رابطه با زن باید منتظر رفتار و حرکت زن شد، منفعل هستند و میخواهند مطابق خوشایند او رفتارشان را تعریف کنند. بسیار محتاط هستند و میخواهند زن را همیشه راضی و خشنود نگه دارند.

نکته:
    زن از مردی خوشش میآید که گاهی کمیکله شقی هم داشته باشد. همیشه شش در چهار نباشد، گاهی البته با یک دلیل منطقی موقتا به هم ریخته هم باشد. یا گاهی اوقات تند هم صحبت کند.

۴-مردهای معتاد به کار:
    این مردها هم جزء مردهای بی حال هستند، مردهایی که دغدغه پیشرفتشان آن چنان زیاد است که خانواده و به ویژه همسرشان را آزار میدهند. تمام حرفها ومثالها و پیشرفتهای مردهای معتاد به کار در مورد کارشان است. مساله ای که باعث میشود که فضای گفتگوی این افراد با همسر و نامزدشان محدود شود. این افراد به اطرافیانشان احساس بی اهمیتی میدهند. بعضی از این مردها اصلا جایی برای این نمیگذارند که پیشرفتهای زن هم دیده شود.

ب-مردهایی که ضدحال میزنند
    ۱-مردهایی که خیلی در امور زنانه وارد هستند و جزئیات و ریزه کاریهای خصوصی زنانه از روان شناسی زنها گرفته تا مسائل زیبایی و آراستگی زنانه را هم میدانند، (مثال: مرد راجع به میزان اکسیدان رنگ موی زن هم اظهارنظر میکند!) برای زنها ضدحالند. در جواب به این سوال هم که یک مرد چه قدر باید از زنها اطلاعات داشته باشد؟ باید گفت: یک مرد باید کمیاطلاعات فیزیولوژیک داشته باشد،فقط بداند تا رفتارش را درست تنظیم کند، نه اینکه در مورد اطلاعاتش با یک زن صحبت بکند.
    فرم درست: مثلا خوب است که مرد بداند برای تهیه قورمه سبزی به چه موادی نیاز است.
    فرم غلط: بد است که مرد بیاید در آشپزخانه بگوید لیموعمانی را دیر برداشتی،ترش شده. چون تصویر مرد در روان زن ایرانی این نیست.
    -مرد نق نقوی زیرآب زن خاله زنک:
    مردهایی که در گذشته یک لطمه ای خورده اند و به همین دلیل، دائم دنبال تایید گرفتن از همسرشان برای اثبات حقانیتشان نسبت به زن قبلی هستند و عملا وارد بازی خالهزنکبازی و ناله و نفرین می شوند و دائم زیرآب زنهای دیگر را می زنند. نکته اینکه خاله زنک بازی به اندازه و به وقتش کارکرد روانی دارد اما برای مردها حال به هم زن است. این مردها موفقیتهای دیگران را حقه بازی و شارلاتان بازی میدانند و دلیل موفقیتهای خودشان را صداقت و زلال بودن می دانند.
    ج) مردهایی که استقلال روانی از مادرشان پیدا نکرده اند و برای راضی نگه داشتن تمام زنهای زندگیشان (مادر،خاله،عمه،خواهر،نامز �) تقلای بیهوده میکنند و نمیخواهد بپذیرند که بین زنان وجود برخی اختلافات معمول است و میخواهند این نظم را به هم بزنند. یا به خاطر نداشتن این صلح همگانی همیشه خودشان را ملامت میکنند. طبیعی این است که بین زنها در حد متوسط اختلاف باشد و همه با هم هماهنگ نباشند. اما این مردها خودشان را به آب و آتش می زنند تا همه با هم خوب باشند.مرد خشنودکن ،مردی است که زنها و به ویژه همسرش را از خود دلزده میکند.این کار مثل این است که بخواهیم فقر را فقط با توزیع پول ریشه کن کنیم.
    د) مردان نقل محفل noghl:
    مردی که همیشه در مجالس بار هیجانی را به دوش میکشد، زن او ممکن است ناخواسته دلگیر شود. چون زن فکر میکند او دارد خودش را سبک میکند. ضمن اینکه این مرد در خانه اش این قدر باهیجان نیست و زن فکر میکند او فقط برای دیگران این طور است و با او مشکلی دارد. باید یک نسبت و تعادلی بین شوخ طبعی ما در داخل و خارج از خانه باشد. مثلا در خانه برج زهرمار و در مهمانی دوست داشتنیترین آدم نباشیم.
    ه) مردهای جون دوست:
    مردهایی که نگران چین و چروک و جوش صورتشان هستند، یا روی اندامشان وسواس دارند. مثلا درسته که بدن سازی می روند اما بیشتر وقتشان را به جای خانه و خانواده در باشگاه میگذرانند.درواقع وسواس و دقت روی مسائلی دارند که لزوما مردها نباید خیلی نگران آنها باشند. ضمن اینکه این ورزش خوب، باعث یک غیبت بد در خانواده می شود.
    مردضعیف:
    مرد ضعیف از بحثهای خیلی شایع بین زنان است و لازم است تبیین شود که زنان از گفتن این صفت درباره مرد دقیقا چه کسی را تصویرسازی میکنند.
    مرد سریش ( چسب ):
    دسته از مردان ضعیف کسانی هستند که با یک اخم دختر خودشان را میبازند و ضنجه موره میکنند و التماس و سریش بازی . مردهایی که هیچ محدودیتی در ابراز احساسات ندارند، مثل دستگاهی هستند که یک دکمه روشن وخاموش دارد
    مرد بی مسوولیت:
    مردی است که در برابر شکست عاطفی فرو میریزد و به طرفشان احساس گناه و ترحم میدهند. مثلا ادعا می کنند که :به خاطر تو معتاد شدم
    مرد زیادی زرنگ:
    مردی که در ابراز احساسات خودش خیلی حسابگری میکند.خیلی اصرار دارد که احساساتش را خیلی با جزئیات منتقل کند (مثال:من به خاطرفلان و فلان و فلان مسئله و چون این طوری ما با هم به این واین واین میرسیم،از شما خوشم میآید! به جای یک جمله ساده که: من از شما خوشم میآید)
    مردهای زیاد حسابگر:
    مردهایی که جرات ریسک کردن ندارند مثلا واسه خرج کردن خیلی دس دس میکنند. البته این با خساست فرق دارد. اینها خرج را میکنند اما جون میکنند که بهترین و عالی ترین را انجام دهند که خیلی اوقات محقق نمیشود
    این مقاله را بیشتر برای مردان نوشته ایم زیرا خیلی اوقات نیتشان خوب است برای خوشبخت کردن اما عوضی میروند. خیلی از مردانی که در کلاسها و مطبها حمایتشان کرده ام نیاز دارند تا از بیراهههای رفتار عاطفی بپرهیزند. شما با ای میلهای خود میتوانید نکات بهتری را به من بیاموزید تا در اختیار خوانندگان قرار بگیرد
    خانم س افزوده اند :
    مردان زیادی تیز
    چشمها و حواسشان از یک دوربین لنز دار تخصصی عکاسی هم قوی تراست.
    هیچ کار و حرکتی از نظرشان دور نمیماند. از لکه ی روغن ریخته شده روی کف سرامیک آشپزخانه که قبل خودت آن را میبیند و مدام برای پاک شدنش تذکر میدهد یا دخالت میکند بگیر تا مواردی که داشتی راجع به آن با دوستت تلفنی صحبت میکردی و او هم خب نه استراق سمع اما کنارت تلویزیون میدیده و شنیده. و حالا از جز به جز آنچه که کاملا شنیده سوال میپرسد. کاملا زیر نظر دریچه ی دوربینشی.شکاک و سوء ظنی نیست.
    اما فکر میکند در همه چیز شریک است و اگر شریکش نکنی ناراحت میشود. هیچ حریم شخصی برایت قائل نیست. حتی اشپزخانه.
    کد:
    درد يعني ، سرت به همون سنگي بخوره كه يه عمري به سينت ميزدي !!!

2. کاربر مقابل از Kurosh عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Farzandeiran (26th August 2011)

نام واقعی
    Farshid
    استاتوس
    تو اضطراب دستاي پر ، آرامش دستاي خالي نيست
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    AC-Milan | Italy
    تشکر شده 4,257 بار در 1,635 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    كوروش ، انتظار كه نداري بچه ها اين تاپيكو تا آخر بخونن؟!!!

آن ها آزادانه وحشي اند ، ما وحشيانه آزاديم
    من به فاحشه بودن قلب بدن هاي باكره شان ايمان دارم
    من يك تار موي گنديده فرهنگ برهنگي ام را ، با برهنگي فرهنگي شان عوض نخواهم كرد
    و عادت نخواهم كرد به بلاهايي كه سرم مي آيد و به دروغ هايي كه ميشنوم
    آن ها روح ميفروشند و از تن فروشي ماهي هاي آزاد در تنگ بد ميگويند
    زندان مفهوم عميق تري از چهار ميله عمودي دارد؛
    يك در بسته است به دنيايي كه ميداني اگر بخواهي به آن وارد شوي ، نميتواني
    و چه غم انگيز است خواستني كه توانستن نيست!
    من درميان دو آينه روبروي هم ، در دو طرفم، گم نميشوم. تصوير آن ها تا ابد ادامه دارد
    اما راه مستقيم هنوز مقصد دارد...
    و تو از سر ناداني ات به من ميخندي و من براي شفايت گريه ميكنم
    تو من را نميداني. حتي خودم هم شايد خودم را نميدانم، حتي نميدانم كجايم!
    من در اين اتاق هستم يا اين اتاق در ذهن من است
    حتي نميدانم جز كساني هستم كه رفتند اما يادشان هست ، يا كساني كه هستند اما يادشان رفت كه هستند.
    اما ميدانم كه دورم از كساني كه آشنايي شان اتفاق است و جدايي شان سرنوشت...

نام واقعی
    کوروش رضایی
    شغل و حرفه
    نوازنده
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    بی حوصله این چقدر !!
    کد:

نام واقعی
    24 ابدی
    استاتوس
    24 ابدی
    شغل و حرفه
    .
    بازیکن محبوب
    Mahdi Mahdavikia
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | Germany
    تشکر شده 17,577 بار در 6,034 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 52 تاپیک
    ممنون.

نام واقعی
    Nazanin
    استاتوس
    و خدایی که در این نزدیکی ست...
    شغل و حرفه
    د ا ن ِ ش ج و
    بازیکن محبوب
    ahmdareza abedzadeh
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 7,517 بار در 2,242 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 12 تاپیک
    ooooooooooooooooooooooh....kheyli ziade!!!!man k sarfam nemikone bekhunam!marda saro tah ye karbasan!!!!!

نام واقعی
    کوروش رضایی
    شغل و حرفه
    نوازنده
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    ممنون نازنین خانوم !
    کد:

نام واقعی
    Nazanin
    استاتوس
    شغل و حرفه
    د ا ن ِ ش ج و
    بازیکن محبوب
    ahmdareza abedzadeh
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 12 تاپیک
    haghighate!!!!

نام واقعی
    کوروش رضایی
    شغل و حرفه
    نوازنده
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نازنین خانوم لطفا فارسی!!
    کد:

نام واقعی
    Nazanin
    استاتوس
    شغل و حرفه
    د ا ن ِ ش ج و
    بازیکن محبوب
    ahmdareza abedzadeh
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    یاد شده