پس از اتفاقاتي که روز دوشنبه در زمان ورود تيم پرسپوليس به شهر جده و محل اقامت اين تيم در هتل "هالي دي اين" رخ داد، مصطفي دنيزلي تمرين دوشنبه شب سرخپوشان را تعطيل کرد.

سرمربي پرسپوليس خستگي بازيکنان را دليل اتخاذ اين تصميم عنوان کرد و از نفرات تيم خواست پس از صرف شام، استراحت کنند تا خستگي اين سفر پر دردسر و حاشيههاي پس از آن را به فراموشي بسپارند.

از سوي ديگر به غير از مهرداد پولادي که از ناحيه همسترينگ پا مصدوم است و وضعيتش براي حضور در ديدار با الاتحاد 50 - 50 است، علي کريمي هم دچار مصدوميت جزئي شده است که براساس اعلام زادمهر سرپرست تيم مشکل اين بازيکن جدي نيست.

براساس اين گزارش، مسئولان عربستاني روز گذشته ويزاي مهدويکيا، هاشميان، کريمي، "آودوکيچ" و "ايمون زايد" را ديرتر از ديگر بازيکنان صادر کردند و در زمان خروج از فرودگاه و همچنين حضور در هتل براي اين بازيکنان مشکلاتي را به وجود آوردند تا تمرکزشان را براي ديدار با الاتحاد از بين ببرند.

اين اقدامات عربستانيها نشان ميدهد آنها نگاهي ويژه به ستارههاي پرسپوليس دارند و قصد دارند با تکيه بر مسائل رواني، روحيه اين بازيکنان را براي اين مسابقه مهم پايين بياورند.

ديدار تيمهاي فوتبال الاتحاد عربستان و پرسپوليس ايران در چارچوب مرحله يک هشتم نهايي مسابقات فوتبال ليگ قهرمانان باشگاههاي آسيا ساعت 22:40 روز چهارشنبه در ورزشگاه ملک عبدالله شهر جده عربستان برگزار ميشود.