اون بارسا رو لولو برد
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 11

موضوع: اون بارسا رو لولو برد

نام واقعی
    reza YA
    استاتوس
    I'm HERE
    شغل و حرفه
    dANESHJoOo
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | NetherLand
    تشکر شده 11,154 بار در 3,799 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 26 تاپیک

اون بارسا رو لولو برد

کریستیانو :" دوره بارسا به سر آمده است "

مرجع خبري رئال مادريد :
    کریستیانو ، فصلی بی نظیر داشته است . خودش بهترین نمره را می دهد اما می داند که نرسیدن به چمپیونزلیگ ، ناخوشایند است . از سویی اسپانیا را مدعی یورو می داند .
    فصل سومت در رئال را تمام کردی ، 60 گل زدی و لالیگا را بردی . چه نمره ای می دهی ؟
    به فصلم نمره 19 می دهم و به تیم نمره 19 چرا که می توانستیم باز هم قهرمان شویم ، مثلا در چمپیونزلیگ .

از چمپیونزلیگ گفتی . رئال مادرید برای رسیدن به فینال چه کم داشت ؟
    در پنالتی ها باختیم . راموس ، کاکا و من ، پنالتی خراب کردیم و نباید فراموش کرد که نمی توان با این همه پنالتی خراب کردن ، به فینال چمپیونزلیگ رسید . فکر کنم که در نیمه اول ، خوب کار کردیم اما در نیمه دوم افت داشتیم . شاید تاوان الکلاسیکو را پرداختیم . نمی خواهم توجیه کنم اما در بازی برگشت با بایرن کمی خسته بودیم . هر چند با وجود باخت در فینال شنبه ، آنها تیم بزرگی هستند ، مربی بزرگی دارند و شایسته رسیدن به فینال بودند .

پس فکر می کنید که برنامه ریزی می توانست که متفاوت تر باشد و بیشتر به سودتان باشد ؟
    انجام آن دو بازی مشکل در عرض یک هفته ، نمی توانست خوب باشد . برای بازیکنان از نظر بدنی و ذهنی خوب نبود . بهتر است که راهکاری پیدا شود . باید دید که چه می شود .

دوره بارسلونا را تمام شده می دانید ؟
    فکر می کنم با اتمام فصل و قهرمانی نسبت به بارسا با نه امتیاز فاصله ، همه چیز تمام شد . هنوز نمی دانم که این اتفاق تا سالها رخ می دهد یا نه چرا که هم بارسا و هم ما تیمهای بزرگی هستیم . شاید حالا بتوانیم که چندین سال لالیگا را ببریم ، مثل کاری که آنها کردند .

رفتن گواردیولا از بارسا را چطور می بینی ؟
    او عملکرد خوبی در باشگاهش داشت و باید دید که چه می شود . برایش در آینده کاریش آرزوی موفقیت می کنم .

می دانی که پس از بردن کوپا و لالیگا ، مادریدیسموها فقط به چمپیونزلیگ راضی می شوند ؟
    امسال هم خیلی نزدیک بودیم اما آرام هستیم . در عرض یک یا دو سال آینده به دهمین چمپیونزلیگ می رسیم . می دانیم که همه روی آن تمرکز دارند . این در خیابان ها هم مشخص است اما آارم هستیم .

حرف از آینده زیاد است . هنوز سه سال از قراردادت باقی مانده است اما گفته می شود که می خواهی تا آخر دوران فوتبالت ، قراردادت را تمدید کنی .
    در رئال مادرید خیلی راحت هستم . عاشق شهر ، کشور ، هواداران و تیم هستم اما هیچ گاه نمی دانی که در آینده چه می شود .

فکر می کنی که هیگوائین برای فصل بعد در رئال مادرید بماند ؟
    مورینیو گفت که همه بازیکنانش را می خواهد و این یعنی این که هیگوائین را می خواهد . دوست دارم در رئال بماند اما باید به تصمیمات احترام گذاشته شود . اگر بماند برای همه خوب است چرا که بازیکن بزرگی است و مورینیو هم او را می خواهد . اگر تصمیم به رفتن هم بگیرد باید به او احترام بگذارد .

مورینیو گفته که تو شایسته توپ طلا هستی ، چه نظری داری ؟
    من در هیئت انتخاب توپ طلا نیستم تا تصمیم بگیرم که شایسته هستم یا نه اما فکر می کنم که فصل خیلی خوبی داشتم . سخت ترین لیگ جهان را بردم . با حرف مورینیو موافقم اما چیزی که الان می خواهم ، داشتن یک یوروی عالی است چرا که می تواند به توپ طلا کمک کند اما عموما این مسئله ایس نیست که نگرانم کند . از فصلی که داشتم راضی هستم اما فقط به تیم ملی و کمک به کشورم فکر می کنم .

فقط مسی و رونالدو می توانند برای توپ طلا رقابت کنند ؟
    نه . این چالشی میان مسی و کریستیانو نیست بلکه دوئلی میان خیلی تیمها و خیلی بازیکنان است . هر کسی می خواهد برنده باشد . مردم همیشه ما را مقایسه می کنند اما نمی توان قیاس کرد . همان طور که نمی توان فراری ، پورشه یا مرسدس را قیاس کرد . ما در تیمهایی متفاوت و در تیمهای ملی متفاوت بازی می کنیم و دوست داریم که رقابت کنیم . مسی بازیکن بزرگی است . اما فکر می کنم که مقایسه من با او عادلانه نباشد چرا که درست نیست .

پارسال در لالیگا 40 گل زدی و امسال 46 تا . محدودیتت کجاست ؟ می توانی رکورد خودت را بشکنی ؟
    برخی خبرنگاران پارسال هم همین را از من پرسیدند . محدودیتم این است که هر سال بهتر شوم . زدن 46 گل در لالیگا خیلی مشکل می تواند باشد اما هیچ چیز مشخص نیست . هر اتفاقی می تواند رخ دهد . همیشه به خودم اعتقاد دارم و می خواهم بهتر شوم . مثلا رئال مادرید امسال به صد گل رسید که باور نکردنی است ... پس هیچ چیز قابل پیش بینی نیست .

نونو ، مربی ریو آوه و هم تیمی سابقت در پرتغال ، گفته که تو می توانی در لالیگا 60 گل بزنی و کامل ترین ماشین تاریخ فوتبال هستی .
    نونو یک دوست خوب است . با او موافقم (می خندد) شوخی می کنم . فقط از او تشکر می کنم چرا که همیشه این چیزها به من انگیزه می دهد . او دروازه بان بزرگی بود و مربی بزرگی خواهد و برایش در کاری که شروع کرده ، آرزوی موفقیت می کنم .

رویاهای کوتاه مدت چه چیزهایی هستند ؟
    رویایم این است که همه چیز را با پرتغال ببرم و به دهمین چمپیونزلیگ برسم . روی رسیدن به اینها تمرکز می کنم . همه از دهمین قهرمانی در اروپا می گویند ، بازیکنان می داند که این برای شهر و مادریدیسموها مهم است . باید دید که در فصل بعد چه می شود . رویایم قهرمانی در عرصه ملی هم هست . فکر می کنم که امکانش هست . در سال 2004 نزدیکش بودیم و به نظرم پتانسیلش را داریم .

رویای قهرمانی در یورو را داری اما در سخت ترین گروه هستید . فکر می کنی پرتغال بتواند از این صخره سخت ، بالا بیاید ؟
    بله ، موافقم که در سخت ترین گروه در یورو هستیم اما این برای هر کسی مشکل است . ما تلاش می کنیم که بهترین عملکردمان را داشته باشیم چرا که هلند ، فینال یست جام جهانی است و آلمان ، نایب قهرمان دوره گذشته است .

انجام اولین بازی در مقابل نایب قهرمان جهان چطور است ؟
    خوشحالم که باید اولین بازیمان در یورو در مقابل هلند باشد چرا که از نظر تاکتیکی مثل ایتالیا نیستند که همیشه پشت توپ است . آنها تملک توپ بیشتری را می پسندند ، مثل ما . پس حدس می زنم که بازی زیبایی شود . می دانیم که در گروه مشکلی هستیم اما باید خوشبین باشیم .

هلند چه خطراتی دارد ؟
    باید مواظب روبن و فن پرسی بود اما هلندی های دیگری هم هستند .

و آلمان ، باید مواظب چه چیزی بود ؟
    کلیدهای زیادی برای غلبه بر آلمان وجود ندارند . می دانیم که شکست دادنشان مشکل است چرا که تیم ملی بزرگی هستند اما امکانش هست . نمی ترسیم اما احترام می گذاریم چرا که همیشه منسجم هستند . پرتغال یکی از مدعیان است . ما فشاری که روی اسپانیا ، هلند و آلمان است را حس نمی کنیم ، پس باید از اتفاقاتی که می افتد ، لذت ببریم .

گفتی که اسپانیا مدعی است . دیگر چه تیمی را جزئی از گزینه های می دانی ؟
    اسپانیا ، شانس زیادی برای قهرمانی در اروپا دارد . آلمان ، هلند و ایتالیا هم خیلی محبوب هستند . سه تای اولی به نظر من ، مدعیان اصلی هستند .

با ژرمن های رئالی در مورد یورو ، شوخی می کنی ؟
    بله ، خیلی زیاد . به خصوص با مسعود که شوخ طبع تر از خدیراست . در رختکن رئال مادرید ، یک گروه فوق العاده وجود دارد و با بازیکنان اسپانیا هم خیلی شوخی می کنیم .

لوکاش پیش چک ، دفاع راست بورسیا دورتموند ، مد نظر رئال است . چه نظری داری ؟
    او بازیکنی لهستانی است که می تواند در رئال بازی کند . در منچستر هم یک دروازه بان با این ملیت داشتیم . باید دید که چه می شود . لهستانی ها باید خوشحال باشند که چنین بازیکنان بزرگی دارند .

در پایان ، کدام مربی بهتر است ؟ فرگوسن یا مورینیو ؟
    فرگوسن برایم مثل پدر بود و چیزهای زیادی به من یاد داد . دوره خوبی با او داشتم . اما مورینیو ، بهترین مربی جهان است و با او بودن باعث می شود که به پیشرفت ادامه دهم . کار کردن با او خیلی خوب است چرا که نامبر وان است .

برگفته از مرجع خبری رئال مادرید
    real-madrid.ir

2. 5 کاربر مقابل از lord reza عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Ali_70 (23rd May 2012), amirhossein (23rd May 2012), Liverpoolpersian (23rd May 2012), mahboObe (23rd May 2012), Ya3r (23rd May 2012)

نام واقعی
    IMAN
    استاتوس
    هنو اولشه...
    شغل و حرفه
    در ره طبابت
    بازیکن محبوب
    ahmdareza abedzadeh
    تیم های محبوب خارجی
    AC-Milan | Brazil
    تشکر شده 7,998 بار در 3,141 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 27 تاپیک
    به نظر منم دوره بارسا تموم شده....هیچ امیدی به این تیم ندارم...و به تیتو
    نه...!نه...!نه...!

نام واقعی
    Mahdi
    شغل و حرفه
    فوتسال ، کامپیوتر ، کاراته ، کبدی ، king of fifa 11
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 934 بار در 449 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    من آن گلبرگ مغرورم که میمیرم ز بی آبی /// ولی با منت و خواری پی شبنم نمیگردم ...

5. کاربر مقابل از mahdi khan عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

yasaman (23rd May 2012)

نام واقعی
    reza YA
    استاتوس
    I'm HERE
    شغل و حرفه
    dANESHJoOo
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | NetherLand
    تشکر شده 11,154 بار در 3,799 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 26 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi khan نمایش پست ها

نام واقعی
    Mahdi
    شغل و حرفه
    فوتسال ، کامپیوتر ، کاراته ، کبدی ، king of fifa 11
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 934 بار در 449 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    آن چیز که عیان است چه حاجت به بیان است !!!
    من آن گلبرگ مغرورم که میمیرم ز بی آبی /// ولی با منت و خواری پی شبنم نمیگردم ...

نام واقعی
    AmirHossein
    شغل و حرفه
    سرگردون تو اینترنت
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Germany
    تشکر شده 1,161 بار در 545 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 5 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi khan نمایش پست ها
    آن چیز که عیان است چه حاجت به بیان است !!!
    راست میگه الان حاجت به بیان نیست که رئال هم که عیانه از بارسا بهتره بای بای بارسا
    ..:: Iker & SerGio are My LovE ::..

http://axgig.com/images/99977427158129039060.jpg

نام واقعی
    yasaman
    استاتوس
    بخند:)))))))))))))
    شغل و حرفه
    دانش آموز
    بازیکن محبوب
    mahdavikia
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 172 بار در 129 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    شتر در خواب بیند پنبه دانه!!!!!!!!!
    بارسا همیشه سروره رئاله
    پرسپولیسو عشقه

نام واقعی
    احمد کریمی
    تشکر شده 28 بار در 22 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    تا حالا دقت کردی تو این سایت بر علیه بارسا چقدر تاپیک میزنن.اینا نشونه ی فشاری هست که به رئالی ها میاد

نام واقعی
    mahboObe
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Portugal
    تشکر شده 1,558 بار در 506 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط 9xxx9 نمایش پست ها
    تا حالا دقت کردی تو این سایت بر علیه بارسا چقدر تاپیک میزنن.اینا نشونه ی فشاری هست که به رئالی ها میاد
    نه باهوش نشون میده طرفدارای رئال همه جا از بارسا بیشترن...
    اسطوره ی فراموش نشدنی

12. 2 کاربر مقابل از mahboObe عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

amirhossein (23rd May 2012), lord reza (24th May 2012)

نام واقعی
    hesam
    تشکر شده 19 بار در 16 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    بارسایی ها قبول کنن ساله دیگه ضعیفن

14. 2 کاربر مقابل از mahshahr عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

alireza17 (24th May 2012), amirhossein (23rd May 2012)

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین