مجوز رقص در یزد صادر شد ؟! + تصاویر
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: مجوز رقص در یزد صادر شد ؟! + تصاویر

نام واقعی
    محمد
    تشکر شده 56 بار در 24 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

مجوز رقص در یزد صادر شد ؟! + تصاویر

به گزارش بي باک، برخلاف تبليغات مسموم رسانه هاي بيگانه، ايران از معدود کشورهايي است که اغلب اديان و مذاهب آزادانه مراسمات مذهبي خود را برگزار مي کنند و همچون ساير مردم و مسلمانان از امنيت و آسايش برخوردارند.
    متاسفانه بعضا برخي اقليتها از اين آزادي که در چاچوب قانون اساسي به ساير اديان و مذاهب غير شيعي داده شده است، سوء استفاده مي کنند و قوانين کشور را زير پا مي گذارند.

در عين ناباوري؛ نخستين دوره مسابقه رقص زرتشتيان به بهانه استعداد يابي (!) در يزد برگزار شد. اين مسابقات رقص با همکاري انجمن زرتشتيان کوچه بيوک و در سالن اين محله برگزار شد.
    در اين به اصطلاح مسابقات که کاملا مخالف قانون اساسي کشور مي باشد، 28 نفر از شهرهاي مختلف ايران در رده انفرادي و 4 گروه هم در رده تيمي حضور داشتند و رقاصي خود را به نمايش گذاشتند.

قضاوت اين دوره از مسابقات غيرقانوني را خانمها کارينه "م" و روبينا "ب" بر عهده داشتند.
    در اين برنامه غيرقانوني همچنين رقص کلاسيک بنام ژيلا با موسيقي جواد "م" توسط روبينا "ب" داور اين دوره اجرا شد.

حال جاي سئوال دارد، اينگونه برنامه هاي غيرشرعي و غيرقانوني با مجوز چه نهادي در شهر يزد - که معروف به دارالعباده مي باشد - برگزار شده است؟! آيا اينگونه برنامه ها جز مواردي است که قانون اساسي کشورمان اجازه آنرا به ساير اقليتها داده است؟!

گفتني است، اصل ?? قانون اساسي دين رسمي كشور را دين اسلام و مذهب اثني عشري مي داند و اصل ?? نيز اقليت هاي ديني رسمي كشور را معرفي نموده و بيان مي دارد كه آنها در حدود قانون در انجام مراسم ديني خود آزادند تا در احوال شخصيه و تعليمات ديني بر طبق آيين خود عمل كنند.

نويسنده آفاق ظهور پيرامون حقوق اقليتها در کشور طبق قانون اساسي چنين نوشته است:
    به هر حال چنين به نظر مي رسد كه در اين بخش از قانون اساسي ? حق عمده براي اقليت هاي ديني در كشور ما در نظر گرفته شده است.
    ?- آزادي انجام مراسم ديني: در اصل ?? قانون اساسي به آزادي انجام مراسم مذهبي تصريح شده است و عملاً نيز پيروان اين سه دين با داشتن كليساها و كتيبه هاي متعدد و آتشكده ها، مراسم و آيين مذهبي خود را به پا مي دارند.
    ?- تشكيل انجمن: طبق اصل ?? قانون اساسي اقليت هاي ديني مي توانند مطابق ضوابط داراي انجمن و جمعيت باشند.
    ?- اجراي مقررات مذهبي خويش در احوال شخصيه: احوال شخصيه يعني ازدواج، طلاق، ارث و وصيت كه در اين موارد، اقليت هاي ديني مقررات مربوط به مذاهب خودشان را عمل مي كنند و حتي اگر دعوا و مسأله اي در دادگاه هاي ايران مطرح باشد قاضي دادگاه طبق قواعد مسلمه مذهبي آنها، موضوع را فيصله مي دهد.
    4- داشتن نماينده مجلس: طبق اصل ??، زرتشتيان و كليميان هر كدام يك نماينده و مسيحيان و آشوري و كلداني مجموعاً يك نماينده و مسيحيان ارمني جنوب و شمال هر كدام يك نماينده را انتخاب مي كنند.
    حال برگزاري اينگونه برنامه ها که کاملا مخالف شريعت اسلام و قانون اساسي کشور است، با نظارت و مجوز چه نهادي برگزار مي گردد.
    بي باک بابت انتشار اين تصاوير از کاربران عزيز و مردم متدين ايران اسلامي و بويژه خانواده هاي معظم شهدا و ايثارگران عذرخواهي مي کند.

http://rastoran.persiangig.com/image/15y7ndg.gifآشپزخانة اصیل بندرعباس در خدمت همة تیفوسیهای پرسپولیسی

2. کاربر مقابل از chukkhala عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Queen (26th August 2011)

نام واقعی
    Nazanin
    استاتوس
    و خدایی که در این نزدیکی ست...
    شغل و حرفه
    د ا ن ِ ش ج و
    بازیکن محبوب
    ahmdareza abedzadeh
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 7,517 بار در 2,242 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 12 تاپیک
    merdiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii yazdia!!

نام واقعی
    Nazanin
    استاتوس
    و خدایی که در این نزدیکی ست...
    شغل و حرفه
    د ا ن ِ ش ج و
    بازیکن محبوب
    ahmdareza abedzadeh
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 7,517 بار در 2,242 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 12 تاپیک
    mersiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii na merdiiiiiiiiiiiiiiiiiii!:D

نام واقعی
    Farshid
    استاتوس
    تو اضطراب دستاي پر ، آرامش دستاي خالي نيست
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    AC-Milan | Italy
    تشکر شده 4,257 بار در 1,635 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    خب چه اشكالي داره ؟
    مگه رقصيدن گناهه؟!!
    من زرتشتي نيستم ولي زرتشت و زرتشتيان ، اولين كساني بودند كه يكتا پرست بودند...

آن ها آزادانه وحشي اند ، ما وحشيانه آزاديم
    من به فاحشه بودن قلب بدن هاي باكره شان ايمان دارم
    من يك تار موي گنديده فرهنگ برهنگي ام را ، با برهنگي فرهنگي شان عوض نخواهم كرد
    و عادت نخواهم كرد به بلاهايي كه سرم مي آيد و به دروغ هايي كه ميشنوم
    آن ها روح ميفروشند و از تن فروشي ماهي هاي آزاد در تنگ بد ميگويند
    زندان مفهوم عميق تري از چهار ميله عمودي دارد؛
    يك در بسته است به دنيايي كه ميداني اگر بخواهي به آن وارد شوي ، نميتواني
    و چه غم انگيز است خواستني كه توانستن نيست!
    من درميان دو آينه روبروي هم ، در دو طرفم، گم نميشوم. تصوير آن ها تا ابد ادامه دارد
    اما راه مستقيم هنوز مقصد دارد...
    و تو از سر ناداني ات به من ميخندي و من براي شفايت گريه ميكنم
    تو من را نميداني. حتي خودم هم شايد خودم را نميدانم، حتي نميدانم كجايم!
    من در اين اتاق هستم يا اين اتاق در ذهن من است
    حتي نميدانم جز كساني هستم كه رفتند اما يادشان هست ، يا كساني كه هستند اما يادشان رفت كه هستند.
    اما ميدانم كه دورم از كساني كه آشنايي شان اتفاق است و جدايي شان سرنوشت...