ران گورلي در مصاحبه اي به مسائل مربوط به بازيکنان تيمش پرداخت و به بسياري از شايعات پيرامون آنها پايان داد.


ران گورلي، مدير اجرايي باشگاه چلسي تاکيد کرد فرناندو تورس مهاجم اصلي اين تيم در فصل آينده است و معتقد است که اين مهاجم اسپانيايي مي تواند گل هاي زيادي براي آبي ها به ثمر برساند.

ران گورلي مدير اجرايي باشگاه چلسي در مصاحبه اي به مسائل مربوط به بازيکنان تيمش پرداخت و به بسياري از شايعات پيرامون آنها پايان داد.

او ابتدا در خصوص فرناندو تورس و اينکه آيا او باشگاه لندن را ترک مي کند يا خير گفت :" ما فرناندو تورس را جذب کرده ايم و فرناندو تورس مردي است که با او به جلو پيش خواهيم رفت. او گلهاي زيادي برايمان خواهد زد. در خصوص فرناندو تورس هيچ شکي وجود ندارد ، او يک مهاجم نوک در سطح بين المللي است و گلهاي زيادي براي چلسي به ثمر خواهد رساند.

من در کل نگران نيستم ، ما به تازگي ليگ قهرمانان اروپا را برده ايم و فرناندو تورس قسمتي از آن پيروزي بوده است و تنها در خصوص گلزني ها نيست. درواقع تنها در خصوص گلزني هاي انفرادي نيست."

گورلي در مصاحبه اش در خصوص امضاي قرارداد با مهاجمي جديد براي تيمش صحبت نکرد و به شايعاتي مبني بر جذب فالکائو ، هالک و يا کاواني نپرداخت و از دنيل استوريج حمايت کرده و گفت:" ما دو نام بزرگ به عنوان مهاجم وسط خواهيم داشت که 25 تا 30 گل در فصل آينده خواهند زد و شايد آنها به ما کمک کنند تا مکان ششمي خود را جدول را بهبود ببخشيم."

ادن هازارد ديگر بازيکن مد نظر باشگاه چلسي است که با آبي ها ارتباط برقرار کرده است که وي در خصوص خريد هاي باشگاهش گفت :" چند هدف در نقل و انتقالات برايمان وجود دارد و من نمي گويم چه کسي هست و چه کسي نيست. ما بايد اهدافمان را بررسي کنيم و مطمئن شويم آنها در چلسي مثبت خواهند بود. اميدوارم هرکسي که مي خواهد به باشگاهي برود که ليگ قهرمانان اروپا را برنده شود و مدال بگيرد بداند ما اين کار را به تازگي انجام داده ايم و قصد داريم اين کار را در آينده ادامه دهيم."