28 راه خودکشی+عکس
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: 28 راه خودکشی+عکس

نام واقعی
    Mohammad
    شغل و حرفه
    پیمانکار طبخ و توزیع غذا
    تشکر شده 1,453 بار در 385 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

28 راه خودکشی+عکس

6 راه وجود داره که منجر به مرگ میشه....1-خفگی2-بیماری3-سوختن4-شوک -5زخمی شدن و خونریزی-6-سرما

حالا روشهای خودکشی متفاوته....و جز زیر مجموعه ی شش مورد بالاست.
    در را بطه با خفگی:خفگی در اب که خودش به چند بخش تقسیم میشه =
    1-خفگی در دریا:
    کنار ساحل کمی قدم میزنی....به ابی بیکران خیره میشی....وقتی مطمئن شدی کسی کنارت نیست....با قدم هایی اهسته وارد دریا میشی....موجها به پیشوازت میان و همینطور که اروم گام برمیداری و جلو میری....بعد دریا تو و میبلعه...روحتون شاد!
    2-خفگی در استخر:
    چطوری خودتونو زیر اب نگه دارید؟این یک سوال متداوله...
    خوب یک راه حل ساده است....با یک دستبند یا قفل و زنجیر میتونید برید قسمت عمیق و خودتون و به پلکان ببندید و کلیدش هم توی خونه تو کمد بذارید...روحتون شاد!
    3-خفگی با گاز و دود و مونواکسید کربن:
    روش شیک و تر تمیزی هست...البته احتمال خطرش بالاست....ممکنه بقیه اسیب ببینن...ولی به درک...وقتی شما نباشید بقیه هم صد سال نباشن...خیالی نیست...صادق هدایت هم همینطوری خودشو کشت....برید حموم-بهترین لباستونو بپوشید-مرتب و منظم-شیرگاز و باز کنید و روی تخت دراز بکشید....چشماتونو ببندید و به هیچ چیز فکر نکنید...نفس عمیق...عمیقتر...خوبه... برید به سلامت....روحتون شاد!
    4-خفگی با طناب:
    دار...بهترین روش....البته یه کم زشت میشید....زبونتون ممکنه از دهنتون بیفته بیرون و سیاه بشید....ولی خوب...اینم یه روشیه....فقط باید از سلامت سقف خونتون مطمئن باشید که رو سرتون خراب نشه...ترجیحا به میله ی بارفیکس ببندید...گره شل نباشه....اینا نکاتی هست که نباید فراموش کنید.چهارپایه هم یادتون نره....روحتون شاد!
    5-سورنگ هوا:
    اینم روش شیک و تر تمیزی هست...
    6-زنده به گور:
    این یه کار تیمیه...باید یه نفر دگه هم باشه....ازش خواهش کنید شما رو در قبری که برای خودتون کندید....دفن کنه...زنده به گور شدن هم کمی ترسناکه اما خوب خیلی هیجان انگیزیه....
    7-قورت دادن شی:
    مثل بچه ها یه چیزی مثل سکه ای ... یا یه جسم بزگ و قورت بدید...خفه میشید...به لقاالله میپیوندید.
    8-بالش:از یه نفر بخواین شما رو با بالش خفه کنه
    9-نایلون:یه نایلون بکشین رو سرتون و بعد دورشو با چسب محکم ببندین...خفه میشین...
    بیماری:
    10-برید از یک معتاد مبتلا به ایدزخواهش کنید..به شما یه چنگ بندازه...ایدز میگیرید....مرگ تدریجی...
    11-خوردن قرص....چهار تا بسته استامینوفن و دیازپام کارتونو راه میندازه....سیانور هم اگه گیر اوردین بد نیست....قرص اکس هم خوبه برای اور دوز کردن...
    12-برید معتاد بشید....بدنتون کرم میگریه...چند وقت بعدم تو جوب میمیرید...
    شوک:
    13-صندلی الکتریکی...برای اعدامی ها ازش استفاده میکنن...خوبه...بد نیست.
    14-یه سیم که تهش پریز باشه رو به برق وصل کنید و سیم لخت برق و بگیرید دستتون...خداحافظ شما...فقط باید حواستون باشه که برقا نره...خودکشی نصفه کاره بمونه...
    سوختن:
    15-خودسوزی...البته نه با بنزین چون گرونه!کارت سوخت از کجا بیارید...دنگ و فنگ زیاد داره....الکل بهتره...
    16-در یک حرکت انتحاری بمب به خودتون ببندید و هم خودتونو بکشید هم مردم و از شر یه نفر راحت میکنید...ملت کمتر-زندگی بهتر
    17-در یک وان پر از اسید بخوابید...ذوب شد لحظه لحظه ی پوستتون...خیلی دردناکه
    خونریزی و جراحت: این زیاد میشه از توش روش در اورد...
    18-تیغ و رگ زدن:توی وان اب گرم دراز بکشید و به تیغ تیز و برنده خیره بشید...از انعکاس نوری که به تیغ میخوره خیلی لذت میبرید...باید اول رگ اصلی و تو دستتون پیدا کنید و بعد تیغ و بکشید روی مچ دستتو...گرمای خون...بخار اب داغ...
    من جای شما باشم روی دیوار بخار گرفته ی حموم با خونم مینویسم:
    THE END ...بخار که بهش بخوره...یه صحنه ی خیلی شیک ازش در میاد.
    19-فرو کردن چاقو به سینه-قلبتون...
    20-استفاده از اسلحه
    نکته 1:اگه اسلحه هفت تیری وکوچیک باشه...پیشنهاد میکنم یه دونه تیر توش بندازید و یه بازی هم قبل مرگتون بکنید....ببینید چندمین تیر نصیبتون میشه
    نکته 2:اگه اسلحه هفت تیری هست....ترجیحا شقیقه اتونو یا میان دو ابرو رو نشانه برید...تا مغزتون بپاشه به دیوار
    نکته3:اگه اسلحه شکاری،پیشنهاد میکنم لوله اشو داخل دهنتون فرو کنید و شلیک کنید بین دو ابرو-شقیقه توصیه نمیشه
    21-با پتک یا چوبی چیزی بکوبونید تو فرق سرتون...جادر جا تموم میکنید
    22-پرت شدن از ارتفاع
    پل هوایی-پل عابر-کوه-دره-ساختمان مسکونی بالای شش طبقه-برج اداری-برج مسکونی-برج میلاد...من خودم برج و انتخاب میکنم.
    23-تصادف
    عمدی با ماشین با سرعت بالا برید تو دیوار-رودخونه-از پل بیاید پایین-برید تو گارد ریل...کلا تو ایران رانندگی کردم=خودکشی
    اما پیشنهاد من ادغام روش 23 و 22 و 15...چطوری؟
    با ماشین لب دره بایستید و در حالی که صندوق عقب پر از دبه های الکل یا نفت یا بنزین باشه...دنده رو خلاص کنید....ماشین حرکت میکنه و به ته دره سقوط میکنید...ماشین منفجر میشه...هیچی ازتون نمیمونه...خیالتون راحت.
    24-بپرید وسط خیابون...صد تا ماشین از روتون رد میشن....
    25-برید جنگل یه کشور خارجی خودتونو خوراک حیوانات وحشی کنید.
    26-سوار هواچیمای ایرانی بشید.این خودکشی نیست شهادته.......
    27-یه روش دیگه هم هست اونم اینه که مثلا توی بیمارستانها از طریق پرونده ی پزشکیتون اقدام کنید...چطوری؟اگه ایست قلبی داشتید میتونید از قبل درخواست بدید که شما رو احیا نکنند.
    یخ زدگی:
    28-برید سیبری و از سرما و یخ زدگی تموم کنید-
    براتون زندگی خوب و خوشی و ارزومندم.همیشه سلامت باشید

2. کاربر مقابل از Zan Zalil عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

EHSAN1989 (24th May 2012)

نام واقعی
    ehsan
    استاتوس
    از هزاران یك نفر اهل دل اند آن هم تویی ما بقی تندیسی از
    شغل و حرفه
    شرکت کاله
    تیم های محبوب خارجی