سوتی های من و تو 3
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: سوتی های من و تو 3

نام واقعی
    Mohammad
    شغل و حرفه
    پیمانکار طبخ و توزیع غذا
    تشکر شده 1,453 بار در 385 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

سوتی های من و تو 3

رئيس بهزيستى اومده با افتخار ميگه : بحمدالله امسال افراد تحت پوشش دوبرابر شده اند! خاك بر اون سرت! آخه اينكه بدبخت بيچاره بيشتر شده بحمدالله داره؟! هر چی ما هیچی نمیگیم

با دوستم داشتیم میرفتیم جایی..دو تا دختر داشتن قدم میزدن....دوستم بهم گفت نیگا کن امیر عجب هیکلی دارن....وقتی رفتیم جلوتر دیدیم خواهرای خودشن....دوستم اب شد رفت توی زمین...اما ما دیگه به روش نیاوردیم تا بیشتر از این خجالت نکشه!!!!!

یه روز خواهر یکی از دوستام بهم گفت اقا سلمان داداشه من سیگار میکشه؟؟وقتی میاد خونه بوی سیگار میده..منم خیلی جدی گفتم نه غلط میکنه سیگار بکشه من که ندیدم ولی اگه ببینم میزنم تو گوشش رابطه ام را باش قطع میکنم باش.من نه خودم سیگار میکشم نه دوستام ..بعد بهم گفت خیالم راحت شد.بعد از ظهر همان روز با همون دوستم
    که همسایه مغازم بود دو تایی داشتیم سیگار میکشیدیم که یهو خواهرش از طبقه بالای پاساز منو صدا کرد گفت :دستتون درد نکنه فقط اگه خواستی بزنیش به اونم بگو 2 تا هم به تو بزنه..

يه بار نون خريده بودم داشتم با چاقو از وسط نصفشون ميكردم كه يهو سفره پاره شد منم صداشو در نياوردم داشتيم غذا ميخورديم كه پارچ دوغ از دستم افتاد همه گوشه سفره رو گرفتن كه دوغ نريزه رو فرش! ولي ...

رفته بودیم مشهد به رفیقم میگم: وای محمد کفشام کو؟ الا که دستم بود؟
    گفت؟ پاته!!!!!!

یه روز مادر یکی از دوستام که خیلی رو ما حساب میکرد امد مغازه
    در مورد پسرش داشت حرف میزد وبه من میگفت:سلمان جان تو با علی حرف بزن بگو بهش که دختر بازی ادمو از کارو زندگی میندازه..من همش بهش میگم از شما یاد بگیره و از این حرفا..حالا دوست دختر منم راه به راه زنگ میزنه منم واسه حفظ ابرو جواب نمیدادم.
    در حال صحبت بودیم که یه دفعه از در اومد تو..خجالت نمیکشی؟؟چرا جواب تلفن نمیدی؟؟
    مردم دوست پسر دارن ما هم داریم..معلومه چه غلطی داری میکنی؟؟
    مادر دوستم گفت خوب من دیگه مزاحم نمیشم.با علی هم نمی خواد حرفی بزنی

چند سال پیش
    با خواهرم بیرون بودیم که دوستشو تو خیابون دید شروع کرد به گپ زدن منم مدام میگفتم بریم دیر شد نمی اومد کیف پولش هم پیش من بود گفتم من میرم تا مجبور بشی پیاده بیای
    پریدم سر خیابون ماشین گرفتم تا سوار شدم دیدم خواهر هم اومد اما ماشین دیگه راه افتاد اونم ماشین گرفت پشت سرم اومد
    وقتی میخواستم پیاده شم به راننده پونصد تومن دادم گفتم دو نفر !! گفت شما که یه نفری گفتم نه خواهرم تو ماشین پشتیه پول همراهش نیست اونم حساب کنین
    هنوز قیافه راننده رو که هاج و واج نگام میکرد یادم نرفته

یه بار که مهمون اومده بود خونمون گفت اگه بخواین اینقدر تدارک ببینین دیگه نمیام.
    مامانم هم گفت شما تشریف بیارین ما نون خشک میزاریم جلوتون!

دوستمو اومده خونمون.براش فیلم گزاشتم.سی دی اول که تموم شده،سی دی رو عوض کردم.
    میگه چرا عوض کردی ؟
    میگم چیکار کنم خب ؟
    میگه مگه اونطرف سی دی رو پُر نکردن ؟!!!

رهنمایی بودم
    دوستم تو ایستگاه اتوبوس وایساده بود منم از پشت دویدم که یه نخ بندازم دور گردنش مثلا خفش کنم.
    تا رسیدم نیم متریش برگشت. منم ترسیدم
    پاهام رفت جلو خودم نرفتم
    خلاصه شپلق خوردم زمین جلو اون همه آدم.
    یهو یکی گفت : به به ! به به! پاشو پاشو
    دیدم یکی از معلما تو ایستگاه نشسته داره منو نگاه میکنه
    آب شدم جلوش

با جی افم میخواستم برم بیرون ... به بابام گفنم سوئیچ ماشین رو بده میخوام برم بیرون... گفت کجا میری؟؟ گفتم : میخوام برم فوتبال ... بالاخره رفتم دنبال جی افم و با ماشین رفتیم بیرون ... پشت چراغ قرمز بودیم که دیدم یه نفر در ماشین رو باز کرد و نشست توش ... دیدم بابامه ... بابام هم با تمام جدیت گفت : میدونستم تو فوتبال هم هیچ خری نمیشی ...
    از همه جالبتر جی افم بود ... چون تا بابام رو دید مثل برق پرید بیرون و الفرار ...

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟

2. 2 کاربر مقابل از Zan Zalil عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

NumBer1 (28th May 2012), shaghayegh4410 (28th May 2012)