آخرين بازيكني كه به درخواست كي روش به تيم ملي ملحق شد اشكان دژاگه بود كه پزشكان در تلاشند اورا به بازي يكشنبه با ازبكستان برسانند. بازیكن ایرانی تیم وولسفبورگ آلمان ، شانس تیم ملی فوتبال كشورمان را برای حضور در رقابتهای جام جهانی 2014 برزیل زیاد ميداند.
دژاگه كه از یكشنبه شب گذشته به جمع دعوت شدگان به اردوی تیم ملی فوتبال ایران در كمپ بشیكتاش استانبول اضافه شده است، روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگاران افزود: درچند روزی كه به جمع ملی پوشان ایران اضافه شده ام، متوجه انگیزه بالای آنان برای حضور در جام جهانی شده ام و به نظرم این تیم شایسته حضور در جام جهانی است.

وی در باره میزان آمادگی خود افزود من به تازگی از بند مصدومیت رهایی پیدا كرده ام و در آلمان نیز به فیزیوتراپی و آب درمانی می پرداختم ، اكنون نیز چند روزی است زیر نظر كادر پزشكی تیم ملی فوتبال ایران تمرینات سبكی را انجام می دهد با این وجود امید دارم كه بتوانم خود را به بازی مقابل تیم ازبكستان برسانم .
این بازیكن ایرانی شانس خود را برای حضور در تركیب تیم ملی فوتبال ایران در دیدار مقابل ازبكستان پنجاه، پنجاه دانست و اظهارداشت : همه چیز بستگی به نظر سرمربی تیم ملی و میزان آمادگی من دارد ولی امیدوارم به این بازی برسم .
دژاگه شرایط دیگر دعوت شدگان به اردوی تیم ملی فوتبال ایران را مناسب دانست و گفت: با آنكه چند روزی بیشتر نیست كه به جمع بازیكنان اضافه شده ام ولی شور و نشاط و انگیزه بالا را در میان آنان مشاهده می كنم .
وی در پایان اظهارداشت: با توجه به شرایط مهیا شده برای تیم ملی فوتبال ایران و انگیزه بالای بازیكنان به نظر من، تیم ایران می تواند به جام جهانی 2014 برزیل صعود كند.