مسی :ناکامی در لیگ قهرمانان اروپا دردناک تر از ناکامی در لالیگا بود
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: مسی :ناکامی در لیگ قهرمانان اروپا دردناک تر از ناکامی در لالیگا بود

نام واقعی
    شهرام
    استاتوس
    NO RAGRETS
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Portugal
    تشکر شده 2,195 بار در 664 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 6 تاپیک

مسی :ناکامی در لیگ قهرمانان اروپا دردناک تر از ناکامی در لالیگا بود

لیونل مسی، ستاره آرژآنتینی باشگاه بارسا همچنان از شیوه حذف ناعادلانه تیمش از گردونه رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا به دست چلسی ناراحت و ناراضی است.
    آبی اناری ها در هر دو دیدار رفت و برگشت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا مقابل چلسی بر بازی تسلط داشتند ولی در مجموع دو بازی رفت و برگشت با نتیجه 2-3 مغلوب آبی های لندنی شدند.
    مسی دراین باره گفت:« من به شدت از ناکامی تیمم از قهرمانی در لالیگا ول یگ قهرمانان اروپا ناراحت شدم ولی از ناکامی تیمم در لیگ قهرمانان اروپا بیشتر عصبانی شدم تا از ناکامی در لالیگا؛ چون حذف ما ناعادلانه بودو چون من یک ضربه پنالتی را از دست دادم. البته در مجموع به خاطر فصلی که پشت سرگذاشتم خوشحالم ولی ما از اینکه نتوانستیم به فینال لیگ قهرمانان اروپابرسیم، همه به شدت عصبانی شدیم. ما در یک قدمی فینال بودیم و واقعا عصبی کننده بود. البته ما در فصل آینده برای فتح جامهای بیشتری می جنگیم و برای تیم ملی کشورم هم برای کسب مجوز حضور در جام جهانی 2014 تلاش می کنم.»

مسی در مورد جانشنینی پپ هم گفت:« بعد ز اتمام موفقیتهای پپ با بارسا، جانشینی او کار آسانی نیست. من از زمانی که بچه بودم، تیتو را می شناختم و می دانم که چه توقعاتی می توانیم از اوداشته باشیم. همه ما در طول این 4 سال نهایت تلاش ممکن را با پپ انجام دادیم و امیدوارم که بعد از این هم اوضاع به همین نحو پیش برود.»
    جالب اینجا بود که یکی از خبرنگاران آرژانتینی قبل از پرسیدن سوالش، پدر شدن مسی را به او تبریک گفت وسپس سوالش درمورد بازی آتی آرژانتین مقابل اکوادور را مطرح کرد. مسی در پاسخ به این سوال اندکی مکث کرد و گفت: « راستش سوال را اصلا نشنیدم. فکرم کاملا جای دیگری بود.»

نام واقعی
    یاســــر
    استاتوس
    راه ما جداست...
    شغل و حرفه
    برنامه نویس و گرافیست ، تازگی ها هم آپلودر
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | France
    تشکر شده 6,559 بار در 1,863 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 45 تاپیک
    یه ناکامی دیگه هم مونده مسی جان
    اگر روزي دشمن پيدا كردي، بدان در رسيدن به هدفت موفق بودي /// اگر روزي تهديدت كردند، بدان در برابرت ناتوانند
    اگر روزي خيانت ديدي، بدان قيمتت بالاست /// اگر روزي تركت كردند، بدان با تو بودن لياقت مي خواهد

----------------------------------------------------------------------------

ياد گرفتم، پيشنهاد ميکنم...

1... با احمق بحث نکنم و بگزارم در دنياي احمقانه خويش خوشبخت زندگي کند...

2... با وقيح جدل نکنم چون چيزي براي از دست دادن ندارد و روحم را تباه ميکند...

3... با کودک بحث نکنم چون مرا با دانش خويش مي سنجد هم سطح خويش ميپندارد...

----------------------------------------------------------------------------

حتی اگه عمر دست خدا باشه ، عقلت دست خودته...