ماریو بالوتلی، مهاجم منچسترسیتی، اعلام کرد اگر کسی در خیابان با انداختن موز به سویش، به او توهین نژادپرستانه کند، او را خواهد کشت.

این مهاجم جوان ایتالیایی در طول دوران حرفه ای اش بارها با چنین مشکلی مواجه شده و تایید کرد دیگر چنین مسائلی را تحمل نخواهد کرد.
این در حالی است که او تا چند روز دیگر باید همراه با تیم ملی ایتالیا در رقابت های یورو 2012 در اوکراین و لهستان شرکت کند؛ کشورهایی که در آنها گروه های افراطی نژادپرست دردسرهای زیادی برای بازیکنان رنگین پوست ایجاد می کنند.

سوپر ماریو در گفتگو با فرانس فوتبال در مورد یکی از اتفاقاتی که در زمان حضورش در ایتالیا در یک کافه در شهر رم برایش رخ داد، گفت:" دو یا سه پسر جوان بودند و خوش شانس بودند که پلیس خیلی زود از راه رسید زیرا قسم می خورم، تا سر حد مرگ کتک شان می زدم.
واقعا می خواستم حسابی بزنم شان. امیدوارم این اتفاق دیگر رخ ندهد زیرا اگر در خیابان کسی موز به سمت من پرتاب کند، من به زندان خواهم رفت زیرا او را خواهم کشت.
باید ببینیم در یورو چه رخ خواهد داد. امیدوارم مشکلی رخ ندهد. واقعا نمی توانم با این مسئله کنار بیایم.

اصلا این مسئله را قبول نمی کنم. اگر این مسئله بار دیگر در زمان مسابقه رخ دهد، زمین را ترک می کنم و به خانه برمی گردم.

در سال 2012 این مسائل غیرقابل پذیرش است. وقتی شما قوی هستید، مردم برای عصبانی کردن شما به هر کاری دست می زنند. آنها فکر می کنند بهترین راه عصبانی کردن شماست."