نوري شاهين ستاره باشگاه رئال مادريد در صحبتهايي اعلام کرده که مطمئن است که به زودي توانايي هايش را در رئال اثبات خواهد کرد

اين ستاره ترکيه اي که تابستان گذشته به رئال مادريد پيوست، در طول فصلي که گذشت با مصدوميتهاي متعددي دست و پنجه نرم مي کردو در اولين فصل حضورش در اين تيم تنها 10 بازي براي رئال انجام داد. ناکامي او در رئال باعث شده تا شايعات متعددي درمورد احتمال جدايي او از اين تيم مطرح شود ولي ستارهس ابق بوروسيا دورتموند در صحبتهايي اعلام کرده که فوتبالش را با پيراهن رئال ثابت خواهد کرد.

شاهين در صحبتهايي به اسکاي سپورتس ايتاليا گفت:« متاسفانه فصل خوبي براي من نبود. آن هم به خاطر مصدوميتهايي بود که با آنها دست و پنجه نرم کردم.ولي موفقيت با رئال اصلا کار آساني نيست. به ويژه در سال اول حضورت در اين تيم. من مطمئنم که سال آينده، سال من خواهد بود.مشکلات فيزيکي مانع از موفقيت من شد و اين در چندين ماه براي من رخ داد؛ حتي در اردوي پيش فصل تيم هم مصدوم بودم.البته الان حالم خوب است و هيچ مشکلي ندارم.»

شاهين ادامه داد:« اميدوارم که جامهاي فراواني را با رئال فتح کنم.رئال تيم بزرگي است. زندگي موقعيتهاي خوبي را براي من ايجاد کرده ولي روياي من قهرماني با رئال در ليگ قهرمانان اروپاست.اگر اين اتفاق بيفتد، من خوشبخت ترين مرد در دنيا خواهم بود.»

شاهين درمورد ژوزه مورينيو گفت:« او مربي واقعا متوقعي است و بيشترين توقعات را از تک تک شاگردانش دارد و ما اين را کاملا درک مي کنيم. از سوي ديگر او هيچ مشکلي در تمجيد از شاگردانش ندارد و هرزماني که بازيکني بتواند توقعات مورينيو را برآورده کند، او از آن بازيکن تمجيد خواهد کرد.»