ـ چندی پیش همزمان با نتایج ضعیف پرسپولیس در رقابتهای لیگ شایعهای مبنی بر مدیرعاملی قریبالوقوع مجید فرخزادی منتشر شد. شایعهای که از سوی او نه تایید شد نه تکذیب.مجید فرخزادی پس از تاخیری چند روزه در گفتوگو با قانون در واکنش به شایعه مدیرعاملیاش در باشگاه پرسپولیس حرفهای جالبی را به زبان آورد.فرخزادی گفت:« قبل از هر چیز باید تاکید کنم که آقای دکتر عباسی به دنبال بسترسازی مناسبی است تا اعضای هیاتمدیره باشگاه پرسپولیس از افراد موجهی باشند. افرادی که بتوانند به رشد و توسعه این باشگاه کمک کنند. به همین دلیل است که وزارت ورزشوجوانان تا کنون دست نگهداشته تا با سعهصدر این اعضا را معرفی کند.»

عضو پیشین هیاتمدیره پرسپولیس ادامه داد:« افرادی که از سوی وزیر ورزش به عنوان اعضای هیاتمدیره پرسپولیس معرفی خواهندشد به طور حتم افرادی همسو و همفکر با یکدیگر هستند که به نظرم میتوانند به رشد و توسعه باشگاه پرسپولیس کمک کنند.»وی ضمن پرهیز از افشای نام اعضای هیاتمدیره گفت:« اجازه بدهید در شرایط فعلی نامی از فرد خاصی نبرم. امیدوارم در روزهای آینده خبرهای خوشی به گوش هواداران پرسپولیس برسد.»
فرخزادی در پاسخ به این سوال که آیا خود شما عضو هیات مدیره باشگاه هستید یا خیر به قانون گفت:« البته برخی از دوستان از روی حسن ظن گفتند که من مدیرعامل بعدی باشگاه هستم. من هم در همین جا اعلام میکنم که نه در گذشته به صندلی مدیرعاملی چشم دوخته ام و نه حالا چنین قصدی دارم. بنابراین دلیلی برای نگرانی دوستان وجود ندارد. از این گذشته اگر بتوانم به پرسپولیس خدمتی کنم از هیچ تلاشی دریغ نمیکنم.»
فرخزادی در مورد حضور احتمالی حسینهدایتی در هیاتمدیره باشگاه گفت:« آقای دکترعباسی نسبت به حضور افرادی که بتوانند بار مالی قابل توجهی را از روی دوش دولت بردارند در هیاتمدیره پرسپولیس استقبال میکند. به طورحتم آدمهایی مثل هدایتی هم میتوانند در هیاتمدیره این باشگاه کمک موثری باشند.»
عضو اسبق هیاتمدیره درباره شایعه برکناری کاشانی از مدیرعاملی پرسپولیس گفت:« اجازه بدهید درباره برکناری کاشانی حرفی نزنم اما هیات مدیره جدید قطعا میتواند رای خودش را به اجرا بگذارد و با نظر رئیس مجمع تغییر و تحولاتی را در مدیریت باشگاه ایجاد کند. در دورههای قبل هم همینطور بوده و اصلا موضوع عجیبی نیست.»