سرمربي پرسپوليس گفت: قطعا تا روز ديدار با استقلال شرايط پرسپوليس بهتر خواهد شد.

حميد استيلي عنوان کرد: پس از نتيجه خوبي که مقابل صنعت نفت گرفتيم به بازيکنان استراحت داديم تا با يک ريکاوري خوب تمرينات خود را آغاز و خود را براي برگزاري يک اردوي خوب در مشهد آماده کنيم.
وي افزود: در اين اردو سعي خواهيم کرد شرايط تيمي خودمان را بهتر و خود را آماده کنيم تا بعد از تعطيلات پر قدرتتر جلوي حريفان بايستيم و فوتبالي زيبا که هواداران آن را دوست دارند به نمايش بگذاريم.
استيلي در خصوص سجده شکرش پس از بازي با صنعت نفت آبادان گفت: فقط خواستم از خداوند تشکر کنم که شرمنده اين هواداران نشدم. خوشبختانه همه دست به دست هم داديم تا اين نتيجه خوب رقم بخورد و هواداران شاد شوند. من باز هم اعتقاد دارم که اين تيم روز به روز بهتر ميشود و روانتر بزاي خواهد کرد.
سرمربي پرسپوليس درباره اينکه گفته ميشود که اين برد جوابي به اظهارات مايلي کهن بود، گفت: مايلي کهن بزرگ ما است و مربي من بوده و در همه حال به او احترام ميگذارم و هميشه براي ايشان آرزوي موفقيت دارم. ما زحمت کشيديم و نتيجه گرفتيم. اگر در بازيهاي گذشته بدشانس نبوديم اولين برد خود را زودتر جشن ميگرفتيم.
استيلي در جواب اين سؤال که براي دربي چه برنامهاي داريد گفت: اول بايد خودمان را براي ديدار سخت مقابل ذوب آهن در اصفهان آماده کنيم. ذوب آهن در چند سال اخير تيم خوبي نشان داده و قطعا مقابل ما انگيزه زيادي دارد. از طرف ديگر ما هم ميخواهيم تا قبل از دربي شرايطمان بهتر شود.
اين مربي اضافه کرد: صددرصد در دربي بهتر به ميدان خواهيم رفت و نمايش بهتري خواهيم داشت. هر روز که ميگذرد ما بهتر ميشويم و قطعا 25 شهريور و در ديدار با استقلال يک بازي زيبا را به نمايش ميگذاريم.
استيلي در پاسخ به اين سؤال که براي مهار مجيدي چه برنامهاي داريد به فارس گفت: در هر تيمي نقاط ضعف و قوتي و بازيکن خوبي وجود دارد. ما با يک برنامه ريزي خوب براي بازيکنان استقلال و مجيدي پا به دربي خواهيم گذاشت و قطعا شرايط را ميسنجيم تا بهترين تصميم را براي رسيدن به اهدافمان بگيريم. ما هم بازيکنان خوبي داريم که هر کدام هر لحظه ميتوانند تاثيرگذار و موثر باشند. اميدوارم با حمايت هواداران بتوانيم در دربي نتيجه خوبي بگيريم.
وي در پايان در خصوص ديدار ايران مقابل اندونزي که جمعه هفته جاري برگزار ميشود تصريح کرد: با توجه به اينکه تيم ملي اولين بازي خود را بايد در ورزشگاه آزادي انجام دهد قطعا با يک پيروزي خوب ميتواند دل هواداران را شاد و شرايط را براي صعود مساعد کند. براي تيم ملي آرزوي موفقيت ميکنم و اميدوارم بازيکنان پرسپوليس نيز بهترين بازي خود را براي کيروش و تيم ملي انجام دهند.