جواد کاظميان در گفتوگو با خبرگزاري فارس، پس از عقد قرارداد 2 ساله با پرسپوليس اظهار داشت: خيلي خوشحالم که دوباره خدا اين توفيق را به من داد که در خدمت پرسپوليس باشم تا انشاءالله امسال روند بهتري را پشت سر بگذاريم، اميدوارم اسير بدشانسيهاي فوتبال ديگر نشويم.

وي افزود: امروز به مدت 60 دقيقه در جلسه با محمد رويانيان شرکت کردم، حرفهاي او بسيار اميدوارکننده و دلگرمکننده بود.

کاظميان تاکيد کرد: با توجه به صحبتهايي که انجام شد من در پرسپوليس ماندم اما بايد اين را بگويم که من در ليست دنيزلي بودم اما حالا شايد با تأخير اين موضوع اعلام شد. روي هم رفته به توافق رسيديم تا دوباره پيراهن پرسپوليس را بر تن کنم.

کاظميان خاطر نشان کرد: خوشبختانه در باشگاه با مديرعاملي طرف هستيم که بسيار رو راست است. من نشست بسيار خوبي با رويانيان داشتم و قطعا تمام توان خودم را به نمايش ميگذارم تا بهترين عملکردم را در پرسپوليس فصل جديد داشته باشم و به اين تيم کمک کنم.

مهاجم پرسپوليس تأکيد کرد: در فصل گذشته آمار گلزني بدي نداشتم. 6 گل براي پرسپوليس زدم، 5 پنالتي گرفتم و چندين پاس گل دادم، نکته جالب اين بود که در کتابي که سردار داشت و آمار تک تک بازيکنان را ريز به ريز به من نشان داد شرايط من بد نبود.

وي افزود: نميتوانم بگويم در کتاب سردار رتبه چندم براي من بود اما شرايطم خوب بود. من سعي خواهم کرد فصل آينده بازيکن موثري براي تيم باشم تا دوباره دل هواداران را به دست بياوريم.

کاظميان تأکيد کرد: من از هواداران ميخواهم که فصل گذشته را فراموش کنند البته سخت است ولي متأسفانه به هر دري زديم بسته بود. انشاءالله با نيروهاي جديد و بازيکناني که در اين تيم ماندني هستند همه با هم کمک ميکنيم تا پرسپوليس سربلند و دوباره موفق باشد و سال تلخ 90 را پشت سر بگذارد.