مهاجم پرسپوليس گفت: برخی قصد سوءاستفاده داشتند و منتظر موقعیت برای فاصله اندازی بین هواداران و تیم بودند که با هوشیاری هواداران این ترفند خنثی شد.وحید هاشمیان صبح امروز (شنبه) در کلینیک باشگاه حضور یافت تا انگشت مصدومش را مورد مداوا قرار دهد و سپس در مصاحبهاي به سؤالات پاسخ داد:

*ابتدا در خصوص شرایط بدنی و وضعیت انگشت آسیب دیده ات بگوييد...

امروز برای مداوای انگشت دستم به کلینیک باشگاه آمدم. حدود 10 روز است که دستم را باز کردهام ولی عکسی که گرفتم نشان میدهد، انگشت دستم هنوز صد در صد جوش نخورده اما مشکلی برای انجام تمرینات ندارم و خدا را شکر، توانستم خودم را به لیست 18 نفره تیم برسانم. این تعطیلات فرصت خوبی است برای من و دیگر بازیکنان که بتوانیم با هماهنگی و آمادگی بیشتر در بازی های آینده شرکت کنیم.

*بازی برابر صنعت نفت را چطور ارزیابی می کنید؟

ما در بیشتر بازیهای قبلی، مثل بازی مقابل ملوان و مس سرچشمه واقعا بدشانسی آوردیم. در بازی برابر ملوان در اوج برتری و حملات فراوان، گل خوردیم. در بازی با مس سرچشمه نیز ابتدای بازی گل خوردیم اما در این بازی برابر صنعت نفت با هوش بودیم و از فرصتهای بدست آمده استفاده کردیم. این برد باعث افزایش روحیه تیم شد و حالا کادر فنی با خیال راحت می تواند از این تعطیلات استفاده کرده و تیم را در جهت هماهنگی، انجام کارهای تاکتیکی و آماده سازی هدایت کند.

*عملکرد جواد کاظمیان چطور بود؟

خیلی خوشحالم از اینکه جواد خوش درخشید و به همه روحیه داد. در شرایطی که مهاجمان پرسپولیس با مصدومیت مواجه شدهاند و تیم نیاز به استفاده از موقعیتهای گلزنی داشت، جواد عصای دست تیم شد و روحیه مضاعفی را ایجاد کرد. کاظمیان بازیکن با استعداد و باهوشی است و در دو بازی که به میدان رفته، چهار گل به ثمر رسانده و اگر به آمادگی صد در صد برسد، قطعا بهتر از اینها کار می کند.

*شرایط ورزشگاه و حمایت هواداران را چگونه ارزیابی می کنید؟

ما در چند بازی خانگی علیرغم برتری، گل اول را خوردیم و این شوکی بود برای هواداران، کادر فنی و بازیکنان، نیاز داشتیم با حمایت هواداران از این حالت خارج شویم ولی نباید با عجله برخی هواداران مواجه میشدیم چرا که در آن شرایط، برخی قصد سوء استفاده داشتند و منتظر موقعیت برای فاصله اندازی بین هواداران و تیم بودند که شکر خدا با هوشیاری هواداران این ترفند خنثی شد و پرسپولیس با برد مقابل صنعت نفت به استقبال تعطیلات دو هفته ای می رود تا با یک تیم متفاوت به این مسابقات بازگردد.

* عملکرد تیم در پنج هفته اول را چطور دیدید؟

ما در این 5 هفته ابتدایی مسابقات لیگ، بجز نتیجه، بازیهای خوبی را ارائه دادیم اما اول فصل است و همه مسیرها برای رسیدن به یک تیم ایده آل و کسب نتایج مطلوب باز است.

* با توجه به مشکل پرسپولیس در خصوص مصدومیت مهاجمان، نظرت در مورد خط حمله این تیم چیست؟

این شرایط طبیعی است، البته با کمی بدشانسی. من در اولین جلسه آسیب دیدم و مهرداد نیز با مصدومیت مواجه شد و از سوی دیگر هادی نوروزی هم به جمع آسیب دیدگان اضافه شد و پرسپولیس از ابتدای راه با بدشانسی مواجه شد اما امیدوارم بازیکنان مصدوم هر چه زودتر به تیم اضافه شوند تا با آمادگی کامل به جمع مدعیان ملحق شویم.