آخرین باری که هادی نوروزی کنار سرخپوشان دیده شد/ آغاز تمرینات پرسپولیس از امروز

تیم فوتبال پرسپولیس دور جدید تمرینات خود را از امروز دوشنبه، همزمان با چهلمین روز درگذشت کاپیتان فقید خود آغاز خواهد کرد.

به گزارش پرسپولیس اف سی و به نقل از  سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، چهل روز پیش از این بود که کاپیتان هادی نوروزی برای آخرین بار در تمرین پرسپولیس حضور پیدا کرد. او که از ناحیه عضله ران آسیب دیده بود، در تمرینات بدنی تیم شرکت کرد و بعد به دویدن دور زمین پرداخت. این آخرین باری بود که هادی نوروزی با آن لبخندها و چهره آرام، کنار سرخپوشان دیده شد و هنوز هم هر از چند گاهی شاید بازیکنان و برانکو ایوانکوویچ وقتی کاپیتان نوروزی را وسط زمین حاضر نمی‌بیند، شاید ناخودآگاه برای یک لحظه چشم‌هایشان دور زمین دنبال هادی نوروزی می‌گردد ولی خبری از او نیست.

چهل روز پیش وقتی لباس‌هایش را عوض کرد و رفت، دیگر برنگشت. حالا دور زمین یک پلاکارد قرار دارد که هر لحظه یاد کاپیتان هادی در درفشی‌فر زنده باشد و متن روی آن، هر لحظه به یاد بازیکنان می‌آورد که باید قهرمان لیگ شوند و آنها هم تلاش می‌کنند و منتظر فرصتی هستند تا با عدم اشتباهات داوری خودشان را بالا بکشند.

پرسپولیس ناباورانه جام حذفی را از دست داد، در حالی که با وجود 10 نفره شدن در خانه حریف، تیم برتر بود و دروازه حریف خود را با خطرهای جدی‌تری مواجه کرد. در روزی که با حذف شدن گلزن اول و دروازه‌بان‌های اول و دوم خود با تصمیمات داوری و پس از محکوم شدن به صد دقیقه بازی 10 نفره برابر نماینده اصفهان با وجود شایستگی صعود، حذف شد. حال تمام نگاهش به لیگ است و دور جدید تمرینات را از ساعت 15 امروز در ورزشگاه درفشی‌فر آغاز می‌کند.

پرسپولیسی‌ها تاکنون در بازی‌هایی از لیگ که اشتباهات فاحش داوری در آنها روی داده است، 14 امتیاز از دست داده‌اند.
دیدگاهتان را بنویسید