آخرین تمرین شاگردان کی‌روش در هوای سرد تهران|تمرینات اختصاصی برای امیری

پرسپولیس اف سی: آخرین جلسه تمرین تیم ملی فوتبال ایران در تهران با حضور ۱۵ بازیکن در آکادمی ملی فوتبال برگزار شد.

آخرین جلسه تمرینی تیم ملی فوتبال پیش از سفر به مالزی برای دیدار با تیم ملی فوتبال سوریه در مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه امروز از ساعت ۱۵:۳۰ در آکادمی تیم‌های ملی فوتبال ایران برگزار شد.

پس از این تمرین ملی‌پوشان بامداد سه‌شنبه راهی مالزی می‌شوند تا تمرین‌های آماده‌سازی خود را در این کشور دنبال کنند.

در تمرین امروز ۱۵ بازیکن حاضر بودند و ۸ بازیکن باقی مانده که همگی لژیونر هستند در مالزی به جمع ملی‌پوشان اضافه می‌شوند.

در این تمرین محمدرضا اخباری، رشید مظاهری، پژمان منتظری، محمد انصاری، حسین ماهینی، مرتضی پورعلی‌گنجی، عزت‌الله پورقاز، رامین رضاییان، امید ابراهیمی، کمال کامیابی‌نیا، وحید امیری، مهدی ترابی، مهدی طارمی و اشکان دژاگه حاضر بودند.

از بین ۱۵ بازیکن حاضر در اردو تنها وحید امیری به دلیل مصدومیت، جدا از سایر بازیکنان با میکائیل مربی تیم ملی تمرین می‌کرد.

وحید امیری که گویا از بند مصدومیت رها شده و برای دیدار مقابل سوریه مشکلی ندارد، امروز جدا از سایرین به تمرینات اختصاصی روی آورد.

در تمرین امروز بازیکنان ابتدا به وسیله توپ و با انجام حرکات دلخواه شروع به گرم کردن بدن‌های خود کردند و سپس کی‌روش برنامه‌ی تمرینی را برای ملی‌پوشان تشریح کرد که مهم‌ترین بخش تمرین امروز هم انجام فوتبال درون تیمی با استفاده از ۶ دروازه کوچک بود و پس از آن نیز دروازه‌ها از روی زمین برداشته شد و ملی‌پوشان در قالب دو تیم ۷ نفره و در فاصله حدودا ۳۰ متری فوتبال بازی کردند.

در این تمرین محمدرضا اخباری، جلال حسینی، مرتضی پورعلی‌گنجی، رامین رضاییان، اشکان دژاگه و مهدی طارمی در تیم سبز و رشید مظاهری، پژمان منتظری،‌ عزت‌الله پورقاز، محمد انصاری، کمال کامیابی نیا، مهدی ترابی و حسین ماهینی حاضر بودند.

این تمرین در هوای نسبتا سرد تهران برگزار شد و همزمان با تمرین ملی‌پوشان مسابقه‌های اتومبیلرانی در پیست مجموعه ورزشی آزادی برگزار می‌شد.

مربیان حاضر در کلاس مربی‌گری فدراسیون فوتبال نیز نظاره‌گر تمرین امروز بودند و از مهمانان ویژه این تمرین می‌توان به علیرضا منصوریان و محمدرضا ساکت که شائبه‌هایی مبنی بر جدایی او از تیم ملی ایران شنیده می‌شد اشاره کرد.

همچنین افشین پیروانی با تاخیری حدود نیم ساعته در تمرین حاضر شد.

اوسیانو کروز تنها غایب تمرین امروز تیم ملی فوتبال ایران بود.

وریا غفوری بازیکن مصدوم استقلال که در روزهای گذشته همراه با پزشکان تیم ملی به مداوای مصدومیت خود می‌پرداخت امروز هم قبل از شروع تمرین در زمین حاضر بود و پس از شروع تمرین به بیرون از زمین رفت.

در صحنه‌ای از فوتبال درون تیمی حسین ماهینی و کمال کامیابی نیا دو بازیکن ملی‌پوش پرسپولیس برخورد محکمی با یکدیگر داشتند که موجب ناراحتی ماهینی شد اما این بازیکن پس از چند دقیقه از روی زمین بلند شد و بازی درون تیمی ادامه یافت.

در پایان تمرین امروز کارلوس کی‌روش به سمت محمدرضا ساکت رفت و حدود یک دقیقه‌ای با او به گفت‌وگو پرداخت.

مرتضی پورعلی‌گنجی نیز پس از پایان تمرین به خوش و بش کوتاهی با علیرضا منصوریان پرداخت.
دیدگاهتان را بنویسید