آخرین تمرین پرسپولیس پیش از گسترش

پرسپولیس اف سی:آخرین تمرین پرسپولیس امروز و پیش از دیدار برابر گسترش فولاد برگزار شد و برانکو شاگردانش برای دیدار فردا برابر شاگردان کمالوند آماده کرد.

در حالی پرسپولیس در دیدار هفته چهاردهم لیگ برتر از ساعت 16:20 دقیقه به مصاف گسترش فولاد تبریز می رود، شاگردان برانکو امروز در درفشی فر آخرین جلسه آماده سازی خود را برای این دیدار برگزار کردند که حاشیه های آن را در ادامه می خوانید.

* تمرین از ساعت 16 و در مجموعه درفشی فر آغاز شد.

* محمود خوردبین، سرپرست پرسپولیسی ها بعد از آغاز تمرین، درفشی را ترک کرد تا هماهنگی های لازم برای اسکان تیمش در هتل المپیک را انجام دهد.

* کریم باقری، کمک مربی ایرانی برانکو ایوانکوویچ در این تمرین غایب بود و در درفشی فر حاضر نبود.

* علی علیپور و مهدی طارمی که به دلیل محرومیت در دیدار فردا غایب هستند، مطابق دستور برانکو ساعاتی پیش از آغاز تمرین در درفشی فر حاضر شدند و به تمرین اختصاصی پرداختند.

* با توجه به برگزاری دیدار فردا، بازیکنان بدنسازی نکردند و با انجام یک تمرین سبک به کار خود پایان دادند و آماده حضور در اردو و هتل المپیک شدند.

* شوت به دروازه، تمرینات اختصاصی گلزنی، حمله به دفاع و بالعکس، سانتر و … از آیتم هایی بود که کادرفنی تیم پرسپولیس برای بازیکنان این تیم در نظر گرفته بود.

پرسپولیس بعد از پایان تمرین سبک خود راهی هتل المپیک شد تا برای برگزاری دیدار هفته چهاردهم برابر گسترش آماده شوند. این دیدار از ساعت 16:20 دقیقه و در استادیوم آزادی برگزار خواهد شد.
دیدگاهتان را بنویسید